UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie)
Forum Dominikana www.forum.dominicana.com.pl  Strona Główna

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: sirga
12-06-2009, 19:24
Roślinność Dominikany ??
Autor Wiadomość
carbon 
PIRAT Z KARAIBÓW

Wysłany: 04-11-2016, 22:57   

Hm no my z zona zazwyczaj wybieramy rozne choc mam kilka ulubionych do ktorych moge powrocic , no i oczywiscie takie w ktorych moja noga juz nie postanie .
Co do dominikany , lubie lotnisko w punta cana , jak tylko postawimy tam noge z samolotu juz miska sie usmiecha , czlowiek ma od razu dobry nastroj i luzik , sama atmosfera jest fajna mysle ze ona sprawia ze czlowiek sie tam dobrze czuje. , no i te plaze i spacerujace po nich caly dzien piekkne dziewczyny z roznych stron swiata , dotego super piwko presidente , muzyka niezwykle wymowna to wszystko dodaje jakiegos takiego sexapilu i uroku temu wszystkiemu .
Bywam tez na riviera maya i pomimo super resortow i wydaje mi sie nieco lepszego servisu , to jednak brakuje mi tam wlasnie tego vibe , czy atmosfery ktora jest na dominikanie
Janek polecam wybrac sie raz do punta cana dla odmiany moze akorat jeszcze bqrdziej przypadnie do gustu.

ghoste 
SZCZUR LĄDOWY

Wysłany: 21-11-2016, 17:35   

Palma Cacheo, której słodki sok służył do wyrobu fermentowanych soków, Palma Yarey, z której drewna wyrabia się stery łodzi, Palma Cana, z której liści produkuje się kapelusze, kosze, a liście służą do krycia dachów.

Odpowiedz do tematu