UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie)
Forum Dominikana www.forum.dominicana.com.pl  Strona Główna

Poprzedni temat :: Następny temat
"Porabance" czyli historia pewnej zdrady. (Uwaga bardzo drastyczne)
Autor Wiadomość
MikeM 
PIRAT Z KARAIBÓW

Wiek: 37
Dołączył: 02 Kwi 2011
Posty: 738
Skąd: Punta Cana
Wysłany: 29-07-2016, 15:58   "Porabance" czyli historia pewnej zdrady. (Uwaga b

Bavaro. Maz wraca do domu po ciezkim dniu pracy i sobie mysli ze zaraz z zona pobryka, niestety po wejsciu do domu zauwaza swojego kolege ktory wlasnie go w tej sprawi wyrecza.
Nie dlugo myslac (lub nie myslac w ogole) chwyta maczete i rozprawia sie z kolega potem przychodzi pora na zone.
A teraz wracajac do tematu broni na dominikanie, czy dominikanczycy powinni posiadac bron?



_________________
.....
miminternational@ymail.com
 
 

SeoHost.pl

Cortez 
PIRAT Z KARAIBÓW

Wiek: 46
Dołączył: 16 Lip 2016
Posty: 148
Skąd: Polska
Wysłany: 29-07-2016, 21:52   

O kurde MikeM to sie zdarzyło na prawdę ???? Jesli tak to kiedy ?? Ten pocięty ie bronił sie ? Powinni posiadać ale sami biali ;)
 
 
 
MikeM 
PIRAT Z KARAIBÓW

Wiek: 37
Dołączył: 02 Kwi 2011
Posty: 738
Skąd: Punta Cana
Wysłany: 31-07-2016, 17:46   

Pare dni temu to bylo. Ale dosc czesto takie rzeczy sie tu dzieja z tymi maczetami to trzeba uwazac bo reke albo glowe to to scina momentalnie. Zwlaszcza ze ostrza je non stop :)))
_________________
.....
miminternational@ymail.com
 
 
Cortez 
PIRAT Z KARAIBÓW

Wiek: 46
Dołączył: 16 Lip 2016
Posty: 148
Skąd: Polska
Wysłany: 31-07-2016, 22:03   

MikeM napisał/a:
Pare dni temu to bylo. Ale dosc czesto takie rzeczy sie tu dzieja z tymi maczetami to trzeba uwazac bo reke albo glowe to to scina momentalnie. Zwlaszcza ze ostrza je non stop :)))


Mam sam taka maczetę wiem jak to działa ale gotowym był jej użyć wyłącznie w celu samoobrony .Zlapali go jak rozumiem ?
 
 
 
MikeM 
PIRAT Z KARAIBÓW

Wiek: 37
Dołączył: 02 Kwi 2011
Posty: 738
Skąd: Punta Cana
Wysłany: 01-08-2016, 14:10   

Oczywiscie. A jeszcze duzo razy widzialem jak takimi maczetami leja swoje kobiety ale ta plaska strona oczywiscie, slyszalem ze niezle ciagnie takie udezenie:)))
_________________
.....
miminternational@ymail.com
 
 
Cortez 
PIRAT Z KARAIBÓW

Wiek: 46
Dołączył: 16 Lip 2016
Posty: 148
Skąd: Polska
Wysłany: 03-08-2016, 07:17   

Łeeee MikeM sadziłem ze juz wiesz ;) bo zwyczaje dominikańskie tak Tobą przesiąknęły ze próbowałeś ze swoją ;)
 
 
 
MikeM 
PIRAT Z KARAIBÓW

Wiek: 37
Dołączył: 02 Kwi 2011
Posty: 738
Skąd: Punta Cana
Wysłany: 03-08-2016, 13:15   

Moja jak bym maczeta uderzyl to juz by nie wstala:( nawet ta plaska strona. A potem cala rodzina by sie zjechala wraz z szefem policji i by mnie wsadzili na 53 dorzywocia :)))
_________________
.....
miminternational@ymail.com
 
 
Zenon S 
PIRAT Z KARAIBÓW

Dołączył: 14 Cze 2011
Posty: 356
Wysłany: 03-08-2016, 19:20   

Moja zona chciala uciac kiedys leb maczeta innej pacjentce ale ta na szczescie zaczela uciekac. Moja zona za nia z maczeta a za moja zona siostra uciekajacej , tez z jakims ostrym narzedziem. potem byla konfrontacja miedzy rodzinami .... Zabawnie bylo.
Ale to jeszcze nic Kiedy pewien haitianiec zamordowal mojego szwagra zakopujac go zywcem doszlo do procesu , w ktorym haitianiec (Brujo tego ich Voodoo) nie mial szans na unniewinienie bo zakopal szwagra na swoim patio. Wiec zjechali sie czarni , zeby go odbic , a ze policja ma wszystko w dupie musielismy rowniez zajechac rodzina uzbrojeni pod budynek sadu . Jako najblizsza rodzina musialem brac w tym teatrze udzial z pozyczonym , nielegalnym pump gunem . To dopiero emocje byly. Gdyby sie zaczelo do konca zycia bym z pierdla dominikanskiego nie wyszedl...
 
 
Cortez 
PIRAT Z KARAIBÓW

Wiek: 46
Dołączył: 16 Lip 2016
Posty: 148
Skąd: Polska
Wysłany: 03-08-2016, 22:22   

Panowie Wy sobie jaja robicie i mnie wkręcajcie ? Czy na prawdę tak tam jest ? Jak oni chcieli odbić kogoś z sadu ?? Jak byłem w Casa di Campo to tam normalńie wszyscy pilnowali zeby za nami jakieś grupy tubylców ńie szły nawet .Bron miała policja niechroniona a Wy piszecie ze tu domiaru dwie rodziny z gunami przyszły ??? Co Wy opowiadacie to nie western chyba ??? I ze żona goniła z maczeta inna łaskę a z nimi inna łaska ?? Ze co ? Panowie ja tez maczetę mam z sobą w bagażniku a bywa ze nosze i nie rzeczy raz rzeczywiście kibiców pogonilem 4 i to była chwila gdzie sadzilemze za 1-2 sekundy kogoś życia pozbawieni ale uciekli ale to co Wy wypisujecie to jak wojna w Awganistanie .Wkrecacie czy piszecie prawdę bo nie chce mi sie wierzyć ?!
 
 
 
Zenon S 
PIRAT Z KARAIBÓW

Dołączył: 14 Cze 2011
Posty: 356
Wysłany: 03-08-2016, 23:08   

Ok to sa przezycia z dominikanskiej prowincji z ostatnich 17 lat. To sie oczywiscie nie zdarza na codzien. Nawet sobie nie wyobrazasz jak funkcjonuje sad tutaj. Aby proces nie mogl byc sprzedany na kazdej sprawie musi byc jak najwiecej ludzi z rodziny bo wtedy nie da rady wepchnac sprawy pod dywan i skasowac szmalu. Tutaj link do newsa z sentencja:

http://www.ecosdelsur.net...ml#.V6JoxdlX8ps

Do mnie policja tez tutaj strzelala , opisalem to na forum...
Z ciekawszych rzeczy jeszcze to moja zona poszczula psem inspektora budowlanego , i tak mial szczescie bo sasiad do niego strzelal . podatki za budowe mu sie zachcialo zbierac , sukinsynowi , myslal , ze jest gdzies w europie , palant jeden... Ale czasy sie zmieniaja i niektore rzeczy juz nie przejda. Szkoda....
 
 
MikeM 
PIRAT Z KARAIBÓW

Wiek: 37
Dołączył: 02 Kwi 2011
Posty: 738
Skąd: Punta Cana
Wysłany: 04-08-2016, 12:46   

Tak tez uczestniczylem w takich cyrkach, a jeden to sie u mnie w domu nawet odbyl. Podtwierdzam slowa Zenona, nie dzieje sie to na codzien (no chyba ze mieszka sie w barrio typu Caputillo) ale sie zdaza tu i to dosc czesto. U was tam na prowincjach w ogole te sedziowie to za grosze sie sprzedaja jak k....y. Caly czas sie tu slyszy to jedno to drugie :(. Zreszta na tych wsiach chyba wszedzie tak jest, moja tez jak jezdzi do siebie to potem opowiada co sie dzieje. U nas to bron z przestepstw policjanci z pod lady sprzedaja, czesto gesto koks znika no a cenne rzeczy to nawet do depozytu nie trafiaja. Przyjdziesz po skradziony zegarek albo lancuszek i Ci mowia dawaj wszystkie dokumenty ze to Twoje a kto faktury trzyma po 10 lat.
_________________
.....
miminternational@ymail.com
 
 
Cortez 
PIRAT Z KARAIBÓW

Wiek: 46
Dołączył: 16 Lip 2016
Posty: 148
Skąd: Polska
Wysłany: 04-08-2016, 15:38   

MikeM wybacz jesli o mnie chodzi odezwę sie na początek w sprawie zegarków.Mam papiery na wszystkie zegarki które mam łącznie z wpisami u producenta w Szwajcarii każdy moj zegarek da sie zidentyfikować i każda manufaktura jesli masz jeż zarejestrowane wyślę Ci odliczalne pismo jesli nie wystarczy imienna gwarancja i dowód zakupu tez imienny to wystawia Co dodatkowy papier ze zegarek o tym numerze jest Twoj.Co wiecej jesli ten zegarek zgłosisz w manufakturze i ktoś inny przyjdzie z nim do autoryzowanego serwisu zegarek zostanie zatrzymany a serwis wzywa policję .Inna sprawa czy wasz sad czy policja bedzie akceptował dokumenty ze Szwajcarii .Co do strzelania do poborców podatkowych i szczucia psem to nie wierze normalnie koledzy Zenon S i MikeM ze cos takiego ma miejsce .Ja tez wożę maczetę ale zeby nią załatwiać problemy jakieś przy głupiej sprzeczce??!! Znaczy ze jakbym wyszedł na ulice w Santo Domingo poza hotel to od razu mnie napadną i wszystko zabiorą tak ???A swoją droga co by zrobiła Wasza policja jakby mi ukradli zegarek i zatrzymali gości a a ja miałbym wszystkie dokumenty na to ? Mowię o zegarku za 50-200 tys zł oczywiście lOddali by czy robiliby cyrk ?
 
 
 
Cortez 
PIRAT Z KARAIBÓW

Wiek: 46
Dołączył: 16 Lip 2016
Posty: 148
Skąd: Polska
Wysłany: 04-08-2016, 15:39   

Aaa i jeszcze jedno Zenon S : rozmawia sie z Wami swietnie ale ja nie znam Hiszpańskiego .Opisz prosze co jest w linku.Ja normalnie nie wierze ze u Was sędziwie biorą łapówki.Jak to jest możliwe ????powinni ich zwolnić ! Prezes sadu tego nie widzi ??
 
 
 
MikeM 
PIRAT Z KARAIBÓW

Wiek: 37
Dołączył: 02 Kwi 2011
Posty: 738
Skąd: Punta Cana
Wysłany: 04-08-2016, 16:14   

Nic by nie oddali. Bo po co bialemu, kupi jeszcze jeden.
Biora ladnie bo ten kraj stoi na lapowkach a prezes widzi ale sam bierze wiec co ma niby zrobic. Jak pan wyjdzie na ulice to nie napadna, ale jak pan wyjdzie caly w zlocie z drogim telefonem to oczywiscie jest szansa, chyba ze gdzies w barrio tam napadna, chociaz tez nie powiem kiedys kolegi dziewczyna miala walizy u swojego bylego chlopaka w jednym z tych zlych barrio, wywazalismy drzwi mlotkami budowlanymi klimacik byl tak sobie bo prawie wszyscy mieli bron w okolo nawet kobiety. Ale dziewczyna wytlumaczyla ze gostek nie chce oddac jej walizek wiec nikt do nas nie strzelal. Po dwuch dniach sie okazalo ze w walizach tez byla bron ale jej :):)
_________________
.....
miminternational@ymail.com
 
 
Cortez 
PIRAT Z KARAIBÓW

Wiek: 46
Dołączył: 16 Lip 2016
Posty: 148
Skąd: Polska
Wysłany: 04-08-2016, 19:44   

MikeM nie za bardzo rozumiem co to jest Barrio ? Cała chistoria z łaska co miał giwery w walizkach u ex chłopaka tez nie jest zrozumiała wytłumacz o co tam chodziło bo wasz kraj przypomina mi współczesne westerny przeniesione na obecne czasy .
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template spacevision v 0.3 modified by Nasedo. Done by Salseros

Forum dominikana

Dominikana wakacje, zdjęcia, informacje

Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 17