UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie)
Forum Dominikana www.forum.dominicana.com.pl  Strona Główna

Poprzedni temat :: Następny temat
Skorpiony, Dominikana
Autor Wiadomość
merlin 
NAWIGATOR


Dołączył: 23 Lip 2007
Posty: 32
Wysłany: 10-10-2007, 18:00   Skorpiony, Dominikana

Nie słyszałem żeby na Dominikanie ugryzł kogoś skorpion ...

W hotelach nie ma sie czego bać.W razie czego jest aspivenin,powstrzymuje przenikanie substancji toksycznej do wnętrza organizmu kiedy skorpion ukuje. Unikajcie lasów i nie dotykajcie zleżałych belek
 
 

SeoHost.pl

merlin 
NAWIGATOR


Dołączył: 23 Lip 2007
Posty: 32
Wysłany: 10-10-2007, 18:08   

Zapomniałem.Nie słyszałem żeby na Dominikanie ugryzł kogoś skorpion,zresztą każdy wie że skorpiony to jadowite i niebezpieczne zwierzęta
 
 
lope 
WILK MORSKI


Dołączył: 31 Lip 2007
Posty: 55
Wysłany: 19-11-2007, 10:08   

wszystko to prawda ale spotkac skorpiona na dominikanie to nieslychana rzadkosc.duzo wiekksza szansa jest natknięcia sie na szczury
 
 
kropik 
SZORUJĄCY POKŁADY

Dołączył: 12 Paź 2007
Posty: 10
Wysłany: 25-11-2007, 11:23   

Jeden gość napisał ...

Mało brakowało a żona by zrezygnowała.Zacząłem szukać cos na te tematy i znalazłem opis gościa co tam mieszkal. Napisał krótko sensownie i żone mi uspokoił .Żył na Dominikanie 15lat, widział 4 tarantule wszystkie poza miastem, nigdy nie widział skorpiona,jedyną plagą były centypide. ba pisze że najlepszy sposób na ch zabicie to spalenie. Trudno je zabić czy coś.Nie napisał jaki to typ robali. Przez całe 15lat widział ich raptem z 10.
 
 
yaro 
WILK MORSKI


Dołączył: 29 Lip 2007
Posty: 65
Wysłany: 07-12-2007, 21:20   

Na Dominikanie żyją skorpiony chociaż spotkania z nimi należą do rzadkości

kropik napisał/a:
nigdy nie widział skorpiona

bo zeby zobaczyć tam skorpiona trzeba udac sie na zwiedzanie troche z innej perspektywy niz oferują wszystkie te agencje --->mam na myśli dla przykładu znalezienie opuszczonej chaty w głebi wyspy i rozejrzeć sie troche tam choc to tez niczego nie gwarantuje,ale skorpiona najlepiej znalezć w terenach zalesionych,tam gdzie leży stare od dawna nie ruszane drewno i nie ma swieżych śladów bytu człowieka.Po co sie stresowac --->skorpiony na wyspie należą do rzadkości,albo trzeba się stresować bo ich obecność w tamtejszych terenach jest dokumentowana
 
 
scorpion 
SZCZUR LĄDOWY

Dołączył: 28 Mar 2008
Posty: 3
Skąd: london,canada
Wysłany: 19-04-2008, 05:39   d.r.

czesc zenek,czy jest duzo scorpionow na dominicanie????
_________________
john
 
 
sirga 
WŁADCA TORTUGI


Wiek: 46
Dołączyła: 11 Cze 2007
Posty: 2099
Wysłany: 19-04-2008, 11:18   

Zobacz tutaj
Skorpiony na Dominikanie
_________________
Dominikana
 
 
huraganek 
WILK MORSKI


Dołączył: 28 Wrz 2008
Posty: 76
Wysłany: 04-11-2008, 19:39   

co z tymi skorpionami?
 
 
winnetou 
WILK MORSKI


Dołączył: 11 Wrz 2008
Posty: 54
Wysłany: 04-11-2008, 19:57   

Nie martwcie się na zapas

Ja ich nie widziałem. W hotelu i w okolicy ich nie ma, a po górach nie jeździłem. Wcześniej czytałem na jakimś forum, że jest ich pełno na Dominikanie. Informacja informacji nie równa, bo to zależy gdzie kto się zapuszcza. Skorpiony to samotniki z natury, tak jak ja (też jestem zodiakalny skorpion) i nie żyją tam gdzie są duże skupiska ludzi. Huraganek nie masz się czym martwić na zapas. Ja nie spotkałem żadnego.
 
 
lope 
WILK MORSKI


Dołączył: 31 Lip 2007
Posty: 55
Wysłany: 08-11-2008, 15:27   

gwarantuje ze w hotelu nie ma skorpionów bo to nie sa zwierzeta ktore szukają ludzkiego towarzystwa ale jak przypadkiem gdzies go zobaczycie zostawcie w spokoju bo może nalezeć do agresywnego gatunku
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template spacevision v 0.3 modified by Nasedo. Done by Salseros

Forum dominikana

Dominikana wakacje, zdjęcia, informacje

Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 15