UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie)
Forum Dominikana www.forum.dominicana.com.pl  Strona Główna

Poprzedni temat :: Następny temat
Riu Hotels & Resorts, Puerto Plata
Autor Wiadomość
timmii 
NAWIGATOR

Dołączył: 11 Gru 2007
Posty: 20
Skąd: Dublin
Wysłany: 21-01-2008, 12:29   Riu Hotels & Resorts, Puerto Plata

Czy Riu Merengue to dobry hotel?

Wybieram sie w lipcu na Dominikane i zastanawiam sie czy nie moglby ktos polecic hoteli w Puerto Plata. Znalazlem oferte z niemieckiego biura podrozy do hotelu Riu Merengue, czy ktos moze cokolwiek powiedziec na temat tego hotelu?
 
 

SeoHost.pl

sirga 
WŁADCA TORTUGI


Wiek: 46
Dołączyła: 11 Cze 2007
Posty: 2099
Wysłany: 21-01-2008, 22:33   

Zobacz tutaj - może coć pomoże ...
Riu Hotels & Resorts, Puerto Plata
_________________
Dominikana
 
 
arczi0077 
SZCZUR LĄDOWY

Wiek: 42
Dołączył: 30 Paź 2007
Posty: 1
Wysłany: 15-02-2008, 18:35   

To bardzo fajny kompleks hotelowy

czesc timmii!w srode wlasnie wrocilem z puerto plata,bylem w riu merenque.Jest super bo masz do dyspozycji 3 hotele (ale w riu bachata nie mozesz jesc sniadan,obiadow i kolacji)mozesz kozystac ze wszystkich 3 basenow,barow chyba jest ich 9 na terenie calego kompleksu riu,ze wszystkich snak barow.Masz korty tenisowe za darmo barek w pokoju sejf za darmo!co do plaszy to piasek jest szary i zadaleko niewejdziesz w wode bo jest blisko brzegu rafa.duzo zieleni.Krajobrazy super,napewno niebedziesz sie tam nudzil.Do Puerto Plata masz 15 min,koszt taxi okolo 30$ w tam im powrót.Ja bylem z Thomsona,wszystko bylo zalatwione bardzo dobrze nie narzekamy.Milego urlopu timmii!
 
 
pirx 
SZCZUR LĄDOWY

Dołączył: 19 Lut 2009
Posty: 2
Wysłany: 19-02-2009, 19:02   

Witam serdecznie.
Wybueramy sie w czerwcu na Dominikane.Czy jest jakas osoba ktora zna hotel Riu Mambo? Bylbym bardzo wdzieczny o opinie na temat tego Hotelu. Oczywiscie jak to sie mowi jeden woli corke a drugi tesciowa ))) jednak chcicalbym uslyszec kilka slow ..od osob ktore mialy okazje tam mieszkac.
 
 
No_idea 
SZORUJĄCY POKŁADY

Wiek: 55
Dołączył: 03 Sty 2009
Posty: 8
Wysłany: 19-02-2009, 22:13   

RIU Mambo ?punta cana ? napewno mambo?
 
 
pirx 
SZCZUR LĄDOWY

Dołączył: 19 Lut 2009
Posty: 2
Wysłany: 20-02-2009, 11:14   

Chyba niesprecyzowalem dokladnie tego hotelu, wiec podaje dokladniejsze informacje. Chodzi mi o o hotel Riu Mambo ( kompleks 3 hoteli ) w miejscowosci Maimon ( 25 km od Puerto Plata )
 
 
jomico 
WILK MORSKI


Wiek: 40
Dołączyła: 30 Sie 2007
Posty: 86
Wysłany: 10-03-2009, 09:46   

hej,

Byłam w tym kompleksie 2 lata temu. Możesz śmiało jechać - kompleks składa się z trzech hoteli, możesz przebywać na terenie każdego z nich. Atutem jest atmosfera, rozbudowane animacje, jeśli będziesz chciał skorzystać z oferty animatorów na pewno nie będziesz się nudził. Domki zadbane, dużo zieleni. Jedzenie bardzo dobre, duży wybór. Plaża - piasek ciemny, nie tak ładny jak na PC. Ale zdecydowanie polecam ten kompleks. Jeśli masz więcej pytań lub szukasz ciekawych ofert- napisz do mnie na maila, chętnie pomogę :)
_________________
Egzotyczne wakacje taniej niż myślisz
 
 
 
elsynek 
SZCZUR LĄDOWY

Wiek: 36
Dołączył: 08 Sty 2016
Posty: 3
Wysłany: 08-01-2016, 14:01   Riu Merengue

Hej, witam wszystkich i z gory przepraszam za brak polsich znakow ;), jestem nowym czlonkien i jak pewnie latwo sie domyslisc niedlugo wpsolnie z ozna wybieramy sie na wakacje na Dominikanie :).
Jako ze ostatni wpis jest z 2009 chcialbym podpytac czy ktos ostatnio odiwedzial Riu Merengue? My zatrzymujemy sie tam 20/01/16 a wylot 3/02/16.
Moze macie jakis porady odnosnie hotelu i ogolnie okolicy. Chcialibysmy tez ogarnac kilka wycieczek (delfiny, bacardi albo paradise island, wodospady, kolejka linowa w Puerto Plata i cos co moze nam polecicie) czy rezerwowac je przez jakies konkretne biuro? Czy moze organizowac cos na wlasna reke? Z gory dzieki i pozdrawiam.
 
 
elsynek 
SZCZUR LĄDOWY

Wiek: 36
Dołączył: 08 Sty 2016
Posty: 3
Wysłany: 13-01-2016, 01:29   

Próbowałem edytowac swój post powyżej ale nie mogłem. Chciałem jeszcze zapytać odnośnie snorkelingu na tamtejszej plaży czy wogole warto i czy brać swój sprzęt czy na miejscu będzie można kupić lub wypożyczyć.
 
 
elsynek 
SZCZUR LĄDOWY

Wiek: 36
Dołączył: 08 Sty 2016
Posty: 3
Wysłany: 17-01-2016, 19:36   

Następne pytanie do rezydentów Dominikany :). Jak z pogoda w tym tygodniu, internetowe prognozy nie wyglądają pozytywnie (chociaż nie wiem.czy im wierzyc) a my przylatujemy w środę :roll:
 
 
MikeM 
PIRAT Z KARAIBÓW

Wiek: 37
Dołączył: 02 Kwi 2011
Posty: 738
Skąd: Punta Cana
Wysłany: 18-08-2016, 13:08   

Nom co racja to racja ta restauracja hotelowa to na dobrym poziomie jak na tak tani hotel. A gostek na skrzypcach jeszcze gra?
Jak muchy w smole to sie wszedzie oni ruszaja wiec nie ma co sie tym przyjmowac, taka natura ich :)
_________________
.....
miminternational@ymail.com
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - manga
Template spacevision v 0.3 modified by Nasedo. Done by Salseros

Forum dominikana

Dominikana wakacje, zdjęcia, informacje

Strona wygenerowana w 0,15 sekundy. Zapytań do SQL: 16