UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie)
Forum Dominikana www.forum.dominicana.com.pl  Strona Główna

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Salseros
02-09-2009, 12:24
Wspomnienia Sex Podróżnika, Dominikana
Autor Wiadomość
sirga 
WŁADCA TORTUGI

Wysłany: 08-08-2009, 14:00   Wspomnienia Sex Podróżnika, Dominikana

Wspomnienia Sex Podróżnika

"Kolejne dni pobytu w Punta Cana wypełniły nam typowe dla wakacji all-inclusive zajęcia. Mianowicie obżeranie się w nieprzyzwoitych ilościach, codzienne zalewanie dyńki oraz zaleganie na plaży lub nad basenem. Jednak nasz sportowy duch, po kilku dniach totalnego lenistwa, w końcu dał o sobie znać. Dopadło nas poczucie totalnego zrelaksowania, a nagromadzona energia zaczęła domagać się ujścia. Oczywiście najlepszą i najprzyjemniejszą formą ruchu jak znaliśmy był wypad na panienki. Postanowiliśmy więc tym razem solidnie spenetrować okoliczne wiochy i znaleźć jakieś tańsze alternatywy dla klubu La Punta.
Tak oto już niebawem, niesieni żądzą przygody godną samego Tony Halika, mknęliśmy w kierunku jedynych poza ośrodkami śladów cywilizacji w rejonie Punta Cana. Zanim trafiliśmy do punktu, który miał się okazać docelowym odwiedziliśmy ze dwa zatęchłe bary. Miejsca te, a zwłaszcza oferowane w nich damskie towarzystwo nie stało jednak nawet w brodziku tego czego poszukiwaliśmy. Powoli zacząłem już myśleć, że klub La Punta to jedyne w tej dziurze miejsce z wyglądnymi panienkami. Nie wiem o czym myślał w tym czasie Miodny M. Nadmienię jednak że nerwowo drapał się po zadzie, zapewne z powodu komarów, które wieczorami cięły dość krwiożerczo. Na naszej liście został jeszcze tylko jeden lokal, a wizja nie odkrycia niczego nowego godnego uwagi była dość wnerwiająca. Prawie tak jak te bąble po cholernych komarach. W chwilę potem ku naszemu zdziwieniu zatrzymaliśmy się pod myjnią samochodową. Kierowca naszej taksówki stanowczo stwierdził, że to lokal jakiego szukamy. Fakt, mieliśmy już ostro w czubie, ale myjnię samochodową od klubu jeszcze potrafilismy odróżnić. Podchodząc bliżej ogrodzenia zauważyliśmy niewielki szyld z napisem „Night Club”. Dla upamiętnienia tego nietypowego przybytku postanowiliśmy uwiecznić w czasie dnia owe zjawisko na zdjęciu. Co do zlokalizowania myjnio-klubu to znajduje się on przy głównej ulicy, całkiem nieopodal klubu La Punta. Charakterystyczną myjnię mija się w trasie z lotniska do resortów turystycznych Iberostar oraz Riu. Z pewnością każdy lokalny taksiarz w rejonie Bavaro czy samym Punta Cana bez problemu trafi na miejsce.
Wróćmy jednak do owej nocy, kiedy staliśmy przed myjnio-klubem. Minęliśmy furtkę, za którą ujrzeliśmy menagera owego interesu przypominającego postać Arnolda Boczka z serialu Świat Według Kiepskich. Zapewne na fali śmiałości wynikającej z alkoholowego upojenia zakrzyknąłem „Holla el Gordo” (Cześć Gruby), nie zważając zupełnie iż znajduję się na terenie podejrzanego lokalu i gdybyśmy otrzymali tęgi łomot lub po kulce między oczy to raczej nikt by nawet nie wiedział gdzie nas szukać. Miodny M. głośno przełknął ślinę i zaczął jeszcze intensywniej drapać się po zadzie. Tymczasem moje dość nietypowe zachowanie wywołało raczej pozytywne reakcje, bo oto usłyszeliśmy piskliwy chichot dobiegający ze stojącego na teranie posesji letniego stolika. Dopiero teraz zauważyliśmy siedzące przy nim młode niewiasty, które wyraźnie rozbawiło moje przywitanie. Sam El Gordo, który od tejże chwili był określany właśnie tym przezwiskiem zaprosił nas do stolika i poinformował o stawce 100$ za godzinę. Ostatecznie udało nam się zejść do 80$ i przystąpiliśmy do oględzin rozbawionych laseczek przy sąsiednim stoliku. Jako, że dla Miodnego M. był to jego pierwszy raz z panienkami za kasę, dlatego też otrzymał pierwszeństwo wyboru. Z podniecenia przestał wreszcie drapać się po tyłku i namierzył seksowną latynoskę po czym ruszył z nią do pokoju zostawiając mnie samego z moją decyzją. Nie trwało to jednak długo, ponieważ spośród pozostałych dziewczyn szczególnie jedna wpadła mi w oko.
Z wyglądu przypominała młodą Janet Jackson, z tym że posiadała nieco krąglejsze kształty i zabójczy uśmiech. Jako, że wybitnie miałem wieczór na nadawanie pseudonimów, to natychmiast otrzymała pseudonim bojowy Janet. Udaliśmy się do obskurnego pokoiku przy którym cela w polskim zakładzie karnym to lokal klasy S. Co do Janet to okazała się przysłowiowym strzałem w dziesiątkę. Doskonała atmosfera oraz spontaniczny namiętny sex. Czas zleciał w mgnieniu oka i musiałem pożegnać się ze słodką, czekoladową pięknością. Gdy wyszedłem Miodny M. już na mnie czekał przy stoliku przy którym wcześniej dokonywaliśmy wyboru. Z jego miny wywnioskowałem jedynie, że nie podzielał mojego entuzjazmu odnośnie minionych około 60 minut. No ale pierwsze koty za płoty – stracił burdelowe dziewictwo i był to bynajmniej powód aby po powrocie do resortu przechyli kilka szklanek Cuba Libre. Cóż jeszcze wiele razy się sparzy zanim uzyska ten feeling towara jaki ma Horny Hunter :)
Faktem jednak było, że Miodny M. przestał na dobre drapać się po zadzie, co również można uznać za pozytyw wynikający z wypadu do myjnio-klubu El Gordo."

• • •

"(...) Około godziny 23 czasu lokalnego, obudziło mnie znajome uczucie. Skonsumowany alkohol zdążył nieco się ulotnić, zmęczenie podróżą dość szybko minęło, pojawił się natomiast mój słynny instynkt łowcy. Upewniwszy się poprzez krótką rozmowę z mamroczącym Miodnym M. , że do mnie nie dołączy i mam iść w cholerę bo normalni ludzie muszą wypocząć po podróży, postanowiłem zrobić mały rekonesans w okolicy. Z racji godziny, mojego stanu używalności oraz totalnego braku rozpoznania terenu, postanowiłem zamówić taxi do polecanego w internecie przez kilku podróżników przybytku o nazwie La Punta. Kierowca gabloty usłyszawszy cel kursu uśmiechnął się tylko porozumiewawczo i ruszył pewnie w znanym sobie kierunku. Niebawem dojechaliśmy do przypominających niewielkie miasteczko zabudowań i zatrzymaliśmy przed jednym z parterowych budynków jakich wiele było widać w okolicy.

Klub La Punta wewnątrz nie różni się znacznie od typowych tego typu nocnych lokali – bar, spora scena do tańca dla dziewczyn, trochę krzeseł. W całkiem sporym lokalu oprócz mnie było może 2 innych gości oraz minimum 20 pań. Jednak to co najbardziej zwróciło moją uwagę, to niezwykła selekcja z jaką dobrano w La Punta divy do towarzystwa. Już za kilka chwil ustawiło się obok mnie w rządku około 12-14 wolnych dziewczyn, których poziom urody nie schodził poniżej 7/10 w skali wybrednego konesera, a wiele było rasowymi 9-tkami i 10-tkami. Wszystkie zachowywały się jak kotki na wystawie – prężyły się, uśmiechały, zalotnie strzały rzęskami – zdając się mówić „wybierz mnie gringo, a nie pożałujesz”. Tak oto Horny Hunter, który z nie jednego pieca jadł już chleb siedział na barowym stołku ze spuszczoną do ziemi koparą oraz ślinotokiem o sile Wodospadu Niagara. No bo jak tu wybrać pomiędzy drobnym dziewczątkiem o buźce słodkiej jak cukierek, latynoskim wampem o kształtach jak spod dłuta Michała Anioła, czy też gorącą czekoladą niczym z najlepszych hip hopowych klipów MTV.
Z transu wyrwał mnie głos barmana pytającego czy chcę się czegoś napić. „Wody ... dobry człowieku! Byle dużo i zimnej ...” - przebiegło mi przez głowę. Ostatecznie jednak stanęło na zimnym piwie, które miało wspomóc w podjęciu męskiej decyzji ;)

Wybór padł na mulatkę o bujnych afro lokach, pięknej krągłej pupie i równie ponętnych piersiach. Wybaczcie w tym miejscu brak taktu, ale o ile pamiętam wiele detali jej boskiego ciała, o tyle kompletnie nie to jak miała na imię … Dalej sytuacja potoczyła się już nieco prężniej, albo mi się tylko tak zadawało, jako że piękne chwile mają to do tego że szybko ucieka czas. Wspólne sączenie Cuba Libre połączone z dość banalną ze względu na mój słaby hiszpański rozmową (na Dominikanie mało kto mówi po angielsku). Wywiad co do stawki – 100 zielonego papiera. Niby na nasze warunki nie jakaś kosmiczna cena, zwłaszcza że wówczas 1$ stał coś koło 3zł. Niemniej jak na dominikańskie warunki stawki La Punta to był (i zapewne nadal jest) absolutny „high level”. Przez głowę przebiegło mi - „Płać za driny, bierz taxi i szukaj gdzie indziej taniej ...”. Niemniej w tej samej chwili odezwał się również mój mały dyktator w spodniach słynący z dość jednostronnych rozwiązań - „ Nie bądź łajzą, wyjmuj stówę i daj mi się wreszcie przewietrzyć. Lepszych towarów szybko nie znajdziesz ... ”. No i właśnie tym sposobem już w kilka chwil potem wylądowałem z piękną lokowaną w dość obskurnym pokoiku. Niebawem przyszło mi się co prawda przekonać, że jak na dominikańskie standardy, nie było to najgorsze lokum. Niemniej wówczas wydawało mi się wyjątkową dziurą. No ale jak to się zwykło mówić „nie ważne gdzie, ważne z kim” … szybki prysznic i do dzieła. Co do samej akcji, to mimo iż przewyższała średnie polskie standardy klubowe, to jak na to co miała mi jeszcze niebawem zaoferować Dominikana, można tu maksymalnie wystawić ocenę – poprawną. Dobry seks z bajecznie seksowną, miłą dziewczyna z popijaniem Cuba Libre i prostą rozmową w przerwie. Tamtego wieczora do pełni szczęście nie było mi trzeba większych uniesień. Stąd też po około godzince opłaconego czasu niezwykle ukontentowany pożegnałem się z piękną lokowaną, wbiłem do stojącej po lokalem taksówki i udałem w drogę powrotną do resortu, gdzie pozostawiłem skonanego Miodnego M. … (...)"

źródło:www.blog.samanti.pl

lope 
WILK MORSKI

Wysłany: 10-08-2009, 21:19   

latynoski sa piekne :-P

Laura24 
WILK MORSKI

Wysłany: 01-02-2010, 20:08   

Latynosi też :-P

suni123 
SZCZUR LĄDOWY

Wysłany: 08-10-2013, 08:20   Mohsin

Dobry seks z bajecznie seksowną, miłą dziewczyna z popijaniem Cuba Libre i prostą rozmową w przerwie. Tamtego wieczora do pełni szczęście nie było mi trzeba większych uniesień. Stąd też po około godzince opłaconego czasu niezwykle ukontentowany pożegnałem się z piękną lokowaną, wbiłem do stojącej po lokalem taksówki i udałem w drogę powrotną do resortu, gdzie pozostawiłem skonanego Miodnego M. … (...)"

MonikaZiomek 
SZCZUR LĄDOWY

Wysłany: 07-12-2013, 13:42   

Każdy ma piękne wspomnienia z Dominikany ? W lutym , po powrocie do kraju też takie będę miała :D ?

janodb 
SZORUJĄCY POKŁADY

Wysłany: 04-02-2015, 09:49   

Ja w zeszłym roku byłem na Dominikanie. Są tam piękne kobiety- takie jakby to określić wyraziste. Piękne rysy twarzy- a ciała zabójczo przyciągające

asiax81 
SZCZUR LĄDOWY

Wysłany: 06-03-2015, 17:20   

Piękne miejsce poznałam tam jednego faceta, no ale niestety nic z tego nie mogło wyjść musiałam wracać do domu. :cry:

Mania22 
SZCZUR LĄDOWY

Wysłany: 02-04-2015, 09:18   

Sex podróż? To takie teraz modne? :p

MikeM 
PIRAT Z KARAIBÓW

Wysłany: 02-04-2015, 17:30   

Sex turystyka jest odazu za poszukiwaczami taniego i dobrego koksu. Co ciekawe wczesniej ta rozrywka byla zdominowana przez meszczyzn lecz od jakichs 2ch lat tenedencja jest taka ze bardziej kobietki teraz szukaja czekoladowych zajaczkow... W Bavaro Punta Cana juz wiekszosc "klubow" oferuje czekoladowych maczo z dostawa do domu...

MikeM 
PIRAT Z KARAIBÓW

Wysłany: 14-04-2015, 20:39   

A kto z sexpodroznikow wrocil do domu z bonusem w postaci HIV?? Moze o tym tez popiszemy?? Bo ostatnio cos, duzo biega wychudzonych, z rankami na ciele wiecznie drapiacych sie, amatorow sexturystyki.
Najwiekszy odsetek zachorowan na HIV jest w rejonie Bavaro - Punta Cana. Z tego ostatnio robili plebiscyt i sie okazalo ze 80% chorych nawet o tym nie wie, a Ci co wiedza w wiekszosci swojej to specjalnie daja kazdemu z prostego uczucia zemsty (ktos musial je zarazic). Wiec zycze wam udanego sexu, no i uzywajcie prezerwatyw (sprawdzonych a nie ta tandeta co miejscowe panie nosza w torebkach bo dostaja je zadarmo w szpitalu). No i jak ktos proponuje zabawe bez gumaka to uciekajcie gdzie pieprz rosnie.

Salseros 
Administrator

Wysłany: 23-06-2015, 14:01   

:roll:

Odpowiedz do tematu