UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie)
Forum Dominikana www.forum.dominicana.com.pl  Strona Główna

Poprzedni temat :: Następny temat
Snorkeling i rafy
Autor Wiadomość
sloniklbn 
NAWIGATOR

Wysłany: 12-11-2014, 17:48   Snorkeling i rafy

Witajcie. Jestem w PC i chciałbym wybrać się na wycieczkę żeby zobaczyć rafe, przeplynac łodzią. Widziałem wycieczkę bavaro splash, warto? Jest tam snorkeling, nurkowanie z maską i rura plus motorówka. Za 90e. Był ktoś i poleca? A może jest lepsza wycieczka żeby zobaczyć rafe. Albo inne ciekawe toury dzieki dzięki z góry!

MikeM 
PIRAT Z KARAIBÓW

Wysłany: 12-11-2014, 20:05   

Te wycieczki to wszystkie takie dupne sa troche bo na szybko wszystko.
Aha jest polski katamaran (ciekawostka jeden z dwuch najwiekszych na dominikanie). Na facebook mozesz znalezc "Dominican Catamaran".
Ale wszystkie te wycieczki to takie bardzo podobne kupa taniego alkoholu potem parking na piscina natural i powrot. Plus ta cena to taka nie nizka widze. Taniej wziasc autko wynajac (30$) kupic maske rurke pletwy najtansze (25$-35$) i pojechac na Macao ponurkowac albo De nisibon albo nawet samemu pospacerowac gdzie mniej ludzi i ponurkowac chociaz te lodzie cholerne wszystkie ryby plosza... no i zielska w tym roku tyle na plazach ze nikt tego jeszcze za cala historie ludzkosci nie widzial. Mnie snorking bawi tylko z kusza jak po tych rybach sobie strzelam. Ale ostatnio jak mi rekin przeplynol blisko to jakos sie odechcialo wszystkiego :)))))))
P.S. u Ciebie w hotelu chyba daja maski rurki i pletwy tam kolo plazy gdzie masz te rozne pierdoly do plywania, wstajesz rano bierzesz tam gdzie sniadanie pare bulek albo chleb wchodzisz do wody na metr poltora i zaczynasz te bulki czy tam chleb w rekach rozcierac zaczekaj z 5 minut i beda Ci ryby :D:DDDDDDD. Zreszta przed ryfem to nic ciekawego nieplywa zycie wkwitnie za ryfem a dokladnie na nim a tam Cie zadna wycieczka nie wysadzi bo sie ladnie tak mozna poobdzierac jak Cie fala na ryf rzuczi mialem pare sytuacji nieciekawych. Ewentualnie podplynac na ryf pod woda (z akwalungiem) ale to juz inne ceny i tez nie za bardzo mi odpowiadaja te wycieczki nurkowe. Ehhh tutaj wszystko to niedopracowane pod tym wzgledem... Ale sie rozpisalem ;(

Odpowiedz do tematu