UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie)
Forum Dominikana www.forum.dominicana.com.pl  Strona Główna

Poprzedni temat :: Następny temat
Przeprowadzka na Dominikanę
Autor Wiadomość
burmistrz24 
SZCZUR LĄDOWY

Wiek: 50
Dołączył: 26 Lis 2010
Posty: 1
Wysłany: 07-01-2011, 10:33   Przeprowadzka na Dominikanę

Witam!!
Jestem nowy na forum jednak z zamiarami podobnymi do wszystkich
Mam dosyć tego kraju i chciałbym się jeszcze w tym lub najpóżniej początku przyszłego roku wynieść na Dominikanę .W tej chwili zacząłem już zamykać pewne sprawy w Polsce i spieniężać co mam.Poszukuję osób, które mogą mi pomóc w przeprowadzce do RD a także wspólnika lub wspólników ,którzy mają pomysł a brakuje im środków lub też odwagi zaczynać coś samemu.Fajnie też mieć znajomych w tak odległym kraju. Chcę również zaznaczyć ,że nie zależy mi na wielkich biznesach lecz na spokoju,normalnej pracy z normalnymi ludzmi z dala od Polski ,kraju który naprawdę mnie zmęczył.Chciałbym zacząć od przylotu na Dominikanę w okolicach marca,kwietnia aby już od czegoś zaczynać i rozejrzeć się.
Jeśli jest Pan zainteresowany proszę o kontakt na forum lub burmistrz24@wp.pl
Pozdrawiam
_________________
burmistrz24
 
 

SeoHost.pl

MikeM 
PIRAT Z KARAIBÓW

Wiek: 37
Dołączył: 02 Kwi 2011
Posty: 738
Skąd: Punta Cana
Wysłany: 02-04-2011, 21:00   

Pierwszy rok nawet niech pan nie mysli o biznesie!!! Prosze pamietac ze bez samochodu miesiac zycia z wynajeciem mieszkania to 1000dolarow w miesiac. Pierwszy miesiac mysle kolo 2000 dolcow. Widzialem mnustwo ludzi ktorzy przyjechali tu w poszukiwaniu marzen i potem rzebrali o bilet do domu. Dominikana to nie RAJ! Jezeli nie ma sie stalego stabilnego dochodu minimum 1000dolarow miesiecznie nie ma co tu robic!!!! Pracowac caly dzien za 300USD w hotelu?? Po miesiacu nie zechce sie ni plazy ni oceanu.
_________________
.....
miminternational@ymail.com
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template spacevision v 0.3 modified by Nasedo. Done by Salseros

Forum dominikana

Dominikana wakacje, zdjęcia, informacje

Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 15