UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie)
Forum Dominikana www.forum.dominicana.com.pl  Strona Główna

Poprzedni temat :: Następny temat
Nekrofilia w Dominikanie.
Autor Wiadomość
MikeM 
PIRAT Z KARAIBÓW

Wysłany: 29-06-2016, 14:48   Nekrofilia w Dominikanie.

San Pedro de Macoris szedl sobie ulica pewien pan (Francisco JAVIER GÓMEZ MARTE (a) FRANCIS) i nagle mu sie strasznie zechcialo, a ze przechodzil kolo cmentarza to sobie wyciagnal z grobu seniore ELENE MERCEDES MARIA THEN i odbyl z nia stosunek po czym tak i zostawil ja wisiec na grobie.
Wiecej tutaj, wraz ze zdjeciami:
http://www.sabanetadeyasi...tumba-para.html

Przystojniak nie?

Tak ze ku przestrodze drogie turystki jak juz wam sie spodobal czekoladowy umiesniony murzynek z dredami i bialym usmiechem, to chociaz zakladajcie prezerwatywy, bo nigdy nie wiadomo ile trupow, krow i klacz on juz mial.
A ze wiekszosc tych sanki panki to z wiejskich rejonow to z klaczami robila to wiecej niz polowa )))).
Pozatym w regionie Bavaro - Punta Cana teraz epidemia HIV prezerwatywy rozdaja na ulicach za darmo, tak ze uwazajcie na siebie!

Zenon S 
PIRAT Z KARAIBÓW

Wysłany: 29-06-2016, 18:31   

´Na Mike mozna zawsze liczyc z ciekawymi newsami.... :-D

Salseros 
Administrator

Wysłany: 30-06-2016, 16:09   

:lol:

Cortez 
PIRAT Z KARAIBÓW

Wysłany: 29-07-2016, 21:55   

MikeM na prawdę jest epidemia HIV ????

MikeM 
PIRAT Z KARAIBÓW

Wysłany: 31-07-2016, 17:45   

Jak najbardziej. W Veron miasteczko obok Bavaro gdzie mieszkaja glownie dominikanczycy jest plaga HIV, mowia turysci nawiezli a ze dominikanczycy maja bardzo buzliwo zycie sexualne to sie to razponoszylo cholerstwo...

Cortez 
PIRAT Z KARAIBÓW

Wysłany: 31-07-2016, 22:05   

A co robi rząd by zatrzymać epidemie HIV ? Sa jakieś działania ? Mozna zrobić wiarygodne badania ? Strach brać dominikanie jak widzę .

MikeM 
PIRAT Z KARAIBÓW

Wysłany: 01-08-2016, 14:12   

Rzad rozdaje kondony na ulicy, ale slabo to pomaga... Na pobyt jak sie podaje to trzeba przejsc badania, ale polowo emigrantow mieszka nie legalnie turystow nikt nie sprawdza a to wlasnie amerykanscy turysci poprzywozil i pozarazali kupe ludu. No i nie brac tych lachonow z ulicy w rejonach turystycznych bo to takie pol na pol ryzyk ;)

Cortez 
PIRAT Z KARAIBÓW

Wysłany: 03-08-2016, 22:45   

Wlasnie jak byłem w hotelu Inerostar dwie murzynki wyglądały na po 20 lat pytały wezmę je dompokoju i zrobią mi masaż ale sie bałem jak czort .One szły płaza .Pozniej rozmawiałem jeszcze z nimi w sklepie ale na prawdę sie bałem .Jedna mówiła bardzo słabo po angielsku .One. Chyba chciały kasę ale Nie chciałem korzystać czy z kasa czy bez .Pamietam jednak ze pare dziewczyn mi sie bardzo podobało .Jedna z kelnerek w Iberostarze miała nazwisko Polacco .Domyslalem sie skąd to nazwisko i ona potwierdziła ze jej prą prą był polskim legionista który związał sie z ciemnoskóra kobieta .Zapraszalem ja do PL ale nie chciała jechać chyba sie trochę bała .Pamietam ze była spokojna i niewyzywający .Te dwie łaski to bardzo wyzywające i na sile Sexi ubrane aż to było przekolorowane.Ladne macie te ciemnoskóre dziewczyny niektóre ale przy takim ryzyku HIV zwłaszcza ze zahiviona Floryda niedaleko to aż strach to brać ;)

MikeM 
PIRAT Z KARAIBÓW

Wysłany: 06-08-2016, 16:28   

Te co po plazy chodza to "slabe" kur...ki. Te ciekawsze to w nocy zarabiaja i nie musza w dzien sie "opalac" na plazy. Zwlaszcza ze dla dominikanczykow im ciemniejsza tym nieciekawsza, w genach juz to maja te marzenia o bialej skorze i jasnych oczywach i wlosach.
Teraz mamy naplyw "lasek" z venezueli tam kryzys to sie tu przyjezdzaja ruchac. Dominikanczycy w siodmym niebie, do Veron Tropical kolo Bavaro to prawie codziennie minimum jedna przylatuje, az musieli wiecej pokoi dobudowac zeby te dupy rozmiescic, ja akurat za takimi bladymi latynoskami nie przepadam ale widzialem kilka mega.

Odpowiedz do tematu