UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie)
Forum Dominikana www.forum.dominicana.com.pl  Strona Główna

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Salseros
25-09-2008, 02:02
Biura Podróży, Dominikana
Autor Wiadomość
zenek 
PIRAT Z KARAIBÓW

Wysłany: 04-09-2007, 11:11   Biura Podróży, Dominikana

Biuro Podróży Reisebüro Central

Ja place za bilet Condorem - tam i z powrotem Frankfurt - Santo Domingo - 529 euro (589 z taxami).
Biuro podrozy - Reisebüro Central w Rodgau i do tego mowia po polsku (Pan Mike).
Wylot 3.10.

zenek 
PIRAT Z KARAIBÓW

Wysłany: 04-09-2007, 11:12   

Oczywiscie bez Hotelu , tylko przelot...

Ankow26 
SZCZUR LĄDOWY

Wysłany: 24-04-2008, 10:07   

Biuro podróży Ecco Holiday

Witam,
Wyjazd planujemy na przełomie sierpnia/wrzesnia. Wybralismy ecco,poniewaz nie chcielismy sie ciagac do Berlina badz gdzies indziej. Chcielismy bezposrednioz w-wy (wygodnictwo:)Choc nie jest to jeszcze ostatecznie przesadzone:-) to biuro ma kilka ofert z niemieckich biur z wylotami z Niemiec ale my lecimy z w-wy

jomico 
WILK MORSKI

Wysłany: 24-04-2008, 12:23   

Oj, skoro sierpnień/wrześnień to tym bardziej biura niemieckie.. juz teraz na wrzesień są dobre ceny. Wyjazd taki ma naprawdę wiele plusów :-) Lecąc z Ecco najczęściej jest przesiadka w Amsterdamie lub Paryżu (przerwa ok. 6 godzin) z Berlina lecicie bezpośrednio... czyli więcej na miejscu. No i co najważniejsze większy wybór hoteli za daną cenę. Nie chcę na siłę przekonywać ;-) ale odezwij się do mnie na maila, podeślę małe porównanie i fajne oferty do dobrych hoteli.

chasethesun 
SZCZUR LĄDOWY

Wysłany: 25-04-2008, 09:55   

Biuro Podróży Bon Voyage

mam goraca prosbe o pomoc
wybieram sie we wrzesniu do punta cana i nie wiem ktore bioro podrozy wybrac
na necie znalazlam niemieckie biuro z siedziba w poznaniu oferujace hotel RIU resort, niestety nie udalo mi sie nikogo znalesc , kto kozystal z ich uslug
wszyscy panstwo byliscie lub wybieracie sie do innych hoteli
czy moglibyscie mi wyjasnic o co tu chodzi? czy wiecie cos na temat tego kompleksu hotelowego i biora podrozy? jak wyglada kwestia rezydenta polskojezycznego wylatujac z niemieckiego biura?
moze moglibyscie mi cos polecic , podpowiedziec :mrgreen:
z gory serdecznie dziekuje
p.s.
chcialabym trafic tam gdzie bedzie grupa polakow a i hotel nie zgorszy ;-)

Salseros 
Administrator

Wysłany: 25-04-2008, 11:54   

Mamy na forum kogos kto mam nadzieje w tym temacie może pomóc. Chodzi o Jomico. Kobieta zna oferty z niemiec i wie jak wszystko załatwić.

jomico 
WILK MORSKI

Wysłany: 25-04-2008, 12:14   

Biuro Podróży El Mundo

Witam witam wakacyjnie :)
Po pierwsze gratuluję decyzji o rajskich wczasach :)
Osobiście byłam na Dominikanie z Niemiec, więc nie ma problemu. Nie znam niemieckiego, jednak podstawy angielskiego wystarczą, dostajesz voucher do domku (wyjątek stanowi oferta last minute) , po wylądowaniu czeka na Ciebie rezydent z Niemiec (mówiący również po angielsku) i kieruje do odpowiedniego busa i hotelu. Na miejscu jest segregator z informacjami odpowiedniego Organizatora. Kwaterują Cię w hotelu i hulaj dusza :), także rezydentem się nie martw.
Na wrzesień obecnie ma fajną promocją Organizator Schaunisland Reisen - mają świetne ceny na hotele jak: O.Grand Flamenco 4*, Catalonia Bavaro 4,5* i jeszcze kilka, a do tego kurs Eur jest dość niski.
Jest wiele biur w Polsce pośredniczących w zakupie. Np: Bon Voyage właśnie, El Mundo (które niejako po części reprezentuję:)) , także z przyjemnością przygotuję Ci kilka propozycji, podaj tylko datę i inne preferencje. Dostaniesz na skrzynkę kilka moim zdaniem atrakcyjnych opcji.
Napisz na emaila jomico@wp.pl.
Pozdrawiam wakacyjnie i już zazdroszczę :)

arturb 
NAWIGATOR

Wysłany: 25-04-2008, 22:20   

Co roku latam z Niemiec

Cześć.
Gratuluję pomysłu sam już od 2001r. co roku latam z Niemiec. Na Dominikanę jadę w ten sam sposób już 3 raz. Myślę, że to i dla ciebie nie będzie problemem. Nie musisz znać biegle j. niemieckiego. Wystarczą podstawowe słowa z angielskiego. Tak jak pisała jomico, na lotnisku docelowym czeka rezydent trzymając tabliczkę z logo biura podróży. Będziesz się bawić świetnie. Jeżeli chcesz przenocować przed wylotem jeszcze w polsce to latając z Berlina najlepszym punktem są Słubice, gdzie jest kilka hoteli o niezłym standarcie (3*) i przyzwoitych cenach.

chasethesun 
SZCZUR LĄDOWY

Wysłany: 27-04-2008, 14:30   

Chetnie zapoznam się z ofertami niemieckich biur podróży

serdecznie wam kochani dziekuje
moj e-mail chasethesun@o2.pl
bardzo chetnie zapoznam sie z ofertami biur podrozy
zastanawiam sie nad hotelem flamenco i barcelo premium,jednakze roznica w cenie z palladium nie jest taka duza wiec tez wchodzi w rachube
jesli moglibyscie przedstawic plusy i minusy tych hpteli bede wdzieczna
zaznacze ze chce jechac na "rozrywkowa"wycieczke z 20 letnia corka, wiec kwestia zycia nocnego jest powaznie brana pod uwage :mrgreen:
moglibyscie doradzic jak najlepiej dojechac do niemiec? bus, pociag? czy wlasnym transportem , mieszkam w krakowie
pozdrowionka gorace dla wszystkich

monica18 
SZCZUR LĄDOWY

Wysłany: 22-08-2008, 16:35   

Biuro Podróży Neckermann

Witam
Chcę lecieć na dominikanę z niemiec z nekermana i mam pytanie. Czy jak wykupię wczasy za ok 1200euro to czy wliczone są opłaty lotniskowe i wiza wjazdowa? Czy to się płaci jakoś osobno? jak tak to ile kosztuje.? Z góry dzięki za pomoc

jomico 
WILK MORSKI

Wysłany: 22-08-2008, 21:36   

Nie zawsze wiza jest wliczona w cenę oferty

hej,
zawsze w ofercie jest podane czy wizy są w cenie. Np zazwyczaj: alltours, SLR, oger, jahn resien i its mają wliczone, natomiast Neckermann często nie. Ale najlepiej sprawdzić konkretną ofertę np. u mnie ;-) ) często bowiem ten sam termin, ten sam hotel jest w różnych cenach u różnych organizatorów

pozdrawiam

tyra 
NAWIGATOR

Wysłany: 10-11-2008, 19:00   

czy el mundo to dobre biuro?
Czy zapewnia opieka na cały czas pobytu na Dominikanie?
Jak wyglądają formalności?
Gdzie jest w Polsce jakieś ich biuro?

Bardzo proszę o odpowiedź

krystyna 
SZORUJĄCY POKŁADY

Wysłany: 10-11-2008, 19:41   

El-Mundo,to biuro podróży oferujące wyjazdy z Niemiec.Reklamują się na tym forum :-D
Podałam miejsce,datę wyjazdu,a nawet hotel w którym chcieliśmy mieszkać i otrzymałam ofertę z niemieckiego TUI.Wszystkie formalności załatwiałam drogą elektroniczną.Odpowiadają na każde pytanie,służą radą.
Pozdrawiam

kasiawaw 
SZORUJĄCY POKŁADY

Wysłany: 12-08-2009, 13:14   

Polecam Amigos z Jeleniej Góry - wyszykują najtańsze oferty jeśli takie chcemy, najlepsze na nowożeńców, najlepsze dla rodzin z dziećmi. Dla każdego coś dobrego. Ja leciałam z Niemiec - moje 16 dnia na Dominikanie w Cabarete w Tropical Casa Laguna Beach Club kosztowały mnie nie co ponad 3000 zł...all inclusive! Hotel bomba! Jedzenie bomba! Przy plaży, 3 czy 4 baseny, restauracje w czym jedna na plaży, leżaki do dyspozycji pod palmami, sprzątaczki codziennie na łóżko układają świeże kwiaty, duże pokoje, wielkie wygodne łóżka, balkony, zadbane, duże łazienki.

sylwina788 
SZCZUR LĄDOWY

Wysłany: 24-09-2009, 19:03   

Witam Wszystkich!!!!
Chcemy wyjechać z mężem na Dominikanę i czytając dziś te wiadomości mam większy mętlik niż miałam przedtem :-)

- Naszym poważnym problemem jest brak znajomości języka :-( mąż zna szwedzki i polski a ja głupia tylko polski a chcielibyśmy jechać z biura niemieckiego bo słyszeliśmy, ze jest o wiele taniej i lepsze hotele są niż w ofercie polskiej ale boimy się, ze w ogóle się nie dogadamy a nie o to chodzi :-|
- Czy może nam ktoś podpowiedzieć jak to jest , gdzie najlepiej jechać, gdzie są najpiękniejsze plaże i który hotel wybrać z tych wielu ???? Wolne mamy tylko w styczniu, możne ktoś w tym terminie tez leci???

Pozdrawiam

Odpowiedz do tematu