UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie)
Forum Dominikana www.forum.dominicana.com.pl  Strona Główna

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Salseros
22-09-2008, 20:33
Z jakim biurem podróży, Dominikana
Autor Wiadomość
kaskapotyszka 
SZCZUR LĄDOWY

Wysłany: 06-05-2008, 07:01   

jestesmy z Wrocławia:)

arturb 
NAWIGATOR

Wysłany: 06-05-2008, 10:48   

Czejść
Najepsze połączenia macie z Berlina i Lipska. Do Frankfurtu lub Monachium jest trochę daleko. Wiele osób poleca różne hotele. Ale myślę, że właściwie każdy zaspokoi wasze oczekiwania. Z tego co wiem wiele resortów ma ofertę specjalną dla nowożeńców pod nazwą Honeymoon, dlatego dobrze jest zapytać sie przy rezerwacji o taką ofertę. Często dostaje się ją w cenie normalnej wycieczki. Wystarczy spełnić odpowiednie warunki i zgłosić to wcześniej. Na forum jest jomico, która jak wnioskuję z postów zajmuje się załatwianiem wszystkich formalności w polsce. Poszukajcie ją, a ona napewno wam pomoże.

adek 
SZCZUR LĄDOWY

Wysłany: 09-08-2008, 16:11   

Jeśli z polskiego biura to czy dużo przepłacę?

Witam wszytskich uzytkowników

Mam pare pytań dotyczących Dominikany

Chce skorzystać z oferty jednego z biur podróży, oferuja w cenie ok. 5 tys 2 tygodniowy pobyt z przelotem na dominikanie ale hotele 3 gwiazdkowe:
Paraiso Tropical lub Casa Marina, czy tam da się przezyc? Czy lepiej dopłacic do 4 gwiazdowego, co poleciacie?
Są to hotele w Puerto Plata czy jednak Punta Cana nie jest ładniejszym miejscem?
Chciałem z żoną tez popływać z delfinami, nie wiem czy w tym rejonie jest to możliwe?

Wszyscy pisza ze leca nie z PL, wiem żę czartery są z innych Państw, to oznacza że dużo przepłace?

Pozdrawiam
Adek

arturb 
NAWIGATOR

Wysłany: 09-08-2008, 21:55   

Oferty z Niemiec, Anglii czy Holandii są tańsze niż z Polski

Witam
Każde z tych miejsc ma swoją atmosferę i urok. Więc jest tyle opinii ile osób, sam byłem w obu miejscach i wszędzie mi się podobało. Jeżeli pytasz o cenę wyjazdu to zależy ona od terminu i miejsca wylotu. Najczęściej jednak oferty z Niemiec, Anglii czy Holandii są tańsze niż u nas. Sam latam z Niemiec od 8 lat i nigdy nie miałem problemów. Ale na dokładniejsze porównania mogą tobie dać osoby które są na forum, a zajmują się tym zawodowo. Natomiast myślę, że jednak warto nieco dopłacić i kupić hotel o wyższym standarcie. Porównując hotele jest jednak różnica między 3* a 4*.

Pozdrowienia

jomico 
WILK MORSKI

Wysłany: 11-08-2008, 08:53   

Adek, napisz do mnie na maila, podeślę alternatywy.Wg mnie 5000 za 3* w Puerto Plata to dużo, w tej cenie możesz mieć dobry hotel na Punta Cana. jomico@wp.pl

arwena30 
SZORUJĄCY POKŁADY

Wysłany: 11-08-2008, 20:54   

Z niemieckich biur 40% taniej

Hmmmm uważam, że za 5 tyś można przebierać w ofertach.. 11 września lecę na Dominikanę na 2 tygodnie do Hotelu Riu Bambu 4*wg TUI i 5*wg lokalnej kategoryzacji za 4400zł na osobę z ALL (alkohole importowane w cenie, all 24/h)
Wylot z Lipska
Polecam wycieczki z Niemiec są o 40% tańsze i jest dużo więcej ofert, niż z Polski :)

arwena30 
SZORUJĄCY POKŁADY

Wysłany: 11-08-2008, 20:56   

4400zl tzn 1354EURO :)

kakaruto 
SZCZUR LĄDOWY

Wysłany: 27-08-2008, 09:14   

arwena30, Z jakiego biura korzystasz ? Czy mogę prosić o namiary

arwena30 
SZORUJĄCY POKŁADY

Wysłany: 28-08-2008, 17:17   

Jedziemy z niemieckiego TUI

Jedziemy z TUI z tym, że z niemieckiego. Wycieczkę kupiliśmy za pośrednictwem biura polskiego ALBATROS ul. Parkowa w Chorzowie tel (032) 7713780. Z tym, że w sprawie wycieczek na Karaiby kontaktujcie się z właścicielką biura, a nie z pracownikami, bo oni nie są zdecydowanie kompetentni w tej kwestii!!
Płaciliśmy z złotówkach. Cena była w tzw. TOPie. TOP oznacza, że taniej już nie będzie (no chyba, że last minute). Bardzo rzadko się zdarza, żeby do hoteli RIU sprzedawane były wycieczki last minute, bo zawsze miejsca są wykupione na długo przed planowanym urlopem!!
Wylot jest z niemieckiego lotniska, ale biuro może też pomóc w rezerwacji lotu z Polski do Niemiec (nie opłaca się!!). Wygodnie jest jechać samochodem do Niemiec i skorzystać z opcji nocleg (ze śniadaniem) w hotelu+taksówka na lotnisko tam i z powrotem+parking dla samochodu na 14dni. Takie nocleg nas kosztuje 110 euro na dwie osoby!
POWODZENIA

ps. z tego co wiem dużo biur podróży na terenie Polski pośredniczy z TUI niemieckim, musisz zapytać w biurach i znaleźć kogoś kompetentnego kto będzie na bieżąco śledziła dla Ciebie codziennie zmieniające się ceny wycieczek!! :)

yannick 
SZCZUR LĄDOWY

Wysłany: 31-08-2008, 21:54   

mozna chyba tez szukac bezposrednio w niemieckich biurach i zaplacic karta, bez zadnych posrednikow. albo pojechac na lotnisko w niemczech i kupic last-minute,co ja zamierzam zrobic.

Dartles 
NAWIGATOR

Wysłany: 31-08-2008, 23:11   

Pracowałem w biurze podróży ...

Arwena... nie bierz tego do siebie, ale ta babka (szefowa biura czy coś) to Ci najpierw strasznych kitów nawciskała o huraganach (aż sie rozpisałem), a teraz o dostępności oferty hoteli z sieciu RIU. Ja się zgadzam... RIU jest super, jak pracowałem w biurze podróży zawsza starałem się sprzedać RIU klientom przy kasie i nigdy się nie poskarżyli, za to... niemal zawsze wracali. Ale to nie jest też tak, że RIU jest porezerwowane do ostatniego (czy prawie) ostatniego miejsca na długo przed. Choćby dostępność hoteli na Punta Cana, gdzie się wybieramy (ja już w czwarek, Ty - tydzień później). Przykład... wykupiłem Riu Naiboa w czerwcu na 2 tygodnie za 790 funtów, potem cena skoczyła do 1100, ale przedwczoraj jeszcze (tydzień do wylotu) cena spadła do 850. Rzadko zdarza się (zwłaszcza w strefach gdzie lato jest przez cały rok - m.in. Karaiby czy Meksyk), żeby wszystkie pokoje były porezerwowane (może z wyjątkiem Bożego Narodzenia i Sylwestra). Zresztą... możemy o tym pogadać... po przyjeździe szukaj w Naiboa ;).

Leszek (polish customer from England)

Dartles 
NAWIGATOR

Wysłany: 31-08-2008, 23:14   

P.S.: Jeśli babka mówi, że jej pracownicy są niekompetentni w sprawie wylotów na Karaiby... to... coś z biurem jest nie tak :), ale Riu Bambu to dobry wybór... obyś nie miała tylko do czynienia więcej z tą babą ;).

agmat14 
SZORUJĄCY POKŁADY

Wysłany: 13-06-2010, 18:18   

Witam wszystkich

czy ktoś kupił wycieczkę z czeskiego biura podróży Airstop, który ma swoje oddziały w Polsce i na Słowacji? Mają bardzo atrakcyjne ceny nawet ok. 3500-4200/os AI na dwa tygodnie (3* i 4*) - wylot z Niemiec.
Jeśli ktoś podróżował proszę o informację, gdyż nigdzie nie mogę znaleźć opinii na ich temat.

Salseros 
Administrator

Wysłany: 14-06-2010, 14:40   

agmat14, Jeśli zależy ci na wakacjach na Dominikane z Niemiec to sprawdzonym biurem jest www.el-mundo.pl z Koszalina. Co do Airstopu działaja podobnie jak El-mundo czyli sami nie organizują wczasów na Dominikane lecz są pośrednikami wielu dobrych Niemieckich biur. W oferci el-mundo możesz znaleźć oferty podróży na Dominikane z niemieckiego TUI, Neckermann, ALLTOURS, Vtours, Schauinsland Reisen i wiele innych.

eliyahu 
SZCZUR LĄDOWY

Wysłany: 23-06-2010, 12:55   Dobre biuro podróży

Zainteresowałem się jakiś czas temu dominikaną. Możecie polecić jakies naprawdę dobre biuro podróży? Chciałbym razem z żoną zobaczyć najważniejsze i najpiękniejsze miejsca ale chciałbym mimo wszystko skonfrontować to z bardziej doświadczonymi. Polecicie coś? Prosiłbym również o za i przeciw. Pozdrawiam i dziękuję :)

Odpowiedz do tematu