UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie)
Forum Dominikana www.forum.dominicana.com.pl  Strona Główna

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Salseros
22-09-2008, 20:33
Wyjazd rodzinny, Dominikana
Autor Wiadomość
Dejnaa 
SZCZUR LĄDOWY

Wysłany: 27-09-2007, 09:17   Wyjazd rodzinny, Dominikana

Na Dominikanę z dziećmi

Powiem tak > nigdy nie podrózowałam i nie znam obcych języków.Jestem totalnym laikiem w tej kwesti .Dominikana to marzenie choćby z tego wzgledu ze mam 4 - osobową rodzinę
dzieciaczki w wieku 11 i 9 lat .Podpowiedzcie mi jak podnieś sie z raczkowania , gdzie i jak szukać dla nas korzystnej oferty.Dodam jeszcze że nie chę luxusu a jedynie kontaktu z piękną egzotyka , wspaniałą plażą . Nie zależy na 4-5 gwiazdkowe hotelach,ale jednocześnie chcę by dzieciaczkom nic nie brakowo ( czyli ALL)Czy jest szansa wylecieć na takie wakacje w 4-ro za hmm... jedyne 10.000 zł ?( ze wszystkim ) tzw. full opłaty ?
Prosze odpowiedzcie czy to nadal zostanie moim marzem ? czy mam zejśc :) na ziemię ?
Pewnie rozbawi was mój post , ale niestety nie mam wiekszego zasobu gotówki to i tak juz dla nas duzo :(
pozdrawiam
Dejnaa

jomico 
WILK MORSKI

Wysłany: 27-09-2007, 14:00   

Dzieci mają zniżkę

Witaj,
niekoniecznie musi to byc marzenie. zdarzają się oferty bardzo atrakcyjne, a w jakim terminie chcielibyście wyjechać? Oferty często są nawet za 800 EUR za dorosłego, dzieci mają zniżkę :-) wylot polecam z Niemiec, jeśli nie jest dla Was problemem dojazd to marzenie moze sie okazać rzeczywistością :-)

Salseros 
Administrator

Wysłany: 29-09-2007, 18:05   

Dejnaa
Propozycja jest taka, szukaj ofert wszędzie gdzie się da - najlepiej w czerwcu i pod koniec września, bo wtedy ceny na Dominikane są najniższe. I pamiętaj, że marzenia się spełniają.

alexp 
WILK MORSKI

Wysłany: 29-09-2007, 22:02   

Dobre ceny z Anglii na wyjazd rodzinny

Ciekawe oferty są z Anglii dla rodzin 2+2 :) czyli jak Wy :) myślę,że warto się nad takimi zastanowić .
Tak jak piszą poprzednicy,jedynie co to musicie się wpierw zastanowić kiedy możecie lecieć ,a wtedy szukać ofert najkorzystniejszych cenowo . Warto szukać w każdym biurze i sprawdzać jak najczęściej,ponieważ nie raz promocje są takie,że trwają w danych dniach .
Jeśli mielibyście jakieś pytania to śmiało piszcie... :)

joe.stalin 
NAWIGATOR

Wysłany: 30-09-2007, 23:14   

Co się tyczy biur podróży - oto kilka linków do angielskich biur które są naprawdę warte polecenia i co najważniejsze - tańsze od Thomson Fly:

www.goingplaces.co.uk
www.sundeal.co.uk
www.portlandholidays.co.uk
www.firstchoice.co.uk
www.thefirstresot.com
www.travelsupermarket.com

Mam nadzieję że to pomoże...

darek2508 
SZCZUR LĄDOWY

Wysłany: 22-02-2008, 17:03   

Rodzina 2+2

Witam
Mam rodzinę 2+2
dzieci wiek 6 i 8lat
ktoś może doradzić jakiś fajny chotel oczywiście za pzrzyzwoite pieniądze
bo z polski chcą 15 tys?????

darek2508 
SZCZUR LĄDOWY

Wysłany: 22-02-2008, 17:04   

Sorry niepodałem terminu myślałem od 25 czrwiec jest sens?????

jomico 
WILK MORSKI

Wysłany: 22-02-2008, 20:34   

Dzieci w takim wieku nie mają dużej zniżki

niestety na razie tak ceny wyglądają, że za rodzinę to od 16.000 - po prostu dzieci w takim wieku nie mają bardzo dużej zniżki.

arturb 
NAWIGATOR

Wysłany: 28-03-2008, 23:36   

100 % ceny za dziecko

Jeżeli chcesz jechać z Niemiec końcem czerwca to najlepiej szukać ofert na stronach www.weg.de lub www.travelchannel.de ja tak robię co roku. Masz dzieci w wieku 6 i 8 lat więc mają one jeszcze duże zniżki cena za pobyt i nocleg przy wylocie z Berlina Tegla ok. 800-900 Euro. Dopiero po przekroczeniu 12 lat zniżki są najczęściej symboliczne lub płaci się 100%. Pozdrowienia i życze miłych wakacji. W razie gdyś potrzebował jeszcze jakiś informacji prześlij m-eila. :->

hanka76 
SZORUJĄCY POKŁADY

Wysłany: 01-12-2008, 01:18   

Teraz to i lasty są koszmarnie drogie.Lasty na luty,marzec szkoda gadać,ach ten kryzys...a ja lecę z dzieckiem

jomico 
WILK MORSKI

Wysłany: 01-12-2008, 09:15   

Zniżki dla dzieci zależą od organizatora

Hanko, ceny na styczeń-luty-marzec niestety zawsze są wysokie i niestety koniec kryzysu tego nie zmieni. Takie są od liku lat i ceny na Dominikanę kształtują się raczej podobnie porównując ten rok z poprzednim.

Wracając jeszcze to posta wyżej, starej odpowiedzi odnośnie zniżki dzieci - co chyba nie do końca dobrze zostało zrozumiane :-) Chodziło mi o ten akurat przykład zakwaterowania 2 dzieci w takim wieku. Dzieci do 2 lat zazwyczaj nie płacą nic, do 12, czasami 14 są zniżki w zależności od organizatora - zdarzały się oferty nawet za 400 EUR, ale są też takie, gdzie zniżka wynosi zaledwie 200 EUR.

hanka76 
SZORUJĄCY POKŁADY

Wysłany: 03-12-2008, 01:18   

Zapłaciłam znacznie drożej niż w zeszłym roku ...

A jednak są droższe niż w zeszłym roku...W tym roku zdecydowałam się na wyjazd świąteczno-noworoczny,-i z bólem zapłaciłam....dużo drożej niż w zeszłym roku,a co dziwne już na początku listopada zostało tylko kilka miejsc w samolocie.W tym wyjątkowo, zero odzewu od rodaków,zawsze np na Punta Cana zgrała się zawsze niezła ekpia.W tym roku na wszelkich forach ciszaaaaa.Szkoda:((((

jomico 
WILK MORSKI

Wysłany: 03-12-2008, 09:31   

Hanko, przede wszystkim życzę udanego pobytu. Na pewno Polacy będą, nie wszyscy ujawniają się na forum :-) A oferty świąteczno - sylwestrowe schodzą najszybciej te tanie, teraz w zasadzie brak miejsc, dobrze jest rozglądać się pod koniec lata za takimi ofertami

Dużo słońca :-)

hanka76 
SZORUJĄCY POKŁADY

Wysłany: 05-12-2008, 01:32   

Lecę teraz ze swoją małą córcią

Słońce bedzie,jak zawsze:)))Dzięki.Co do wycieczek.Czy to nie dziwne-parę lat temu lasty kojarzyły mi się z wycieczkami kupowanymi w ostatniej chwili,a co za tym idzie-najtańszymi...i tu się grubo wszyscy mylą.Tak nie zawsze jest!Jestem niestety uzależniona od terminów w pracy.Kiedy jest parę dni świątecznych -długich weekendów-wtedy zaczynam szaleć -i często rezerwuję wyjazdy parę dni przed wylotem-i może z 2 lasty się trafiły:(((Nie ma taryfy ulgowej...Ale nie ma co narzekać-lecę teraz ze swoją małą córcią ,boję się lotu(jak mała to zniesie),sama nienawidzę latać(za każdym razem obiecuję sobie,że wszystko już zobaczyłam i nigdy więcej),ale i tak jak zobaczę to lotnisko,te strzechy na dachu jak w skansenie,te uśmiechnięte buzie....warto,ach...wartoooooo:)))

Odpowiedz do tematu