UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie)
Forum Dominikana www.forum.dominicana.com.pl  Strona Główna

Poprzedni temat :: Następny temat
Wstep do innch hoteli, Dominikana
Autor Wiadomość
andi126 
NAWIGATOR

Wysłany: 28-10-2008, 20:50   Wstep do innch hoteli, Dominikana

Mam pytanie, moi znajomi beda w sasiednim hotelu na dominikanie, chcielibysmy sie nawzajem odwiedzac lub spedzac czas powiedzmy w jednym hotelu na opalaniu itd, my bedziemy leciec pierwszy raz wiec nie wiem jak sytuacja wyglada, prosze wiec o pomoc osoby, ktore juz tam byly... Czy jest swobodny wstep na teren innch hoteli czy jakos ktos specjanie tego pilnuje, nie pytam o hotele siostrzane tylko powiedzmy o rozne. Jak wyglada sytuacja? Czy samo przebywanie na terenie innego hotelu jest dozwolone?Dzieki za odp

yaro 
WILK MORSKI

Wysłany: 30-10-2008, 17:03   

napewno cię nie wpuszczą do innego hotelu "głównym wejściem" jak nie będziesz miał opaski z ich hotelu tylko inną ---> w bavaro straż przyfrontowa jest nieprzekupna i żaden napiwek nie otworzy ci bramy
ale można plażą

lope 
WILK MORSKI

Wysłany: 08-11-2008, 15:42   

przebywanie turysty z jednego hotelu na terenie innego jest zle widziane jak cie tylko wypatrzy ochrona przy basenie czy w poblizu pokoi to cie wyprosza no chyba ze cie nie zauwazą ale na plazy kazdego hotelu mozecie sie spokojnie opalac i czasami moga wam tylko nie pozwolic skorzystac z leżaków czy parasolek bo powiedza ze to tylko dla gości hotelowych. w innych hotelach nikt nie zwroci na to uwagi a i napic sie dadzą

huraganek 
WILK MORSKI

Wysłany: 08-11-2008, 16:45   

u nas na plaży widziałem osoby które miały opaski w innym kolorze niż my. Podejżewam że właśnie były z innych hoteli ale nie wiem którędy się dostały na plaże

andi126 
NAWIGATOR

Wysłany: 08-11-2008, 18:09   

A juz myslalem, ze nikt nie czyta tego forum ;P dzieki bardzo za odpowiedzi

Odpowiedz do tematu