UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie)
Forum Dominikana www.forum.dominicana.com.pl  Strona Główna

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: Salseros
01-05-2008, 17:35
WSPOMNIENIA Z GINĄCEGO RAJU cz. XIV
Autor Wiadomość
sirga 
WŁADCA TORTUGI

Wysłany: 01-05-2008, 17:26   WSPOMNIENIA Z GINĄCEGO RAJU cz. XIV

RELAKS
Piątek, 22 lutego 2008r. Dzień czternasty.

Ten dzień poświęcamy na ... relaks. Śniadanko i plaża.

Obiad i basen. Spotykamy Żenię. Gawędzimy z nim trochę. Chłopak opowiada o mieście i jak mu się tu żyje. Bardziej niż Sosuę poleca Cabarete. Jest miły, sympatyczny i bezinteresowny. Umawiamy się z nim na jutro.
Cały dzień zamierzałam wylegiwać się na piasku, ale nie mogę ... nosi mnie z miejsca na miejsce. Nie kuszą mnie nawet kolorowe drinki.

A szkoda. Kiedy ma się coś na wyciągnięcie ręki to się z tego nie korzysta. A potem pozostaje żal i niedosyt.

W pobliżu stołówki jest punkt, gdzie sprzedawane są wycieczki. Mamy zamiar wykupić jeszcze jedną wyprawę, ale przy stoliku nikogo nie ma. Trudno. Przed hotelem, na rogu ulicy znajduje się biuro wycieczkowe. Tu można wygodnie usiąść przy wiatraczku i spokojnie obejrzeć filmik dotyczący wybranego miejsca. W hotelu takiej możliwości nie ma. Mężczyzna proponuje nam kilka wypadów, ale nas interesuje tylko jeden. Nie namawia nas na siłę i jeszcze schodzi z ceny. Kupujemy bilety do Ocean World na dzień jutrzejszy.
Wracamy do hotelu.

Po drodze korzystamy jeszcze z internetu. Zaglądamy też do sklepu z pamiątkami by porównać ceny.
Pora kolacji. Patrząc na potrawy widzi się wpływ europejski i indiański. Smakują wyśmienicie. A kawa jeszcze lepiej. Wypijam filiżankę ... potem drugą i trzecią. Ależ mi będzie tego brakowało! Chłopaki raczą się tequilą. Zapadła ciepła noc. Od ciemnego oceanu wieje ciepły wiatr i tequila też jest ciepła. Udajemy się jeszcze na nocne zdjęcia.

Potem na shows i do łóżka.

Kliknij, aby przejść do części piętnastej.

Więcej zdjęć na dominicana.com.pl

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi