UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie)
Forum Dominikana www.forum.dominicana.com.pl  Strona Główna

Poprzedni temat :: Następny temat
Wczasy Dominikana w Październiku 2013
Autor Wiadomość
Salseros 
Administrator


Wiek: 45
Dołączył: 25 Maj 2007
Posty: 1157
Wysłany: 30-09-2013, 22:43   Wczasy Dominikana w Październiku 2013

Może ktoś drimlajnerem leci z pl do dr to niech się wpisuje :))
_________________
www.dominicana.com.pl Dominikana Filmy Zdjęcia Informacje Hotele Telewizja Radio Muzyka
Polub nas na FB https://www.facebook.com/DominicanaComPl
Pozdrawiam Salseros
 
 

SeoHost.pl

Roberto2 
NAWIGATOR

Wiek: 50
Dołączył: 26 Lut 2012
Posty: 30
Wysłany: 07-10-2013, 21:49   

ja mam taki plan w itace mi powiedzieli ze dwa tygodnie przed odlotem będą w sprzedaży bilety na sam przelot w zależności ile wycieczek sprzedadzą na temat cen przelotu nic nie mówili, pytałem na początku września więc teraz może już coś więcej wiadomo, znajomy leciał do NY dreamlinerem i mówił że rewelacja
_________________
Roberto2
 
 
Paulinawalicka 
SZCZUR LĄDOWY

Wiek: 37
Dołączyła: 02 Paź 2013
Posty: 4
Wysłany: 08-10-2013, 11:12   

O ktoś tu jest ;) byłeś juz wcześniej czy to Twój pierwszy raz bedzie ?? I co masz w planie ??
 
 
Gawel 
SZCZUR LĄDOWY

Dołączył: 08 Paź 2013
Posty: 3
Wysłany: 08-10-2013, 20:44   

Ja lece 13-30 hotel Iberostar Punta Cana,akurat AirFrance miał tanie bilety w tym terminie.Trzeci raz tam bede i nie ostatni
 
 
Roberto2 
NAWIGATOR

Wiek: 50
Dołączył: 26 Lut 2012
Posty: 30
Wysłany: 08-10-2013, 22:37   

ja mam rodzinę w San Pedro i lece do nich a plany to budowa domu i kilku bungalowów w Juan Dolio
_________________
Roberto2
 
 
Paulinawalicka 
SZCZUR LĄDOWY

Wiek: 37
Dołączyła: 02 Paź 2013
Posty: 4
Wysłany: 10-10-2013, 11:58   

Najtańsza opcje to chyba mi udało sie wyrwać ;) lecimy 24 do hotelu Vic Arena Blanca ... Macie o nim jak jakies opinie ? Rewelacji nie ma to sama wywnioskowałam ;)
 
 
omen 
NAWIGATOR

Dołączyła: 28 Cze 2008
Posty: 26
Wysłany: 11-10-2013, 21:18   

Będzie ciepło, słońce,palmowa plaża i luuuz...Fakt, to nie będzie " szałowy all jak w Turcji", ale to naprawdę nie jest tam potrzebne.Jeśli lecisz tam po raz pierwszy, to szybko docenisz inne walory tego miejsca niż sam hotel.Baw się dobrze, luksus naprawdę nie jest tam konieczny.Ciesz się egzotycznym miejscem i świadomością, że jak pójdziesz odpowiednio daleko plażą to będziesz sama z karaibską naturą,a nie każdemu to dano.
A np.tropikalne,ulewne cieplutkie deszcze są miłym urozmaiceniem.Życzę Ci wspaniałych wrażeń.
 
 
Paulinawalicka 
SZCZUR LĄDOWY

Wiek: 37
Dołączyła: 02 Paź 2013
Posty: 4
Wysłany: 15-10-2013, 10:01   

Mm nadzieje ze bedą wspaniałe ... Dzięki za info i see You soon ;) nie znam hiszpańskiego ale mam jeszcze tydzien moze poucze sie podstaw :-o
 
 
basiak78 
SZCZUR LĄDOWY

Dołączyła: 24 Wrz 2013
Posty: 4
  Wysłany: 16-10-2013, 14:40   

Witam wszystkich serdecznie. Zalogowałam się, gdyż już od ponad miesiąca śledze wątki zwiozane z Dominikaną. Zakupiona już wyprawa 17 listopada z Wiednia na 28 dni!!!! Pobyt w Ifa Villas bo w sumiebyła najtańsza opcja, ale po prześledzeniu opinii, ale obcokrajowców, myslę iż będę zadowolona. Moze ktoś się wybiera w tym terminie???
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template spacevision v 0.3 modified by Nasedo. Done by Salseros

Forum dominikana

Dominikana wakacje, zdjęcia, informacje

Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 16