UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie)
Forum Dominikana www.forum.dominicana.com.pl  Strona Główna

Poprzedni temat :: Następny temat
Wakacje Dominikana w Listopadzie 2012
Autor Wiadomość
annowi 
SZORUJĄCY POKŁADY

Wysłany: 27-11-2012, 08:52   

Aleksandra82--- wychodzi na to że będziemy razem lecieć na Dominikanę. wylot mamy przesunięty na godzinę 3 rano!!!Ja już mam reizefiber, już mnie nosi!!!!!! Pozdrawiam :-D

Salseros 
Administrator

Wysłany: 27-11-2012, 18:59   

Co do internetu darmowego to jest post z miejscami w rejonie PC i Bavaro z darmowym dostępem tylko te miejsca już nie były dawno sprawdzane http://www.forum.dominica...ikana-vt755.htm 10 post od góry :)
Może ktos będzie miał czas i sprawdzi lub doda inne miejsca z darmowym wifi w Punta Cana i Bavaro

Aleksandra82 
SZORUJĄCY POKŁADY

Wysłany: 27-11-2012, 23:03   

Tak lecimy tym samym samolotem.Ja równiez nie moge sie doczekac..Ja jeszcze sie nie spakowałam, zostawiłam na jutro, chcialabym zabrac tyle rzeczy a tu tylko 15kg.Jeszcze tylko dwa dni do pracy i wakacje..Najbardziej meczacy bedzie lot. Catering mamy w cenie. Hotele mamy inne niestety ale mam nadzieje ze bedziemy zadowoleni.Pogoda z tego co czytałam gwarantowana. Byc moze spotkamy sie na lotnisku.Pozdrawiam.

annowi 
SZORUJĄCY POKŁADY

Wysłany: 28-11-2012, 09:13   

Ja już jestem spakowana , mam dobrze bo mąż z tych co mało ciuchów bierze! ;-)
my na lotnisku będziemy wcześniej , jestem blondynką[ farbowaną !!] mąż siwy ! i
prawdopodobnie będziemy najstarsi w grupie pasażerów ale duchem bardzo młodzi!!!! :mrgreen: Planujemy wycieczki na inne wyspy , wiem z doświadczenia,że z biurem Itaka są zawsze dość drogie , czasem warto wybrać się na nie z tubylcami . Heja !!!!!!

Aleksandra82 
SZORUJĄCY POKŁADY

Wysłany: 28-11-2012, 19:55   

Hej,
Wlasnie sie pakuje..Ja tez blondynka, wysoka.Maz mojego wzrostu. Do zobaczenia na lotnisku. Jak sie spotkamy to porozmawiamy.My tez chcielibyśmy pozwiedzac, nie zamierzamy siedziec przy basenie.

monika360 
SZORUJĄCY POKŁADY

Wysłany: 21-01-2013, 17:26   

Witam mam pytanie zabukowałam dzisiaj wczasy na 16 listopad 2013 do punta cana czytajac forum jestem troszke zaniepokojona tym iz w listopadzie moga padc deszcze pani w polskim biurze pozdrozy mowiła ze najlepiej leciec od listopada do maja wiec juz sama nie wiem czy dobrze zabukowałam pomozcie prosze

carbon 
PIRAT Z KARAIBÓW

Wysłany: 21-01-2013, 23:46   

Hej Monika

No moga padac , ale nie tak jak w Pl , ot popada parenascie minut i slonko wychodzi .
Hm szczyt sezonu i ladna pogoda to od boz narodzenia do wielkanocy Plus maj czerwiec a pora deszczowa zaczyna sie juz od ok lipca i do grudnia

monika360 
SZORUJĄCY POKŁADY

Wysłany: 22-01-2013, 13:31   

Hej dziekuje bardzo za szybka odpowiedz, zmartwiłes mnie ale coz wczasy zabukowane ,mam tylko nadzieje ze przez 14 dni bedzie pare dni słonecznych bo mieszkam od 7 lat w irlandii i mam dosyc deszczu. Bedac w styczniu w polsce pani w biurze podrozy twierdziła ze na dominikane lata sie wlasnie od listopada do maja dlatego tez podjełam taka decyzje ,ale lecimy z irl klamka zapadła

bozena0101 
NAWIGATOR

Wysłany: 22-01-2013, 18:50   

Monika prosze sie nie martwic pogoda w listopadzie my z mezem juz okolo 10 lat latamy tam wlasnie w listopadzie i jeszcze nigdy nie trafilismy na brzydka deszczowa pogode w tym roku rowniez sie tam wybieramy oczywiscie w listopadzie Napewno bedzie swietnie 99.9% gwarantowane

monika360 
SZORUJĄCY POKŁADY

Wysłany: 23-01-2013, 11:48   

dziekuje Bozenko za informacje , skoro lecicie w listopadzie to moze sie spotkamy na miejscu było by miło pozdrawiam :-)

bozena0101 
NAWIGATOR

Wysłany: 27-01-2013, 14:13   

Moniko do jakiego hotelu sie wybieracie ? Daj znac i swietnie byloby sie spotkac . Pozdrawiam

monika360 
SZORUJĄCY POKŁADY

Wysłany: 27-01-2013, 23:09   

Bozenko do Now Larimar pozdrawiam

bozena0101 
NAWIGATOR

Wysłany: 28-01-2013, 00:33   

Moniko bardzo swietny hotel sobie zarezerwowalas .2 -3 lat temu nazywal sie NH Real Arena teraz Now Larimar jest w tej chwili 5 gwiazdkowy ma sliczne pokoje z lazienkami na balkonie dla relaksu jest jacuzzi i prysznic ,piekna plaza.My bedziemy kilka hoteli dalej w Barcelo Dominican Beach tez fajny mimo ze 4 gwiazdkowy ale latamy tam juz od lat mamy zaprzyjazniona grupe "lataczy" 2 pary z Belgi 2 pary z Francji 1 para z Niemiec 1 z Rosji i my z USA rok rocznie spotykamy sie w polpwie listopada na 3 tygodnie.Moze sie spotkamy plaza idac te hotele sa niedaleko. Pozdrawiam

monika360 
SZORUJĄCY POKŁADY

Wysłany: 28-01-2013, 12:37   

Dziekuje Bozenko powiem Ci ,ze co do hotelu to bylo tak pani mi zaproponowała ja sie zgodzilam i juz ,dla mnie hotel generalnie jest tylko do spania ,super ciesze sie ,ze sie spotkamy niech czas teraz szybko leci oby do urlopu :-)

bozena0101 
NAWIGATOR

Wysłany: 28-01-2013, 18:03   

Moniko ja jeszcze nie mam rezerwacji ale zawsze robie w kwietniu . pozostalo czekac. Do uslyszenia kolo listopada :-D

Odpowiedz do tematu