UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie)
Forum Dominikana www.forum.dominicana.com.pl  Strona Główna

Poprzedni temat :: Następny temat
Dominikana we Wrzesniu 2011
Autor Wiadomość
Salseros 
Administrator


Wiek: 45
Dołączył: 25 Maj 2007
Posty: 1154
Wysłany: 14-08-2011, 11:46   Dominikana we Wrzesniu 2011

Wakacje się kończa to i ceny spadają. Kto się wybiera do Dominikany w dowolny rejon czyli Punta Cana, Bavaro, La Romana, Boca Chica, Puerto Plata, Sosua, Cabarete, Samana we Wrzesniu 2011 niech się dopisuje w tym wątku.
_________________
www.dominicana.com.pl Dominikana Filmy Zdjęcia Informacje Hotele Telewizja Radio Muzyka
Polub nas na FB https://www.facebook.com/DominicanaComPl
Pozdrawiam Salseros
 
 

SeoHost.pl

Pawlo2004 
SZORUJĄCY POKŁADY

Wiek: 39
Dołączył: 15 Sty 2011
Posty: 10
Wysłany: 17-08-2011, 21:32   

Ja z żoną wylatuje 5 września do sirenis cocotal na 2 tygodnie

Mam nadzieję, że ominie nas deszczowa pogoda.

Jestem w trakcie przeszukiwania internetu odnośnie komarów a mianowicie jakie środki najlepiej zabrać żeby te skubańce nas nie kąsały? :)

Wszelkie podpowiedzi mile widziane
 
 
Salseros 
Administrator


Wiek: 45
Dołączył: 25 Maj 2007
Posty: 1154
Wysłany: 18-08-2011, 15:26   

Pawlo2004, o komarach i środkach możesz tu na forum trochę poczytac. Najlepsze jest mycie się w szarym mydle. Sprawdzona metoda :)
_________________
www.dominicana.com.pl Dominikana Filmy Zdjęcia Informacje Hotele Telewizja Radio Muzyka
Polub nas na FB https://www.facebook.com/DominicanaComPl
Pozdrawiam Salseros
 
 
kudi81 
SZCZUR LĄDOWY

Dołączyła: 19 Sie 2011
Posty: 2
Wysłany: 19-08-2011, 07:12   

Witam, zastanawiamy się nad podróżą poślubną właśnie na dominikanę. Wcześniej myśleliśmy o malediwach ale we wrześniu prawdopodobnie jest 21 dni deszczowych więc odpada. A może mielibyście inne ciekawe propozycje na wyjazd na początku września? Proponowano nam też Bali i Rodos, ciężka decyzja. Ogólne wrzesień nie jest najciekawszym miesiącem na takie podróże a tak bardzo chciałabym spędzić ten czas w wyjątkowym miejscu ;/
 
 
Salseros 
Administrator


Wiek: 45
Dołączył: 25 Maj 2007
Posty: 1154
Wysłany: 19-08-2011, 08:26   

kudi81, Lećcie na Dominikanę to jest wyjątkowe miejsce, klimat i wiele pozostanie Wam w pamieci.
_________________
www.dominicana.com.pl Dominikana Filmy Zdjęcia Informacje Hotele Telewizja Radio Muzyka
Polub nas na FB https://www.facebook.com/DominicanaComPl
Pozdrawiam Salseros
 
 
Pawlo2004 
SZORUJĄCY POKŁADY

Wiek: 39
Dołączył: 15 Sty 2011
Posty: 10
Wysłany: 19-08-2011, 15:39   

kudi81 napisał/a:
Proponowano nam też Bali i Rodos


Na Rodos to nic ciekawego, lepiej gdzieś dalej np. Karaiby :)

Malediwy to chyba najdroższe wycieczki z możliwych.

Są opinie, że Malediwy to powinna być ostatnia wycieczka w życiu bo to najpiekniejsze miejsce na ziemi i z każdej kolejnej wycieczki po Malediwach będzie się nie zadowolonym.

A tak poza tym to straszną rozbieżność macie RODOS i MALEDIWY
To jakby porównać polskie może z Karaibami :)
 
 
Pawlo2004 
SZORUJĄCY POKŁADY

Wiek: 39
Dołączył: 15 Sty 2011
Posty: 10
Wysłany: 19-08-2011, 15:42   

Salseros napisał/a:
Pawlo2004, o komarach i środkach możesz tu na forum trochę poczytac. Najlepsze jest mycie się w szarym mydle. Sprawdzona metoda :)


Troszke juz poczytałem ale konkretniej odpowiedzi nie ma jaki środek wybrać tylko ilu ludzi tyle opinii :)


Jeszcze jedno pytanie, bać sie tych komarów czy nic sie tym nie przejmowac tak jak komarami które mamy w PL?? Tak szczerze :) chce wiedzieć, bo nie wiem czy całe wakacje oglądać się czy czasami komar mnie nie ugryzł albo wieczorami nigdzie nie wychodzić bo bedę się bał komara :)
 
 
sirga 
WŁADCA TORTUGI


Wiek: 46
Dołączyła: 11 Cze 2007
Posty: 2099
Wysłany: 19-08-2011, 18:10   

Pawlo2004, w ośrodkach pełnych turystów raczej nie ma się czego obawiać ... komarów tam nie za wiele, ponieważ od czasu do czasu są one systematycznie trute opryskami z samolotów ... trochę inaczej wygląda sytuacja, gdy wybierasz się na tereny nie oblegane przez wczasowiczów, zwłaszcza dotyczy to obszarów znajdujących się w pobliżu granicy ... tam gdzie ciepło i wilgotno ... gdzie zlokalizowane są zbiorniki ze stojącą wodą itd ...
_________________
Dominikana
 
 
Wiktoras 
SZCZUR LĄDOWY

Dołączył: 20 Sie 2011
Posty: 1
Wysłany: 20-08-2011, 13:45   

Witam,

Wybieramy się z żoną na Dominikanę 08.09. Wylot z Frankfurtu, hotel Gran Bahia Principe Bavaro.

Może ktoś również wybiera się tam w podobnym terminie :-) ?

Pozdrawiam
 
 
mlyniu 
SZCZUR LĄDOWY

Dołączył: 21 Sie 2011
Posty: 4
Wysłany: 21-08-2011, 19:02   

my wylatujemy 3.09 z Frankfurtu do Ifa Villas Bavaro , jesli ktos tez leci do tego hotelu to niech pisze na maila mlynek109@wp.pl Pozdrawiam :)
 
 
kudi81 
SZCZUR LĄDOWY

Dołączyła: 19 Sie 2011
Posty: 2
Wysłany: 22-08-2011, 10:52   

Ogólnie bardzo chcieliśmy lecieć na malediwy ale okazało się we wrześniu po prostu tam cały czas pasda i nie warto ryzykować. A na dominikanie jaka jest pogoda we wrześniu?? ogólnie zależy mi na ładnych widoczkach, piaszczystej plaży i droineczkach z parasolką ;)) Jak już sie zdecydujemy na dominikanę to warto brać all inclusiwe czy na miejscu jest tanio i nie przejmować się tym.
 
 
CoCoRick 
SZCZUR LĄDOWY

Dołączył: 23 Sie 2011
Posty: 1
Wysłany: 23-08-2011, 11:38   

Wylot mamy 30.08 z Dusseldorfu, 14 dni w Gran Bahia Principe Bavaro :) pogoda mnie tylko martwi :( Pozdrowionka
 
 
mlyniu 
SZCZUR LĄDOWY

Dołączył: 21 Sie 2011
Posty: 4
Wysłany: 23-08-2011, 12:59   

tu macie pogode na żywo z jednej z kamer na plaży w Punta Cana http://www.punta-cana.us/Webcam/page_1923781.html
 
 
k.twardokęs 
SZCZUR LĄDOWY

Dołączyła: 23 Sie 2011
Posty: 2
Wysłany: 23-08-2011, 16:19   

Witam wszystkich!!!
Wybieramy się z mężem na podróż poślubną na Dominikanę, region Punta Cana Hotel Grand BAhia Principe Punta Cana 5*. Wylatujemy 17.09.2011 z Brukseli. Czy ktoś może leci w podobnym terminie?
Szukam również opinii na temat tego hotelu, czy traktują tam z jakimś "bonusem" nowożeńców?? Dręczy mnie również jeszcze jedno pytanie-przed chwilą przeczytałam o Cyklonie Irene który w tym tygodniu nawiedza Karaiby, ma dotrzeć na Florydę i Haiti... Boję się nawet myśleć co tam się dzieje... czy ktoś orientuje się jaka jest pogoda pod koniec września na dominikanie??
Czekam na jakieś informacje!!
Pozdrawiam KAsia
:-D
 
 
tomek83pl 
SZCZUR LĄDOWY

Dołączył: 05 Wrz 2011
Posty: 1
Wysłany: 05-09-2011, 09:06   

Witam.
Lecimy wraz z żoną w podróż poślubną wylot 13.09 Berlin.
Hotel Gran Bahia Principe Ambar .
Także Kasiu będziemy na miejscu jak przyjedziecie .
Będziemy w tym samym kompleksie.
:-D
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template spacevision v 0.3 modified by Nasedo. Done by Salseros

Forum dominikana

Dominikana wakacje, zdjęcia, informacje

Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 10