UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie)
Forum Dominikana www.forum.dominicana.com.pl  Strona Główna

Poprzedni temat :: Następny temat
Tropical Casa Laguna Beach Club Cabarete
Autor Wiadomość
kasiawaw 
SZORUJĄCY POKŁADY

Wysłany: 12-08-2009, 13:06   Tropical Casa Laguna Beach Club Cabarete

Cabarete to mieścina ok. 15 km od Puerto Plata (w 1493 dotarł tu K. Kolumb i nadał miastu nazwę Srebrny Port, zasadził też przywiezione ze sobą sadzonki trzciny cukrowej, która teraz dookoła miasta rośnie. Wspaniała promenada Malecon, muzeum bursztynów, ogromny hiszpański Fort San Felipe. Należy zwiedzić Stare Miasto i dojść koniecznie do tradycyjnego cmentarza, a stamtąd taksówką pod kolejkę linową na górę Isabel de Torre. Wspaniały klimat i przyroda). Tropical Casa Laguna Beach Club w Cabarete jest dla każdego. Dla rodziców z dziećmi, starszych ludzi i nowożeńców (byłam w podróży poślubnej, poinformowałam o tym w recepcji i dostałam wielki pokój z lodówką, TV, klimą i piękną łazienką z widokiem na dżunglę, dookoła nikogo innego. Wieczorem obsługa zafundowała nam uroczystą kolację z muzyką, a sprzątaczki codziennie na łóżko układały czerwone kwiaty:). Poza tym Cabarete to centrum aktywnych sportów. Jednak kilometr dalej (idąc plażą) dochodzimy do...bezludnej wysypy. Dosłownie pusto (polecam nagie kąpiele:PP).

Odpowiedz do tematu