UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie)
Forum Dominikana www.forum.dominicana.com.pl  Strona Główna

Poprzedni temat :: Następny temat
Sirenis Hotels, Punta Cana
Autor Wiadomość
coralgol 
PIRAT Z KARAIBÓW

Wysłany: 11-08-2011, 21:36   

w kazdym hotelu klima jest regulowana indywidualnie .

kamil8810 
SZORUJĄCY POKŁADY

Wysłany: 12-08-2011, 02:21   

Dzięki coralgol za info. W Listopadzie wybieram się tam na 2 tygodnie i jestem ciekaw czy nie będę żałował wydanych pieniędzy. A czy osoby które były z biurem Itaka mogły by mi powiedzieć jak to jest z barkiem w pokoju? Czy jest on codziennie uzupełniany w ramach All Inclusive czy jest to dodatkowo płatne? Jeśli tak to ile? Oraz jak wygląda sprawa sejfu? Rozumiem ze płatny ale ile i czy jest jakaś kaucja? Z góry dziękuje wam za odpowiedź.

Pozdrawiam

Pawlo2004 
SZORUJĄCY POKŁADY

Wysłany: 12-08-2011, 12:02   

Czas do wylotu sie zbliża, jeszcze 3 tygodnie i będę na pięknych plażach punta cany :)

Co do hotelu to wiem juz większość ale mam jeszcze pytanie czysto techniczne

Ile kosztuje wycieczka na soanę?? ile kosztują wyjazd na delfiny?? tak w przybliżeniu 100 dolarów?? 150??

Pytam bo nie wiemy z żoną ile zabrać dolców.

Salseros 
Administrator

Wysłany: 12-08-2011, 12:06   

Pawlo2004, O wycieczkach czytaj i zadawaj pytania w dziale "Wycieczki Fakultatywne" tu masz link > Wycieczki Fakultatywne Dominikana
Znajdziesz tam i opisy i propozycje cenowe wycieczek.

sycylia0711 
SZORUJĄCY POKŁADY

Wysłany: 13-08-2011, 21:42   

oczywiście,że tak,przecież to hotel 5*

luk106 
SZCZUR LĄDOWY

Wysłany: 02-09-2011, 09:51   

Witam!
Byliśmy z żoną w tym hotelu w okresie od 03.08.2011 do 17.08.2011. Było wspaniale. Hotel jest bardzo fajny. Jedzenie dobre i urozmaicone. Świetna grupa animacyjna. Co do plaży to piasek nie jest biały tylko żółtawy... ale i tak jest super ;)
Pozdrawiam i życzę wszystkim udanych urlopów ;)

p.s. po więcej info zapraszam na maila luk 106@op.pl

Salseros 
Administrator

Wysłany: 02-09-2011, 14:40   

luk106, Jeśli znajdziesz czas i ochote to dodaj kilka Waszych zdjęć z tego Sirenis Resort. ;-)

Pawlo2004 
SZORUJĄCY POKŁADY

Wysłany: 20-09-2011, 18:57   

Dzisiaj wróciłem z Sirenis Cocotal Beach Resort

Byłem tam z żoną 2 tygodnie od 05.09 - 21.09.2011 i powiem wam, że jeśli ktoś się zastanawia nad wylotem do tego resortu to z miejsca mogę polecić bo ja z żoną na pewno tam jeszcze raz polecę :-)

Jedzenie super, dla każdego coś dobrego. Nie ma na co narzekać, wszystko super podane i ustrojone a co najważniejsze jest czysto a obsługa znakomita!!! Kuchnie tematyczne są fajne, na mnie zrobiła największe wrażenie kuchnia azjatycka "JADE" kucharz robi dobre show i szykuje jedzenie na waszych oczach w super wystrojonej restauracji.

Jedzenie jest podawane 24 godziny na dobę więc nikt tam nie bedzie głodny i na pewno nikt nie bedzie spragniony :) Wybór drinków i alkoholi bardzo duży no i oczywiście bardzo dobre i super podane.

Grupa animacyjna jest bezbłędna, chłopaki są zajebiś** szczególnie: Will Smith, Ping Pong, James Bond (to ich pseudonimy) :-) mówią płynnie w kilku językach tj. angielski, francuski, niemiecki no i hiszpański rzecz jasna. Ich hasło to animation SUPER i to wszystko się zgadza :-)

Co więcej, cały resort jest czysty i ładny, plaża długa i szeroka z super palmami no i oczywiście też zadbana. Basen również duży z pomostami i wieloma głębokościami.

Jeśli ktoś ma jeszcze jakieś pytanie to pisać śmiało, odpowiem na każde nurtujące was pytanie :)

Pozdrawiam

kamil8810 
SZORUJĄCY POKŁADY

Wysłany: 20-09-2011, 20:06   

Jeśli możesz to wstaw jakieś zdjęcia z hotelu. Przydadzą się osobą , które wybierają się do tego hotelu.

omen 
NAWIGATOR

Wysłany: 25-09-2011, 09:57   

Powiedz proszę czy były jakieś głośno ryczące głośniki, np na plaży, przy basenie albo w głównej restauracji.Nie chodzi mi oczywiście o momenty animacji, to można przeżyć.
Wróciłam dopiero co z Kuby i mało nie zwariowałam przez taki właśnie hałas w hotelu.Nie znoszę tego.

coralgol 
PIRAT Z KARAIBÓW

Wysłany: 25-09-2011, 22:55   

omen co kakretnie masz na mysli ? bo nikt nigdzie nie ma radia na plazy ?
moze lezales pod glosnikiem gdzie akurat byl jakis aerobic ?

omen 
NAWIGATOR

Wysłany: 27-09-2011, 11:45   

Mam na myśli to co napisałam- jeden ogromny głosnik był codziennie rano wystawiany przy wyjściu na plażę i trzeba było daleko iść żeby natężenie dżwięku było do zniesienia i ryczał non stop do godz 4-5 pm.Drugi o podobnej mocy ryczał od 9 do 17 przy basenach.
Dodatkowo w głównej restauracji były zamontowane głośniki grające bardzo głośno.
Dodam że mieli prze dwa tygodnie może z pięć płyt na zminę, więc jak 8 raz danego dnia słyszysz np. macarenę, to rosną ci kły i pazury.W porze animacji przyłączał sie do tego wrzeszczący do mikrofonu facecik.
Wiem,że to nie forum o Kubie, ale ostrzegam przed hotelem Sol Cayo Santa Maria na wysepce o nazwie C.Santa Maria.

coralgol 
PIRAT Z KARAIBÓW

Wysłany: 27-09-2011, 12:29   

Tak jest wszedzie , jak przeszkadza muzyka trzeba isc w ustronne miejsce , cale karaiby to taniec i muzyka !
Na tej wysepce jest tylko 5 hoteli w tym jeden 5 gwiazdkowy Tylko dla doroslych i tam mialbys wiecej spokoju ! Nastepnym razem wybieraj takie chotele tylko dla doroslych , tam jest zawsze cisza.
Cayo santa maria to piekna wyspa ! Z cudowna plaza nastepne wysepki na wschud to juz cayo coco ale inna prowincja.

omen 
NAWIGATOR

Wysłany: 27-09-2011, 19:24   

Wybacz,ale sie nie zgodzę.Te Karaiby to był mój 8 wyjazd w tamte,karaibskie rejony i NIGDZIE ale to NIGDZIE nie natrafiłam na ŁOMOT który był fizycznie nie do zniesienia.Rozróżniam muzykę od łomotu i dobrą zabawę od po prostu męczącego hałasu.Nie było żadnej możliwości odejścia w ustronne miejsce,bo takiego nie było.Kawałek dalej drugi hotel i na plaży kolejna kolumna, potem kolejny i to samo.Przecież nie chodzi o to żeby było cicho jak w grobowcu, ale dało sie wytrzymać te decybele.
Wszystkie poprzednie hotele nie były dla dorosłych i mile je wspominam, równiez na Kubie-Sol Rio de Mares- jedne z moich ulubionych wakacji.Ta sama sieć hoteli a niebo i ziemia.

kamil8810 
SZORUJĄCY POKŁADY

Wysłany: 11-12-2011, 02:19   

Wczoraj wróciłem z 2 tygodniowego pobytu na Dominikanie. Zatrzymaliśmy się w hotelu Sirenis. Hotel jest położony delikatnie rzecz ujmując na uboczu co jest zarówno jego plusem jak i minusem. Okolica jest cicha i spokojna jednak nie ma gdzie wyjść wieczorami jeśli to dla kogoś jest ważne. Dojazd do hotelu po przylocie zajmuje ponad godzinę. Hotel prezentuje się bardzo pozytywnie. Plaża jest całkiem duża i w miarę zadbana. Obsługa hotelowa miła i pomocna. Jedzenie dość monotonne. Co kilka dni powtarzają się te same potrawy. Ja po 10 dniach już niektórych już miałem dosyć. Jest kilka restauracji tematycznych. Osobiście byłem w orientalnej(Jade) i bardzo smaczny posiłek był i nawet sycący. Natomiast w restauracji włoskiej szału nie było. A nie jestem zbyt wybredny. Animatorzy na plaży dawali radę z tego co widziałem ponieważ nigdy nie byli mi potrzebni do znalezienia sobie rozrywki. Nad basenem dużo nie przebywałem ale jest fajny i to co lubię czyli głęboki. Jeśli się chce to można przeleżeć cały dzień na plaży i opalać się ponieważ w pobliżu jest restauracja która ciągle serwuje posiłki oraz drinki. Kolejny bar z drinkami znajduje się na basenie i na plaży. W pokoju znajduje się TV, lodówka duża szafa na ubranie. Poza tym stolik ,2 krzesełka i szafki nocne. Na tarasie także 2 krzesła i stolik. Łazienka dość duża i dobrze wyposażona. Jednak jest problem z odpływem wody w wannie ale to chyba normalne. Poza tym w pokoju jest zarówno klimatyzacja jak i wiatrak przy suficie. Nasz nie działał jednak po zgłoszeniu zaraz został naprawiony. Wieczorami codziennie odbywały się przedstawienia w hotelu a później dyskoteka. Znajduje się tam także sklepik z pamiątkami i apteka. Po 10 minutowym spacerze po plaży trafiamy do sklepiku prowadzonym przez miłe osoby. Hotel mogę polecić wszystkim nie ma na co zbytnio narzekać. No może poza posiłkami. Jeśli mielibyście jakieś pytania piszcie postaram się odpowiedzieć.

Odpowiedz do tematu