UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie)
Forum Dominikana www.forum.dominicana.com.pl  Strona Główna

Poprzedni temat :: Następny temat
Pogoda we wrześniu, Dominikana
Autor Wiadomość
ajsi3 
SZCZUR LĄDOWY

Wysłany: 27-06-2007, 16:42   Pogoda we wrześniu, Dominikana

Lecę na Dominikanę we wrześniu, poczytałam trochę na różnych forach na temat pogody i zaczynam sie''bać'', bedę w hotelu oasis hamaka. Bardzo proszę osoby , ktore były w tym czasie na wakacjach o jakiekolwiek informacje :shock:

zbyszek 
SZCZUR LĄDOWY

Wysłany: 27-06-2007, 23:47   

moi znajomi byli w połowie września i pogoda była fajna. Z tego co mówili to bardzo wiało ale było ciepło, padało 2 dni pod rząd ale reszta tygodnia była słoneczna

ela 
SZCZUR LĄDOWY

Wysłany: 28-06-2007, 16:39   

My byliśmy z mężem na Dominikanie 2 lata temu też we wrześniu.Nie pamiętam dokładnie którego ale na pewno w drugiej połowie miesiąca.Kiedy wylądowaliśmy przywitała nas niezła ulewa, a rezydent w autobusie nie poprawił nam humoru mówiąc,że cały wcześniejszy tydzień nie mieli słońca.Ale następnego dnia pogoda się poprawiła, było słonko i można było się relaksować na plaży. Ja spędzałam większość czasu na leżaku w cieniu bo było dla mnie za gorąco. W drugim tygodniu pojawiło się więcej chmur i słonko rzadko wyglądało ale nie ma się czym przejmować bo ogólnie było bardzo ciepło i duszno,a opalić się można nawet przez chmury i dla skóry też bezpieczniej.

zenek 
PIRAT Z KARAIBÓW

Wysłany: 02-07-2007, 10:15   

A ja najpozniej po trzech miesiacach pobytu , zaczynam miec sny o sniegu.
Slonce jest ok ale lato to pieklo , szczegolnie jak sie jest nie na plazy a trzeba cos przy domu zrobic.

Salseros 
Administrator

Wysłany: 17-07-2007, 00:17   

Nie masz się o co martwić bedzie dobrze bo nawet jak jest huragan i cały czas pada to jest ciekwie i fajnie. Głowa do góry :mrgreen: trzęsień ziemi nie ma ,a wulkany też ie wybuchają :roll:

alexp 
WILK MORSKI

Wysłany: 03-09-2007, 23:02   

nie będę zakładać nowego tematu,otóż za tydzień będę już na Dominikanie i co za tym odzie codziennie sprawdzam pogodę...i jestem zdołowana,każdego dnia się pogarsza :(
Czy znacie jakieś strony na prawdę wiarygodne?
A może tam pogoda się zmienia bardzo szybo i prawdopodobne jest,że za tydzień będzie piękna ,słoneczna pogoda? Jakie macie z tym doświadczenia?

sirga 
WŁADCA TORTUGI

Wysłany: 04-09-2007, 01:43   

alexp, przestań sobie wyszukiwać problemy!!!
Nie ważne, czy tam pada deszcz ,czy nie to i tak jest ciepło.
Taki deszcz to, jak ciepły prysznic i leżąc pod palmą na leżaku, na białym piasku słuchając szumu fal i patrząc na piękny turkusowy kolor wody - 15 minut deszcu będzie dla ciebie miłym przeżyciem.
I naprawdę przestań się zamartwiać, bo to nie jest Polskie Wybrzeże - to Karaiby, pogoda jest tam cały czas zadowalająca.

madzia 
NAWIGATOR

Wysłany: 04-09-2007, 12:07   

Wrzesień to jeden z najbardziej upalnych miesięcy.Nie bój się deszczu.Przygotuj sobie krem z wysokim filtrem.Temperatury dochodzą nawet do 34°C.

alexp 
WILK MORSKI

Wysłany: 04-09-2007, 19:08   

dzięki za pocieszenie :) Pytałam w pracy co Anglicy uważają za słowo odnośnie pogody "showers" i odpowiedź była jedna lekkie opady,prawie znikome,a taka jest właśnie prognoza na najbliższe dni... i bez słońca :( Więc jak mam to rozumieć,a może to przez ten sztorm? :( Oszaleję zaraz... a obiecałam sobie,że nie będę sprawdzać pogody...

Salseros 
Administrator

Wysłany: 04-09-2007, 23:46   

Ostatnio jak pytałem Anglika, gdzie leży Polska odpowiedź była taka: "In Africa"
Także przestań już myśleć o pogodzie bo pojedziesz z takim nastawieniem że wypoczynek będzie bardziej stresujący niż praca. Tam pogoda jest naprawdę cudna i przestań sprawdzać pogodę.

alexp 
WILK MORSKI

Wysłany: 05-09-2007, 19:27   

he, postaram się już tym nie przejmować :)

isia 
SZORUJĄCY POKŁADY

Wysłany: 05-09-2007, 20:37   Pogoda na Dominikanie

czesc czy ktos z osób na stałe mieszkajacych na Dominikanie moze mi napisac jak jest aktualna pogoda. Bo mam pewne obawy że chyba sie nie opale w tym roku :cry: Pozdrawiam

alexp 
WILK MORSKI

Wysłany: 05-09-2007, 22:50   

hej,tu masz wątek o pogodzie,gdzie sama ostatnio pytałam o pogodę :) http://www.forum.dominica...ighlight=pogoda

cala1982 
SZORUJĄCY POKŁADY

Wysłany: 15-02-2009, 03:32   

My jechalismy we wrzesniu.zerkalismy przed wyjazdem na pogode i pokazywali caly czas deszcz.jak przybylismy na miejsce zero chmur.przez caly nasz pobyt raz spad deszcz na dodatek w nocy.W tym roku tez wybieramy sie w okolicach wrzesnia a na pogode nawet nie mam zamiaru zerkac.Trafimy na slonce bedzie super bedzie deszcz to tez nie bede narzekal.
Wybieramy sie w dwoch do Puerto Plata jakby ktos lecial w tym terminie dajcie znac.

alicjawl 
SZORUJĄCY POKŁADY

Wysłany: 20-06-2010, 22:42   Pogoda we wrzesniu na Dominikanie

Hej
Mam pytanko: bardzo chciałabym polecieć na Dominikanę we wrzęsniu w tym roku:) mam jednak dylemat, przeszukałam internet w poszukiwaniu info na ten tamat i znalazłam rózne opinie. przed wszystkim ze jest to pora deszczowa i huraganów, pogadałam z wieloma osobami i usłyszałam np od pani z biura podrózy ze mam sie nie martwic bo jesli pada to bardzo krótko! a takie silniejsze deszcze i huragany dotycza meksyku kuby i państw azjatyckich....błagam poradzcie cos bo ja chce bardzo chce leciec we wrzesniu bo wtedy moge no ewentualnie wrzesnien- pazdziernik i boje sie ze straca pieniadze a tam zastane ulewy i nici z mojego plazowania:( prosze o konkretne rady i wsparcie czekam na odpowiedz

Odpowiedz do tematu