UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie)
Forum Dominikana www.forum.dominicana.com.pl  Strona Główna

Poprzedni temat :: Następny temat
Pogoda
Autor Wiadomość
markis 
SZCZUR LĄDOWY

Wysłany: 20-10-2016, 19:22   Pogoda

Witam,

Na poczatku listopada lece na polwysep Samana. Jak teraz wyglada sytuacjaz pogoda na Dominikanie? Od jakis 2 tygodni sprawdzam prognoze i codziennie widze burze z deszczem, to samo na najblizsze dni.

Zostalo jeszcze troche czasu do wyjazdu, ale przyznam szczerze, ze nie wyglada to optymistycznie

Z gory dzieki za pomoc

Robert1968 
NAWIGATOR

Wysłany: 21-10-2016, 00:16   

Witam
Widzę że każdy przeżywa pogodę ale nie ma się czym martwić jeśli pada to przeważnie w nocy lub nad ranem a w dzień 5-10 min. i znów słońce ;-) też tak jak Ty martwiłem się przed wyjazdem we wrześniu a było super :-D

MikeM 
PIRAT Z KARAIBÓW

Wysłany: 22-10-2016, 03:18   

Ja to ciagle pisze to samo. Ale co chwila nowy temat. Przestancie ta pogode na internecie sprawdzac bo u nas to nie dziala. Faktycznie w tym tygodniu byly 3 dni ulewne deszcze ale tak jak pisal pan wyzej pada zazwyczaj w nocy lub z rana w wiekszosci dni sloneczne. Np. dzis caly dzien upal i slonce zadnej chmurki, a na necie ulewe pokazuje...

markis 
SZCZUR LĄDOWY

Wysłany: 01-11-2016, 17:11   

Dziekuje za odpowiedzi. Jesli chodzi o google i inne prognozy to ciezko o optymizm skoro

https://www.google.pl/web...amana%20weather

https://weather.com/weather/tenday/l/Samana+Dominican+Republic+DRXX0006:1:DR

pokazuja codziennie same burze z deszczem, w ogole bez slonca :)

Licze, ze jest tak jak mowisz i kaplicy nie bedzie :-)

janek01 
PIRAT Z KARAIBÓW

Wysłany: 02-11-2016, 14:29   

Najprościej popatrzeć jaka jest pogoda w danej chwili.Są kamerki internetowe, nie trzeba patrzeć na prognozy, nie sprawdzają się one w Europie na 100 % a co dopiero na Dominikanie.Sam zaglądam często na stronę www.whatsupcams.com są bodajże 3 kamerki, obraz na żywo, dobra jakość

ggosieek 
SZCZUR LĄDOWY

Wysłany: 18-11-2016, 18:05   

Witam :-)
W sobotę lecimy na Dominikanę(PuntaCana) ale słyszałam o powodziach i podtopieniach na Dominikanie :(

Prognozy na każdej stronie inne. Czy ktoś może powiedzieć coś w tym temacie?
http://www.bbc.com/news/w...merica-37988308

santos 
SZORUJĄCY POKŁADY

Wysłany: 18-11-2016, 23:43   

Hej, nie wiem jak w Punta Cana ale podtopienia były na drugiej stronie wyspy czyli w Puerto Plata... Ja mieszkam w stolicy i tutaj żadnych problemów nie widziłem ani nie słyszałem.
Dzisiaj padało w ciągu dnia przez 2 godzinki i po krzyku...

Na DR tak to już jest że danego dnia w jednej dzielnicy pada deszcz a w drugiej słońce... a co dopiero inne miejscowości czy regiony :)

Życzę udanego wyjazdu !

P.S. Prognozami pogody proponuję się nie sugerować, rzadko się sprawdzają co do DR.

Pzdr,
Santos

ggosieek 
SZCZUR LĄDOWY

Wysłany: 19-11-2016, 18:10   

Dziękuję ślicznie :) teraz jestem spokojniejsza i liczę na cudowny urlop :)

MikeM 
PIRAT Z KARAIBÓW

Wysłany: 28-11-2016, 15:49   

Ostatni raz tak gowniana pogoda (takie ulewy) byla w 2003 roku. Nawet dominikanczycy zaskoczeni. Teraz sie troche lepiej zrobilo ja wlasnie jade na plaze. Ale w nocy ciagle ulewy.

Cortez 
PIRAT Z KARAIBÓW

Wysłany: 29-11-2016, 23:42   

Nawet jesli pogoda bedzie słaba albo mega fajna i tak zawsze moze sie zmienić ..przekonać sie o tym mozna jedynie na miejscu ;)

janek01 
PIRAT Z KARAIBÓW

Wysłany: 14-02-2017, 23:27   

Stary temat pogoda :)MikeM jaka pogoda u was w Punta Cana? Strona morza Karaibskiego (Bayahibe)cieniutko dwa popołudnia padało, ale naprawdę padało i to od południa do wieczora, dziś odwiedziliśmy Saonę gdzie prawie zawsze super pogoda,prawie bo dziś co prawda nie padało ale tropiku też nie było, a w "wannie" tam gdzie rozgwiazdy zimna woda !!!

carbon 
PIRAT Z KARAIBÓW

Wysłany: 17-02-2017, 00:01   

Janek mozemy sie zamienic na 2 tyg , wezme ta twoja pogode z pocalowaniem w reke 😄
U mnie snieg mroz zimno i pogoda do d.... , oj fajnie by teraz bylo na lezaczku pod palma z mojto albo mama mujana , no ale cuz pewnie to poczeka do wrzesnia bo na wielkanoc ojczyzne trzeba odwiedzic 😄

Ps napisz w jakim resorcie jestes , jak jedzenie jak obsluga itp , z checia poczytamy , i napisz jak mojto smakuje i rum no i presidente :mrgreen:

janek01 
PIRAT Z KARAIBÓW

Wysłany: 18-02-2017, 01:11   

carbon napisał/a:
Janek mozemy sie zamienic na 2 tyg , wezme ta twoja pogode z pocalowaniem w reke 😄
U mnie snieg mroz zimno i pogoda do d.... , oj fajnie by teraz bylo na lezaczku pod palma z mojto albo mama mujana , no ale cuz pewnie to poczeka do wrzesnia bo na wielkanoc ojczyzne trzeba odwiedzic 😄

Ps napisz w jakim resorcie jestes , jak jedzenie jak obsluga itp , z checia poczytamy , i napisz jak mojto smakuje i rum no i presidente :mrgreen:

My tradycyjnie od lat w VIVA Dominikus 😀
Pogoda unormowała się, chociaż, nie taka jak zwykle o tej porze. Woda też o 2 stopnie zimniejsza.
Jedzenie bardzo dobre, picie.. nie pamietam 😂 Teź dobre

janek01 
PIRAT Z KARAIBÓW

Wysłany: 18-02-2017, 01:13   

carbon napisał/a:

My tradycyjnie od lat w VIVA Dominikus 😀
Pogoda unormowała się, chociaż, nie taka jak zwykle o tej porze. Woda też o 2 stopnie zimniejsza.
Jedzenie bardzo dobre, picie.. nie pamietam 😂 Teź dobre

Odpowiedz do tematu