UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie)
Forum Dominikana www.forum.dominicana.com.pl  Strona Główna

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Salseros
10-11-2008, 17:10
Wycieczki fakultatywne, Punta Cana
Autor Wiadomość
nagdusia 
PIRAT Z KARAIBÓW


Wiek: 44
Dołączyła: 07 Mar 2008
Posty: 100
Wysłany: 07-04-2008, 13:17   Wycieczki fakultatywne, Punta Cana

Byłam w Punta Cana - polecam wycieczki ...

Ja juz z mezem planuje nastepny wyjazd na Dominikane (niestety dopiero w lutym 2009 :cry: )
Wykupujcie sobie wycieczki - warto- chociaz troszke kosztuja.
Pozdrawiam
 
 

SeoHost.pl

mizia 
WILK MORSKI


Dołączyła: 24 Lut 2008
Posty: 81
Wysłany: 07-04-2008, 14:21   

Ja również polecam wycieczki

A dlaczego nie bierzecie pod uwage maja czerwca? wtedy ceny nizsze.Tylko trzeba zaczac szukac ok. 2 miesiace przed wyjazdem.Wtedy ceny spadajaa w sezonie wysokie.Trzeba sobie przegladac wyszukiwarki i najlepiej samemu szukac interesujacych Cie ofert przekonalam sie na wlasnej skorze.Wtedy dzwonie do biura i zalatwiam faksem.
Wycieczki w tropikach są fantastycznym przeżyciem.w hotelu nie przeżyjesz tego co na wycieczce i dużo więcej zobaczysz.Też polecam wycieczki/
 
 
nagdusia 
PIRAT Z KARAIBÓW


Wiek: 44
Dołączyła: 07 Mar 2008
Posty: 100
Wysłany: 07-04-2008, 21:18   

Humbaki

Polecam Samane i wieloryby. one przyplywaja tam od stycznia do marca. Z Punta Cana to kawałek ale warto.Jak sie już przyleciało z Europy na Karaiby to i z Punta Cana można na Samana
 
 
mizia 
WILK MORSKI


Dołączyła: 24 Lut 2008
Posty: 81
Wysłany: 07-04-2008, 21:26   

Zdjęcie na tle wieloryba

wcale znowu nie tak daleko :oops: mysle ze cena warta jest tej wycieczki i zdjęć możesz napstrykać ile chcesz, nikt ci aparatu nie każe chować a jeszcze ci zdjęcie zrobią :mrgreen: najlepiej na tle wielorybka
 
 
nagdusia 
PIRAT Z KARAIBÓW


Wiek: 44
Dołączyła: 07 Mar 2008
Posty: 100
Wysłany: 07-04-2008, 21:29   

Świetnie się bawiłam w Animal Adventure Park

Mizia wyspa Saona godna polecenia!!! Ja sie tez swietnie bawilam w Animal Adventure Park. Tam kazda wycieczka fajna, ale na wszystkie czasu nie starczy
 
 
mizia 
WILK MORSKI


Dołączyła: 24 Lut 2008
Posty: 81
Wysłany: 07-04-2008, 21:31   

ja chce na qwady. byliscie?
 
 
nagdusia 
PIRAT Z KARAIBÓW


Wiek: 44
Dołączyła: 07 Mar 2008
Posty: 100
Wysłany: 07-04-2008, 21:32   

Na qwadach nie bylismy :cry:
 
 
mizia 
WILK MORSKI


Dołączyła: 24 Lut 2008
Posty: 81
Wysłany: 07-04-2008, 21:35   

Wyspa Saona i kłady

ja biore pod uwage tylko qwady i saona.Wole lezec na plazy niz zwiedzac.Moj Maz tez z tych leniwych.Ja to moge od rana do wieczora codziennie na pazy i nic mi wiecej do szczescia nie potrzeba.
 
 
burasek 
SZCZUR LĄDOWY

Dołączyła: 28 Kwi 2008
Posty: 3
Wysłany: 28-04-2008, 21:31   

Gdzie wykupić wycieczki?

Witam , wybieram sie do PC w maju. Chcemy wykupic kilka wycieczek na miejscu. Doradzcie mi prosze czy bardziej oplaca sie wykupic wycieczki w lokalnych biurach podrozy czy np. w hotelu (domyslam sie ze w hotelu drozej :) Jakie sa ceny? Slyszalam ze w tamtejszych biurach juz za 25USD mozna wykupic wycieczke fakultatywna.
Dzieki :-)
_________________
burasek
 
 
kuzo 
SZORUJĄCY POKŁADY

Dołączył: 25 Lip 2008
Posty: 9
  Wysłany: 22-09-2008, 10:44   

Kilka pytań

Mam prosbe jak ktos mogł by mi podpowiedziec jakie wycieczki fakultatywne sa organizowane w Hotelu Grand Palladium, na które warto jechac i jaki jest ich przyblizony koszt. Ewentualnie moze na wyspie znajduja sie jakies inne biura specjalizujące sie w tego typu atrakcjach.
Z góry dziękuje za informacje
Pozdrawiam
 
 
sirga 
WŁADCA TORTUGI


Wiek: 46
Dołączyła: 11 Cze 2007
Posty: 2099
Wysłany: 22-09-2008, 20:12   

Wycieczki fakultatywne - region Punta Cana

Ranczo Jonathan

Całodniowa wycieczka w siodle przez tereny z niezapomnianymi krajobrazami. Bezpośredni kontakt z czystą naturą.
Termin: środy.
Cena: ok. 55 USD.

Boca de Yuma

Jedna z najbogatszych we wrażenia wycieczek. Cała południowo-zachodnia Dominikana: Huguey, La Romana, Altos de Chvon, Boca de Yuma.
Termin: wtorki, środy, czwartki i piątki.
Cena: ok. 75 USD.

100% Karaibów - Saona

Wycieczka marzeń - podróż wzdłuż południowego wybrzeża szybkimi łodziami motorowymi na wyspę Saona. Cisza, biały piasek i piękna rafa koralowa kilkanaście metrów od plaży. W drodze powrotnej postój w jednej z zatok i poczęstunek "cuba libre".
Termin: poniedziałki, środy i soboty.
Cena: ok. 72 USD.

Jaskiniowa przygoda

Niezapomniane przeżycie - konno w góry i do dżungli. Eksploracja największych na świecie jaskiń ze stalaktytami.
Termin: poniedziałki.
Cena: ok. 85 USD.

Santo Domingo

Wycieczka samolotem i autobusem do najstarszego miasta Karaibów. Zabytki, ludzie, zakupy.
Termin: wtorki, czwartki i soboty.
Cena: ok. 135 USD.

Samana Safari

Urlop w Republice Dominikany bez półwyspu Samana, to jak Paryż bez wieży Eiffel'a lub Grand bez Canyonu!
Termin: poniedziałki, środy, piątki, soboty i niedziele.
Cena: ok. 189 USD.

Zobacz jeszcze tutaj (j. angielski)
wycieczki fakultatywne
wycieczki z Punta Cana
I tutaj (j. polski):
TUI

Najczęściej odbywa się to w hotelach - już po przybyciu na miejsce. Wydzielone są punkty, gdzie stoją agenci różnych touroperatorów i sprzedają atrakcje. Oferują mnóstwo wycieczek i naprawdę dobrze zorganizowanych, bo jak wiadomo Amerykanie są bardzo wymagający, więc wszystkie wypady muszą być dopięte na ostatni guzik.
Można ich poznać po standach z dużą ilością ulotek - niektórzy zaopatrzeni są w laptopy, gdzie wyświetlają krótkie filmy z wycieczek, aby klient mógł zobaczyć jak to się odbywa.
Jeżeli cokolwiek wymaga wcześniejszej rezerwacji np: pływanie z delfinami - również oni dzwonią i robią rezerwację.
Płaci się agentowi i jeżeli kupuje się u niego więcej wycieczek to trzeba się potargować.
_________________
Dominikana
 
 
coralgol 
PIRAT Z KARAIBÓW

Wiek: 42
Dołączył: 23 Lis 2008
Posty: 188
Skąd: Havana
Wysłany: 23-12-2008, 23:11   

Ceny wycieczek

tu sa ceny wycieczek !!! wiec nie dajcie sie robic na szaro
po to jest miendzy innymi to forum by sobie pomagac -- by wakacje byly milym i niezapomnianym przezyciem .

Wesolych Swiat i do uslyszenia z PuntaCany.

link do cen wycieczek:
Colonial Tours
_________________
Hola
 
 
tomiaczek 
SZCZUR LĄDOWY

Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 1
  Wysłany: 22-01-2009, 08:40   

Na które wycieczki warto jechać?

witam serdecznie!! w lutym a dokładnie 25 wybieram się na RAJSKĄ WYSPĘ a dokładnie do hotelu Sirenis Suites w Uvero Alto, moja prośba to czy ktoś wie czy podczas pobytu (a będę tam 14 dni) są organicowane jakieś wycieczki fakultatywne jeśli tak to gdzie i które warto "zaliczyć":)) z góry serdecznie dziękuję za pomoc
pozdrawiam TOMIACZEK:)))
 
 
egon8005 
SZCZUR LĄDOWY

Dołączył: 01 Kwi 2009
Posty: 1
Wysłany: 02-04-2009, 18:44   

mam pytanie co warto zobaczyc lece z zona i 18 miesiecznym synkiem wiec prosze o sugestie ktore mozna zaliczyc z dzieckiem a i czy ktos byl moze w hotelu dreams resort??? jakies info o hotelu i wycieczkach a i jeszcze jedno podobno jest tam jakis sea world ktos byl
 
 
ebroo 
SZCZUR LĄDOWY

Dołączył: 04 Kwi 2009
Posty: 1
Wysłany: 04-04-2009, 19:37   

Czesc nazywam sie Ola(mam 25 lat) i 15 maja wylatujemy na Dominikane razem z mezem.Bedziemy w hotelu Occidental Grand Flamenco Punta Cana.Duzo czytalam na temat hotelu i zdania sa rozne,ale wiekszosc ludzi jest zadowolona.Slyszalam rowniez ze mieszka tam (Punta cana)pol.malzenstwo,ktore organizuje wycieczki.Jesli ktos zna ich strone internetowa to bedziemy bardzo wdzieczni za przyslanie.Fajnie by bylo spotkac tez kogos z Pol i pobawic sie wspolnie na dyskotece w rytmach merengue.Z gory dziekuje OLKA.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template spacevision v 0.3 modified by Nasedo. Done by Salseros

Forum dominikana

Dominikana wakacje, zdjęcia, informacje

Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 17