Czesc szczegölnie z dzieckiem doradzam grand palladium bavaro!!jest tam naprawde bardzo pieknie!!!bardzo duzy osrodek powstaje on z pieciu hoteli oczywiscie wszystkie mozna uzywac!!! dla dziecí rowniez przez dzien bardzo duzy program animacji a wieczorem mini disco dla maluchow!!!naprawde niepolecam lti beach resort,znajomi tam byli i muwili ze koszmar!super jest tez barcelo bavaro palace on rowniej powstaje z 5 hoteli na tym odcinku jest najpiekniejsza plaza z calego bavaro!!!pozdrawiam serdecznie i zycze pieknego urlopu!!!
Male sprostowanie
Puntacana napisala ze Grand Palladium sklada sie z pieciu hoteli, sklada sie on dokladnie z trzech: Grand Palladium Bavaro, Grand Palladium Punta Cana i Grand Palladium Palace. Mam nadzieje, ze sie nie obrazilas, ze poprawilam Twoja odpowiedz.
Tak masz racje Salseros ze Royal Suites tez nalezy do Grand Palladium ale z tego co wiem wstep na teren tego kompleksu( chodzi mi o Royal) maja tylko ludzie co maja wykupiony tam pokoj, do reszty gosci on nie jest dostepny, ale moze sie myle
Grand Palladium (Resort) w Punta Cana to cztery hotele:
• Grand Palladium Bávaro Resort & Spa
• Grand Palladium Punta Cana Resort & Spa
• Grand Palladium Palace Resort, Spa & Casino
• The Royal Suites Turquesa by Palladium
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie możesz załączać plików na tym forum Nie możesz ściągać załączników na tym forum