UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie)
Forum Dominikana www.forum.dominicana.com.pl  Strona Główna

Poprzedni temat :: Następny temat
Kuba
Autor Wiadomość
krzysiek 
NAWIGATOR

Dołączył: 01 Sie 2012
Posty: 22
Skąd: warszawa
Wysłany: 08-08-2012, 21:16   Kuba

Czy są na forum osoby, które zaliczyły krótką weekendową wycieczczkę z Dominikany na Kubę ? Ile kosztuje taka wycieczka i jakie formalności trzeba załatwiać (względnie załatwiają je biura podróży na Dominikanie) ?
Czy są na forum osoby, które mając wizę amerykańską były na wycieczce (morskiej lub lotniczej) na Florydzie ?
Prosiłbym o jakieś informacje na ten temat
Pozdrawiam
Krzysiek
 
 

SeoHost.pl

krystynka 
SZORUJĄCY POKŁADY

Dołączyła: 31 Paź 2012
Posty: 6
Wysłany: 31-10-2012, 22:29   

Witaj Krzysieńku !!! To na pewno TY !!! Co za niespodzianka, no, no ! Los splata nieraz różne figle, a może to jakieś przeznaczenie ? Tak się składa, że w styczniu 2013 będę na Kubie, a w lutym/marcu wybieram się na Dominikanę, więc moglibyśmy się tam spotkać na dłużej i wieczorami przy butelce rumu powspominać co nieco... Odezwij się koniecznie. Czekam i bardzo, bardzo serdecznie pozdrawiam .. Krystyna
_________________
krystynka
 
 
carbon 
PIRAT Z KARAIBÓW

Dołączył: 28 Paź 2012
Posty: 145
Wysłany: 31-10-2012, 23:49   

Hej

Na florydzie bylem kilka razy , na dominikanie jeszcze nie :(
Odnosnie Florydy napewno warto , sporo atrakcji a juz w okoicach Orlando napewno sie nikt nie bedzie nudzil . Jedyny minus to czywiscie ceny , wstep do parku disneya to 85 $ na osobe .
 
 
krzysiek 
NAWIGATOR

Dołączył: 01 Sie 2012
Posty: 22
Skąd: warszawa
Wysłany: 01-11-2012, 00:00   

Wchodzę na pocztę i co widzę ??? Jest odpowiedź w sprawie Kuby ! Totalne zaskoczenie, bo temat podchwyciła ... Krystynka !!!. Rozumiem, że nadal przebywasz na Gran Canarii. Bardzo, bardzo chętnie się spotkam z Tobą Krystyno, a jest to tym bardziej realne, że.. już w najbliższą niedzielę będę ... właśnie na Gran Canarii!!! Co za zbieg okoliczności ... Napiszę Ci o wszystkim w e-mailu (który mam nadzieję jest dostępny na forum) bo niestety nie mam Twojego numeru telefonu. Dwa lata temu ukradli mi komórkę w metrze i nie mogłem odtworzyć wielu zapisanych kontaktów. Ale wiosną ubiegłego roku widziałem Ciebie przez moment w Centrum jak szybko (i chyba trochę za szybko) jechałaś samochodem Marszałkowską w stronę Placu Konstytucji. Myślę, że o wyjeździe na Dominikanę porozmawiamy wieczorami przy dobrym winie na Gran Canarii. I kto by pomyślał, że ten "wielki świat " jest w rzeczywistości "taki mały" ... Gorące buziaczki dla Ciebie Krystynko. Fajnie, że znowu się spotkamy po kilkuletniej przerwie
 
 
P@ffcio 
PIRAT Z KARAIBÓW

Wiek: 46
Dołączył: 28 Lut 2012
Posty: 182
Wysłany: 01-11-2012, 00:44   

no to mamy romans ;)
_________________
Żyj z wyboru a nie konieczności ;)
 
 
 
feliz 
PIRAT Z KARAIBÓW

Wiek: 38
Dołączyła: 10 Wrz 2011
Posty: 205
Wysłany: 01-11-2012, 11:39   

ahahah P@ffcio!!! troche dyskrecji :P :mrgreen:
 
 
P@ffcio 
PIRAT Z KARAIBÓW

Wiek: 46
Dołączył: 28 Lut 2012
Posty: 182
Wysłany: 02-11-2012, 00:14   

ups :P proszę o wybaczenie :)
_________________
Żyj z wyboru a nie konieczności ;)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - mangi
Template spacevision v 0.3 modified by Nasedo. Done by Salseros

Forum dominikana

Dominikana wakacje, zdjęcia, informacje

Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 17