UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie)
Forum Dominikana www.forum.dominicana.com.pl  Strona Główna

Poprzedni temat :: Następny temat
IFA Villas Bavaro Resort proszę o POMOC
Autor Wiadomość
natkabos 
SZCZUR LĄDOWY

Wysłany: 28-10-2015, 21:55   IFA Villas Bavaro Resort proszę o POMOC

W przyszłym roku mam wesele , i na podróż po ślubną Pani w itace zaproponowała nam hotel który napisałam w temacie , nigdy nie byliśmy za granicą a cena jest tak przystępna ze zaczynam się bać o jakieś buble :( a wiecie jak jest z opiniami na oficjalnych stronach , kupione... i nie wiem co mam robić , promocja trwa do końca października cena za osobe 5600zł all Inx , wiem że tu takie stare wątki ale może ktoś jest i mi dorazdzi czy to będzie dobry wybór/oferta/hotel

carbon 
PIRAT Z KARAIBÓW

Wysłany: 28-10-2015, 23:01   

Hejka
Hm a pani z itaki ile razy tam byla ze tak poleca , osobiscie przechadzalem sie po terenie plazowym tego resortu ale w srodku nie bylem ,no plaza ladna ale to chyba tylko tyle.
Zalezy czego oczekujesz jakich standardow i kiedy lecisz, ale nie jest to hotel jak na tak wazne celebrowanie , no chyba ze nie zamierzacie z pokoju wychodzic i bedziecie zyc tylko miloscia :-D :-D
A powaznie jest to hotel nizszej kategorii nawet nie sredniej , osobiscie nie polecam , skoro lecicie taki kawal to lepiej troche doplacic i wziasc cos lepszego albo sredniego , polecam majestic colonial club , majestic elegance club , melia level , iberostar grand , albo srednie i tez w miare dobre jak np gran palladium bvaro , riu palace , iberostar bavaro lub nawet punta cana , w ostatecznosci gran bahia bavaro . bardzo duzy ale servis lepszy niz w ifa
Ps duzo szczescia na nowej drodze zycia

natkabos 
SZCZUR LĄDOWY

Wysłany: 29-10-2015, 12:48   

no ok ale nie taniej byłoby np samemu zorganizować taką wycieczkę ? znalazłam tanie loty fru.pl jak szukałam tanszych wersji wycieczek .. jestem w rozterce.

MikeM 
PIRAT Z KARAIBÓW

Wysłany: 05-11-2015, 02:52   

To hotel dla emyrytow z bardzo bardzo srednim jedzeniem i w ogole, jak by mnie ktos mial zmusic zebym tam pojechal to cena za dobre musiala by sie plasowac w granicach 40$ zebym jeszcze pomyslal o nim. Ogolnie jak dla mnie cena /jakosc porazka.
A wiem co mowie mieszkalem 3 lata 20 metrow od tego hotelu, a gosciem to tam byle z 10 razy. Niepolecam !!! Doplaccie pare dolarow i wybierzcie cos na poziomie, bo IFA to dno, jest tylko ciutke lepiej niz w Carabeli (teraz Vista del Sol) a tak poziom Princesek tanich (Tropical Princes)

MikeM 
PIRAT Z KARAIBÓW

Wysłany: 05-11-2015, 02:57   

Cholera nie doczytalem sory. Jak pierwszy raz za granice to ze szczecia narobicie no sami wiecie gdzie ))))))). My tu poprostu wybredni jestesmy i sredniaczki to w ogole nas nie ruszaja.
Ogolnie sytuacja jest taka:
1y raz na Dominikanie = byle jaki najtanszy hotel = wrazenia super wszystko pasi
2i raz w DR = dobry hotel =wrazenie super wszystko pasi
3i raz w DR = pozadny hotel (nie zadobry ale porzadny twarde 4*) = wszystko wkur...a wrazenia srednie
4y raz w DR = dobry hotel = wrazenia pozytywne szalu niema
5y raz w DR = super hotel = no i tak ma byc
A juz kolejne razy to jak odwiedziny na dzialce wiesz co gdzie czego wymagac itd itp. no i zawsze pozytywnie wazne zeby sie nie naciac na jakas spelune (chodzi o hotel) bo wtedy to juz nie urlop a udreka.

Odpowiedz do tematu