UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie)
Forum Dominikana www.forum.dominicana.com.pl  Strona Główna

Poprzedni temat :: Następny temat
Hotel Memories Splash Punta cana
Autor Wiadomość
jussttina 
SZORUJĄCY POKŁADY

Wysłany: 09-04-2015, 18:54   Hotel Memories Splash Punta cana

witam wszystkich :)

Mam pytani eo hotel Memories Splash - czy ktoś był w tym hotelu i może podzielić się swoją opinią?
bede wdzieczna

jussttina 
SZORUJĄCY POKŁADY

Wysłany: 06-05-2015, 11:54   

Widzę że nikt nie dodał opini o hotelu, o który pytałam więc napiszę swoje spostrzeżenia po przyjeździe, może komuś sie przydadza :)
Hotel stary, dowiedzialam się ze ma 10lat. szczegolnie widac to po pokojach ( mogliby je wyremontować ). Już na wstępie okazało się że nie ma w pokoju żelazka ( a na stronie podane jest że każdy pokoj zaopatrzony jest w zelazko ), a sejf był popsuty. Ja wybrałam pokoj Premium bo chcialam byc ulokowana blizej plazy. Faktycznie, lokalizacja pokoju byla bardzo dobra, przy basenie, przy glownej restauracji no i blizej plazy choc i tak trzeba bylo troche sie przejsc. Co do jedzenia to pyszne, odradzalabym jedynie restauracje włoską i meksykańska. Under the sea - polecam , pyszne jedzonko, langusta i kraby super, no i wystrój jakby sie bylo w innym hotelu, bardziej nowoczesnie.
Basen bardzo fajny, z barem na srodku :) drinki pyszne, serwuja wszystko co sie wymarzy :)
Dojazd na plaze mozliwy dzieki pociagowi ;) ale fajnie bylo sie przejsc pieszo przez a'la dzungle :) ja osobiscie wolalam spacery.
Hotel nalezy do kompleksu z Royalton, ten hotel to juz najwyzsza półka, super nowoczesny i polecam dla młodych osób. Memories raczej dla dzieci i rodzin bo o 21 to cisza :) w Royaltonie dzieje sie chyba 24/7 :)
Osoby z Memories moga korzystac na plazy z restauracji Grazia - pyszne jedzonko , serwuja nawet nocny lanch :) wiec jesc mozna 24/h. Bar tez jest do dyspozycji na plazy więc ja wlasciwie sie z plazy nie ruszalam :) wszystko pod nosem.
Personel bardzo przyjazny, miły. Wyjazd mielismy o 17, natomiast wykwaterowanie o 12. Dostalismy klucz do pokoju innego abysmy mogli skorzystac z prysznica. to bylo bardzo wygodne, tylko ze z tym kluczem mielismy troche problemow bo okazalo sie ze nie mozemy dostac sie do pokoju ze wzgledu na wyczerpujaca sie baterie w zamku. Bylo troche stresu ze nie zdarzymy na autobus ale udalo sie wykapac i jeszcze drinka napic przed wyjazdem :p
Ogólnie jesli mialabym ocenic hotel to poleciłabym go jak najbardziej, ale drugi raz wolalabym do Royaltona :)
Plaza i woda w oceanie super - to są uroki tego miejsca :) nie dziwie sie ze nalezy do jednej z najpiekniejszych plaz na swiecie :)

MikeM 
PIRAT Z KARAIBÓW

Wysłany: 06-05-2015, 13:57   

Fajny opis dzieki Justysia! No akurat wszystko co sie spodziewalem po tym hoteliku. Ja mam w przyszlym miesiacu urodziny to moze tam sie wybiore... Zobacze czy moj bank ma go w ofercie za mille. Te pokoje premium to warto negocjowac juz po przyjezdzie na recepcji, czasami mozna sie dogadac wlozyc 10$ w paszport i daja fajne pokoje z widokiem na ocean ale to zalezy od hotelu oczywiscie.
P.S. z tymi cholernymi zamkami to jest cyrk prawie w kazdym hotelu tutaj, mi raz zamek sie zamknal o 9tej rano to musialem pol hotelu ""rozwalic"" i opiepszyc ale zamka tak nikt i nie naprawil bo nie umieli zaproponowali inny pokoj ale wsumie do checkauta mialem juz tylko 3 godziny to ich olalem. Zrobilem Checkout o 12tej i zostalem az do 1ej w nocy na zlosc :)))), a oni musieli walizek pilnowac.

Salseros 
Administrator

Wysłany: 07-05-2015, 14:16   

;-)

Becky87 
SZCZUR LĄDOWY

Wysłany: 23-01-2016, 12:30   

Witam,

Przeczytałam Twoją opinie i zgadzam sie w 100% w Twojej ocenie. Ja byłam tylko wizytowo w Memories w parku wodnym, w jednej restauracji i przejsc się wokół. My wybraliśmy na 11 dni Royaltona z mężem własnie. Był bardzije luksusowy, zaraz przy plaży i fajniejszy wystrój jak i restauracje były. Ale kilka razy spacer dżungła sobie zafundowaliśmy z mężem jak i na pobliskie marketypo rum i inne pierdoły :) ale polecam royaltona.

Odpowiedz do tematu