UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie)
Forum Dominikana www.forum.dominicana.com.pl  Strona Główna

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Salseros
10-09-2008, 05:30
Hotel dla nowożeńców, Dominikana
Autor Wiadomość
mattt 
SZCZUR LĄDOWY

Wysłany: 09-02-2008, 18:57   Hotel dla nowożeńców, Dominikana

Cichy zakątek dla świeżo upieczonego małżeństwa

Czy znacie jakiś hotel godny polecenia dla świeżo upieczonego małżeństwa,które pragnie cichego zakątka,bez głośnych dyskotek i hałaśliwego zgiełku, blisko dzikiej plaży i romantycznych zakątków.Najlepiej zdala od wielkich kompleksów hotelowych.Jakieś pomysły?:)

jomico 
WILK MORSKI

Wysłany: 10-02-2008, 13:56   

Polecam Secrets Excelence lub Majestic Colonial

Witaj, jeśli Punta Cana to może coś z hoteli położonych poza Bavaro - bliżej Uvero Alto? Np. hotele Secrets Excelence lub z nieco tańszych np. Majestic Colonial?

mattt 
SZCZUR LĄDOWY

Wysłany: 10-02-2008, 19:25   

Sivory, Sunscape czy Sirenis ... który najlepszy dla młodej pary?

Dzięki za podpowiedź. Patrzyłem na mapce na ten rejon i wygląda zachęcająco daleko od reszty hoteli. Z tego co widziałem są tam jeszcze takie hotele jak sivory, sunscape beach, i sirenis.
Czy ktoś z was był w którymś z nich?
Jakie są ceny i gdzie można znaleźć oferty pobytu w tych hotelach? Znajduję jedynie oferty z hotelem sirenis cocotal.
I mam jeszcze jedno pytanie. Naszą podróż planujemy na drugą połowę kwietnia 2009(jeszcze sporo czasu).
Od kiedy mogę zacząć szukać jakiś dogodnych first minutów?
Czy może już padać o tej porze roku?

jomico 
WILK MORSKI

Wysłany: 10-02-2008, 22:46   

Sirenis Cocotal atrakcyjny dla nowożeńców

Witaj ponownie :-) Mi podoba się hotel Sivory :-) Hotele te są mniej popularne, Sirenis Cocotal jest zazwyczaj w atrakcyjnej cenie i dobry dla nowożeńców, natomiast te pozostałe należą do najdroższych, ale na pewno warto je rozważyć. Mają je w swojej ofercie biura niemieckie, ofert jeszcze na kwiecień nie ma ale jeśli chcesz napisz do mnie maila, poinformuję jak się pojawią ;-)

legale 
SZCZUR LĄDOWY

Wysłany: 29-02-2008, 13:41   

Podróż poślubna do Sivory Punta Cana

Myślimy o Sivory Punta Cana na podróż poślubną. Polecacie ten hotel a jak nie to króry byłby lepszy no i oczywiście pytanie o klimat na czerwiec, czy ktoś tam był, pozdrawiam

legale 
SZCZUR LĄDOWY

Wysłany: 29-02-2008, 14:01   

Mimo negatywnych opinii napaliłem się wraz z narzeczoną na hotel Sivory

Witam ja również szukam hotelu dla mnie i narzeczonej, ślub mamy 14go czerwca tego roku i hotel Sivory z ich pokojami honeymoon lub z tych lexury są świetne, oczywiście poczytałem dalej o opiniach na różnyc forach zagraniczcnych i znalazłem kilka złych opiń, a mianowicie: piasek na plaży nie jest biały lecz żółty i taki jak wszędzie w Polsce, trzeba uzgodnić co jest all inclusive a co nie bo można podczas wymeldowania się rozczarować, woda w basenach w suitach, z widokiem na plażę jest zimna i ma około 18stopni i często przesiadują w nich inni goście gdyż nie jest on na wyłączność (tak pisał jakiś Angol), czasami plażą wyrzuca jakieś śmieci i są one często widokiem porannym ale szybko to sprzątają (codziennie), najgorsze co to oczywiście spreje na insekty, kończą się zapasy i nie kupisz tego nigdzie, lepiej zabrac ze sobą, a gdy już komar widzi że nie ma na Tobie miejsca do ukąszenia to idź do recepcji i poproś o jakąś siatkę na okna i drzwi a zwłaszcza na łóżko, więc trzeba spać z zamkniętymi drzwiami itd, nie poleca się przechadzki i spacerów w lewą stronę plaży poza obiekt hotelu, TO WSZYSTKIE OPINIE NEGATYWNE JAKIE ZNALAŁEM NA TEMAT HOTELU, MUSZĘ ZAZNACZYĆ, ŻE PODAŁEM TYLKO NEGATYWNE I TO TE KTÓRE PRZYKUŁY MOJĄ UWAGĘ i mimo tego dalej jest napalony na ten hotel jak szczerbaty na grzebień i łysy na suchary, bo nie znalzłem szczerze mówiąc ładniejszych hoteli i pokoi, ofertę tego hotelu znalazłem na necie, nie podam tego biura z uwagi na autoreklamę itp, mogę podać na maila lub gg 707850, nie chcę podpaść od samego początku adminowi...pozdrawiam i jeśłi jest to możliwę proszę o kontakt, może razem coś znajdziemy...Mateusz Norwegia

sirga 
WŁADCA TORTUGI

Wysłany: 01-03-2008, 04:36   

W Grand Paradise Bavaro co 2 dni jakaś para brała ślub

Temperatury w czerwcu
max - 30 st.C
min - 22 st.C

Maj - czerwiec:
Kiedyś najbardziej deszczowa pora roku, ale zjawiska klimatyczne El Nino i La Nina zmieniły nieco prognozy pogody, które teraz najczęściej brzmią "częściowe zachmurzenie z możliwością przelotnych opadów", przy czym częściej pada po południu niż rano.

Opady na Dominikanie:
Burze na Karaibach nie przypominają burz typowych dla półkuli północnej. Trwają one zwykle krócej niż 5 minut, a potem znowu wychodzi słońce.
źródło:www.dominicana.com.pl

Kiedy ja byłam tam w czerwcu prawie nie padało ... pamiętam, że słońce dawało mocno popalić (zwłaszcza na wycieczce), często szukałam zacienionych miejsc ( a naprawdę lubię słońce) ... słońce potrafi okropnie ztłamścić człowieka.
Jak dla mnie, czerwiec za gorący (jeśli się myśli o wycieczkach) i wilgotność duża ... Zresztą temperatury na Dominikanie potrafią nieźle zaskoczyć i czasem różnice w niektórych rejonach są kolosalne ...
Ogólnie - jeśli chodzi o pogodę - to raczej się nie zawiedziesz.

Hotelu, który wymieniłeś nie znam ... trudno coś polecić, bo tak naprawdę to rzecz gustu! Ja jak do tej pory najlepiej wspominam Grand Paradise Bavaro - ale to było jakiś czas temu i coś mogło się zmienić. W czasie mojego pobytu w tym hotelu co 2 dni jakaś para brała ślub - z tego wnioskuję, że to dobry hotel dla nowożeńców ...
Powodzenia

Salseros 
Administrator

Wysłany: 01-03-2008, 20:12   

Nowożeńcy ze Stanów upodobali sobie Paradisus Palma Real

legale, Tak sobie myśle że anglicy zawsze są nie dokońca zadowoleni. Ja uważam że mimo tych strasznie negatywnych opini :-) cała uroczystość będzie dla Was super przygotowana. Jedyny problem to czas na oczekiwanie dokumentów małżeńskich, może sie tak zdażyć że dostaniecie je dopiero po 6 miesiacach, ale to chyba też nie jest problem. Piekno dominikańskiego krajobrazu, klimat, ludzie i muzyka napewno da Wam niezapomniane przeżycia. Możesz jeszcze sprawdzić ofertę hoteli Sol Melia to taka super ekskluzywna sieć. Poniżej link do Paradisus Palma Real który równiez organizuje śluby. Link bezposrednio do strony z opisem jak to oni tam robią
Paradisus Palma Real

andi126 
NAWIGATOR

Wysłany: 10-06-2008, 13:28   

Wybraliśmy hotel Exellence Punta Cana na naszą podróż poślubną

I stalo sie !!! Własnie wykupiliśmy naszą podróż poślubną na styczeń 2009 do hotelu Exellence Punta Cana, czy ktoś może był tam lub choc widział ten hotel? Czy to dobry hotel dla nowożeńców? Bede wdzięczny za KAŻDĄ :-) informacje
Andi

kasiawaw 
SZORUJĄCY POKŁADY

Wysłany: 12-08-2009, 12:38   Tropical Casa Laguna Beach Club w Cabarete

W Tropical Casa Laguna Beach Club Cabarete spędziłam podróż poślubną! Było wspaniale! Po przyjeździe do hotelu poinformowaliśmy w recepcji ze chcemy odosobniony, duży pokój z widokiem na ogród (niczym dżungla) lub ocean, bo jesteśmy w podróży poślubnej. Dostaliśmy cudowny, wielki pokój - dookoła nikogo! Obsługa zrobiła nam uroczystą kolację - niespodziankę:) Sprzątaczki codziennie układały piękne kwiaty na łóżko! A hotel TANI!

kasiawaw 
SZORUJĄCY POKŁADY

Wysłany: 12-08-2009, 12:44   Tropical Casa Laguna Beach Club Cabarete

dodam tylko, że Cabarete to raj dla windsurfingowców. Jednak wystarczy przejść się kilometr dalej plażą i...bezludna wyspa! Zero ludzi (nagie kąpiele polecam:P:P), szerokie plaże z palmami - cudo! Jednak jeśli ktoś woli Dominikane ze spokojnym morzem karaibskim to polecam jej drugą stronę tj. Punta Cana. Tam 2 tygodnie można byczyć się na plaży pośród palm dla aktywniejszych Cabarete - centrum sportów wodnych i wiele wiele innych atrakcji. A zwiedzać tylko Gua-Gua (coś w stylu busa:D:D)!

lope 
WILK MORSKI

Wysłany: 12-08-2009, 15:47   

kasiawaw napisał/a:
Punta Cana. Tam 2 tygodnie można byczyć się na plaży pośród palm dla aktywniejszych Cabarete - centrum sportów wodnych i wiele wiele innych atrakcji

plaze w Cabarete zdecydowanie dla ludzi aktywnych bo nie maja takiego uroku jak te na wschodzie, maja zolty piach ale nie wieje nuda :mrgreen:

sirga 
WŁADCA TORTUGI

Wysłany: 11-01-2010, 01:39   

Piergiorgio Palace Hotel na północnym wybrzeżu - idealny dla nowożeńców

Piergiorgio Palace Hotel jest bez wątpienia jednym z najpiękniejszych hoteli znajdujących się wzdłuż północnego wybrzeża Republiki Dominikańskiej. Zbudowany w stylu wiktoriańskim i utrzymany głównie w białej kolorystyce wygląda bardzo imponująco.

Oferuje wspaniałe widoki na cudownie niebieskie wody Oceanu Atlantyckiego z różnych tarasów znajdujących się wokół terenu.

Hotel posiada 52 pokoje, 3 suites, 2 penthouses i 1 junior suite - wszystkie wyposażone w luksusowym stylu. Oczywiście w każdym pokoju znajduje się: telewizja satelitarna, bezprzewodowy internet, suszarka do włosów, wanna, telefon, klimatyzacja i balkon z widokiem na morze.

Hotel ma cztery gwiazdki, ponieważ jakość pokoi i usług są najwyższej jakości. Hotel posiada również własną restaurację "La Puntilla de Piergiorgio", która jest jedną z najlepszych restauracji wzdłuż północnego wybrzeża. Kuchnia słynie z kuchni włoskiej dzięki dodatkom importowanym z Włoch. Restauracja znajduje się na nabrzeżu, wraz z muzyką fortepianową na żywo każdy sobotni wieczór można spędzić w romantycznej atmosferze. W sezonie odbywa się po kilka koncertów.

La Puntilla de Piergiorgio

To bardzo ekskluzywna restauracja oferująca wszystko w doskonałej jakości, w wyjątkowo romantycznym miejscu gdzie można zjeść przy świecach.

Piergiorgio Palace Hotel

To idealne miejsce do spędzenia miesiąca miodowego, lub dla osób obchodzących swoje srebrne lub złote gody.

Zarówno czterogwiazdkowy hotel jak i doskonała restauracja oferują gościom niezapomniane wakacje.

źródło:www.sosuanews.com

mocarka
[Usunięty]

Wysłany: 30-09-2014, 10:50   

a na październik ktoś by polecił jakiś fajny hotel ?

janka25 
SZCZUR LĄDOWY

Wysłany: 27-01-2015, 10:53   

Hotel jest piękny i zadbany. Byłam zachwycona i polecam wszystkim zainteresowanym.

Odpowiedz do tematu