UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie)
Forum Dominikana www.forum.dominicana.com.pl  Strona Główna

Poprzedni temat :: Następny temat
Grand Palladium Punta Cana czy Melia Caribe Tropical
Autor Wiadomość
bigmaras 
SZCZUR LĄDOWY

Wysłany: 10-07-2016, 09:25   Grand Palladium Punta Cana czy Melia Caribe Tropical

Witam forumowiczów.
Krótkie pytanie, który z tych hoteli dla pary bez dzieci na spokojny wypad będzie lepszy? Dodam, iż nie jestem kotrolerem lokalnego kunsztu murarskiego i nie interesują mnie detele do fotografoania typu krzywa fuga. Zależy mi przede wszystkim na dobrym jedzeniu i plazy.

Salseros 
Administrator

Wysłany: 10-07-2016, 11:45   

Melia Caribe jest przyjemniejszy :)

bigmaras 
SZCZUR LĄDOWY

Wysłany: 10-07-2016, 12:20   

hmm, cholera to chyba się pośpieszyłem za bardzo sugerując się opiniami, iż ta melia trochę zjechała ze stadardu w ostatnim czasie i klepnąłem Palladium z pokojem ROX1. Dużo gorszy w takim razie od Melli?

MikeM 
PIRAT Z KARAIBÓW

Wysłany: 10-07-2016, 14:21   

Oba hotele sa bardzo dobre pod wzgledem jedzenia. A jak pan nie jest murarzem to w ogole bedzie pan zadowolony. P.S. W Palladium zarcie takie ogolno dostepne (nie restauracje ala carte) bardzo dobre, bardzo dobra pizza w sport bar.
Ja w pokojach w ogole nie siedze jak jestem w takich hotelach wiec uwagi za bardzo nie zwracam gdzie tam krzywa fuga a gdzie nie.
P.S. Niema czego zalowac. W kazdym hotelu cos robia lepiej cos gozej. Tak ze gdzies beda genialne drinki a restauracje slabe, gdzies na odwrot. A gdzies zarcie co dostepne 24h bedzie super a drinki sie nie wypije. Ogolnie nie ma takiego hotelu gdzie wszystko bylo by super cacy, hard rock byl blisko ale ostatnio poziom sie pogarsza. Iberostar tez byl blisko do idealu. Ale puki zatrudniaja dominikanczykow to idealne nic nie bedzie.
Aha w Melii ten kucharz znany gotuje co ma 3 czy tam 5 gwiazdek michelen czy jak tam ta punktacja sie nazywa, ale on tez juz swoich uczniow na knajpy hotelowe wrzuca a sam gotuje dla knajpy swojej, wiec jak juz pisalem nie ma co zalowac :D

bigmaras 
SZCZUR LĄDOWY

Wysłany: 12-07-2016, 21:22   

MikeM napisał/a:
Oba hotele sa bardzo dobre pod wzgledem jedzenia. A jak pan nie jest murarzem to w ogole bedzie pan zadowolony. P.S. W Palladium zarcie takie ogolno dostepne (nie restauracje ala carte) bardzo dobre, bardzo dobra pizza w sport bar.
Ja w pokojach w ogole nie siedze jak jestem w takich hotelach wiec uwagi za bardzo nie zwracam gdzie tam krzywa fuga a gdzie nie.
P.S. Niema czego zalowac. W kazdym hotelu cos robia lepiej cos gozej. Tak ze gdzies beda genialne drinki a restauracje slabe, gdzies na odwrot. A gdzies zarcie co dostepne 24h bedzie super a drinki sie nie wypije. Ogolnie nie ma takiego hotelu gdzie wszystko bylo by super cacy, hard rock byl blisko ale ostatnio poziom sie pogarsza. Iberostar tez byl blisko do idealu. Ale puki zatrudniaja dominikanczykow to idealne nic nie bedzie.
Aha w Melii ten kucharz znany gotuje co ma 3 czy tam 5 gwiazdek michelen czy jak tam ta punktacja sie nazywa, ale on tez juz swoich uczniow na knajpy hotelowe wrzuca a sam gotuje dla knajpy swojej, wiec jak juz pisalem nie ma co zalowac :D

Od razu humor mi się poprawił. Dziękuje za pomoc. Dla mnie podstawa to jedzenie, plażowanie i za dwa/trzy nurki aby zobaczyć co tam w wodzie ciekawego w tym rejonie. Na dominikane lecę pierwszy raz zatem moje doświadczenia do wyjazdów skupiają sie jedynie wokoło egiptu i turcji a w tych rejonach czasem mimo pięciu gwiazdek zaliczyłem mega wtopę z jedzeniem. Ceny wylotu na dominikane na tą chwilę są niewiele droższe aniżeli np grecji zatem postanowiliśmy z drugą połówką tym razem zaszaleć ;) Mamy tylko nadzieje, że nie będzie lało przez cały wyjazd :]

MikeM 
PIRAT Z KARAIBÓW

Wysłany: 24-07-2016, 17:34   

W wodzie nic nie bedzie, najwyzej pare plastykowych workow. Ryby to sie boja tych motorowek co lataja w ta i z powrotem. Z jedzeniem w Palladium na pewno bedzie dobrze.

Odpowiedz do tematu