UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie)
Forum Dominikana www.forum.dominicana.com.pl  Strona Główna

Poprzedni temat :: Następny temat
Grand Palladium Bavaro Resort & Spa, Punta Cana
Autor Wiadomość
Wioleta 
SZCZUR LĄDOWY

Wysłany: 31-03-2008, 12:20   Grand Palladium Bavaro Resort & Spa, Punta Cana

Czy był ktoś z Was w hotelu Grand Palladium Bavaro?lecimy tam 19 czerwca z Lipska w podróż poślubną.
Jeśli macie jakieś negatywne odczucia co do tego hotelu to bardzo proszę o informacje.

mizia 
WILK MORSKI

Wysłany: 04-04-2008, 16:02   

Witam.Ja wybieram sie do tego hotelu z berlina 21 maja.Zaczelam sie martwic czy dobrze wybralam bo naczytalam sie,ze nudy w tym hotelu....kiepskie animacje...i wieczorkiem nie ma gdzie sie podziac.Zaczelam miec mieszane uczucia co do tego hotelu....mam nadzieje ze niepotrzebnie sie filmuje....
Moze ktos byl w tym hotelu? jakies wskazowki,porady?chcetnie skorzystamy z kazdej rady....jakie wrazania?no i czy pod koniec maja tloczno bedzie?

nagdusia 
PIRAT Z KARAIBÓW

Wysłany: 06-04-2008, 22:43   Grand Palladium Bavaro Resort i Spa

Wrocilam z tego hotelu tydzien temu.Powiem jedno REWELACJA. Hotel, obsluga, jedzenie rewelacja, wszystko pierwsza klasa, juz planuje zeby tam wrocic. Jesli macie jakies pytania chetnie odpowiem.

mizia 
WILK MORSKI

Wysłany: 06-04-2008, 23:00   

Dzieki,ze odpisalas.Mam pytanie odnosnie sejfu czy jest platny? jaki mieliscie pokoj? my mamy deluxe i chcemy dolacic na miejscu do junio suite.Czy byl problem z lezakami na plazy?Sama nie iwem co jeswzcze pytac..:) moze jakies rady?

nagdusia 
PIRAT Z KARAIBÓW

Wysłany: 06-04-2008, 23:08   

Delux pokoj jest wystarczajacy, tez chcialam przed wyjazdem zamienic na junior (nie mieli), teraz sie z tego ciesze bo pokoj byl rewelacyjny(wanna z jacuzzi, prysznic, balkon, swietne lozko). sejfy w pokojach sa i sa nie platne, tam za nic nie placisz!!!! Codziennie swieze kwiat w pokoju, pelny barek itd. Warto dawac napiwki co jakis czas :-D
Jesli chodzi o lezaki, to warto rano wstac i sobie zarezerwowac, najlepiej recznik zostawic bo pozniej moze juz nie byc wolnych nikt Ci tego nie ruszy. Mozna tez dac napiewk dla obslugi basenow, to Ci zawsze lezak zarezerwuja (ja jednak wolalam sie wygrzewac nad oceanem)

mizia 
WILK MORSKI

Wysłany: 06-04-2008, 23:29   

Dzieki za odpowiedz.Ja tez jestem zwolennicza lezakowania na plazy dla mnie basenu moze nie byc wcale.A jak animacje? dzieje sie cos na plazy? jest tam jakas dyskoteka podobno byliscie? jak na kolacji wyglada sytuacja bo wyczytalam,ze obowiazuje stosowny stroj Maz sie martwi bo nie lubi na sztywno chodzic? a nie probowaliscie na miejscu na recepcji dac wkladke w paszport? dowiedzialam sie,ze mozna w ten sposob dostac lepszy pokoj?A pokoj deluxe to ten z ta wanna w pokoju? widzialam na zdjeciach wanne w pokoju deluxe,a junior suite maja chyba jacuzi w lazience.Nasza oferta jest na bavaro lub palace,ale podobaja mi sie bardziej domki bavaro wiec chcemy walczyc na miejscu o bavaro.Tylko mam nadzieje,ze nie wsadza nas na sam koniec bo to chyba spory kawalek do plazy?Ale sie rozpisalam,ale fajnie ze napisalas.Pierwszy raz lecimy tak daleko i jestem pelna obaw.

nagdusia 
PIRAT Z KARAIBÓW

Wysłany: 07-04-2008, 10:03   

Na terenie hotelow (Bavaro, Punta Cana i Palace sa polaczone) sa dwa tzw teatry animacje sa codziennie o 22, mozna sie posmiac :) :-D Bavaro ma najladniejsze pokoje i recepcje wg mnie. Na plazy o 10 rano przychodzi ekipa hotelu i urozmaica ludziom czas (cwiczenia, lekcje mambo, zawody itd) fajna sprawa potanczyc nad brzegiem oceanu-polecam. Po poludniu ta sama ekipa prowadzi zajecia nad jednym z basenow. Na terenie hotelow masz kilka restauracji i lobi barow. W prawdziwych restauracjach czesto trzeba czekac na swoj stolik, ale maja swietny system, dostajesz specjalny dysk, mozesz sie gdzies isc napis, dysk zaczyna migac jak twoj stolik jest gotowy ;-) Oprocz tego masz restauracje gdzie jest szwedzki stol, tam nie ma kolejek i jedzenie jest zroznicowane, jesz do bolu (mojemu mezowi bardzo sie to podobalo, troszke tu przytyl :lol: ) W restauracjach obowiazuja dlugie spodnie i koszula (jak najbardziej na krotki rekaw) moze byc tez koszulka. Nie wpuszcza Cie jednak na kolacje jesli maz bedzie miec krotkie spodenki lub koszulke bez rekawkow (kobiety moga - byle nie byly w samym stroju kapielowym)
Jesli chodzi o pokoje, mi sie wydaje ze mielismy delux wanna z jacuzi byla jak najbardziej, oprocz tego prysznic, balkon, w pokojach masz sejf, zelazko itd. Do plazy nie jest daleko z zadnego pokoju wszystko jest fajnie rozplanowane. Na poczatek mapa jest potrzebna bo to wielki obiekt, ale nigdzie nie jest daleko a na pewno nie na plaze.
Zapomnialam, uspokuj Meza krawat nie jest potrzebny

mizia 
WILK MORSKI

Wysłany: 07-04-2008, 11:25   

Jeszcze raz dziekuje za odpowiedz...Przywrocilas mi wiare,ze bedzie super bo naczytalam sie na innym forum,ze bahia lepsza niz palladium i juz sie zmartwilam..KJeszcze raz dziekuje juz wiem wszystko co chcialam.Odliczam juz dni...:) Pozdrawiam

mizia 
WILK MORSKI

Wysłany: 07-04-2008, 20:30   

Kurcze a dlaczego drugi raz chcecie jechac do tego samego hotelu? czytalam tez dobre opinie o bahi principe i nie moglam sie zdecydowac.Wybralam paladium ze wzgledu na ogrod.Bahia wydawala misie bardziej lysa.Choc mog sie mylic.

nagdusia 
PIRAT Z KARAIBÓW

Wysłany: 07-04-2008, 20:30   

Ale teraz sie ze mnie Maz smieje, bedzie mi to wypominal do konca zycia.

mizia 
WILK MORSKI

Wysłany: 07-04-2008, 20:33   

Moj Maz to juz nie ma ochoty wogole mnie sluchac...bo ja ciagle go zameczam tym wyjazdem :-D

nagdusia 
PIRAT Z KARAIBÓW

Wysłany: 07-04-2008, 20:34   

Chce jeszcze raz tam jechac, gdyz sprawdzone miejsce, dobre jedzenie, obsluga kilka zawartych znajomosci w hotelu i wiemy juz jakie wycieczki tam proponuja wiec mozemy sobie wszystko rozplanowac :lol:

nagdusia 
PIRAT Z KARAIBÓW

Wysłany: 07-04-2008, 20:36   

Najbardziej szalona rzecz jaka tam zrobilam to WARKOCZYKI :-D Mam na glowie 149 malutkich fajniutkich warkoczykow do pasa, szalenstwo :lol: Stara krowa a glupoty w glowie chociaz w pracy mowia ze mi pasuje wszegolnosci z opalenizna. Konkurs maly zgadnij jak dlugo mi pletly dwie dziewczyny w hotelu?

mizia 
WILK MORSKI

Wysłany: 07-04-2008, 20:37   

Ja juz odliczam dni a to jeszcze poltora miesiaca :-?

nagdusia 
PIRAT Z KARAIBÓW

Wysłany: 07-04-2008, 20:38   

Moj Maz tez ma mnie juz dosyc bo dopiero co wrocilismy a ja znow nadaje ze musimy tam jechac bo nie zrobilam tego czy tamtego (najbardziej chce poplywac z delfinami - ale to takie drogie tam jest)

Odpowiedz do tematu