UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie)
Forum Dominikana www.forum.dominicana.com.pl  Strona Główna

Poprzedni temat :: Następny temat
Gran Bahia Principe La Romana - ktokolwiek był, ktokolwiek wie?
Autor Wiadomość
the deer hunter 
SZCZUR LĄDOWY

Wiek: 45
Dołączył: 18 Sie 2010
Posty: 2
Wysłany: 18-08-2010, 18:12   Gran Bahia Principe La Romana - ktokolwiek był, ktokolwiek w

zastanawiam się nad urlopem w tym właśnie hotelu. Przerzuciłem całe stosy opinii, z których wynika że resort jest jak najbardziej ok. Jedyne co przewija się przez wszystkie opinie to kwestia wody. Ponoc jest mętna, z turkusem znanym chociażby z Punta Cana ma mało wspólnego. Za to sama plaża jak najbardziej biały piaseczek i w ogóle. Niedaleko jest rzeka i to prawdopodobnie przez to. Byliśmy już na Dominikanie na północy (i było super) teraz dla odmiany chcemy spróbowac południa (w końcu Morze Karaibskie). Czy był ktoś w tym resorcie i ma jakieś sensowne wnioski na jego temat? Czy ta morska woda tam to faktycznie taki problem?
Z góry dzięki.
 
 

SeoHost.pl

the deer hunter 
SZCZUR LĄDOWY

Wiek: 45
Dołączył: 18 Sie 2010
Posty: 2
Wysłany: 20-08-2010, 21:41   

chyba pytanie powinno brzmiec: Czy ktoś w ogóle zagląda na to forum??
 
 
Salseros 
Administrator


Wiek: 45
Dołączył: 25 Maj 2007
Posty: 1157
  Wysłany: 23-08-2010, 16:04   

the deer hunter napisał/a:
chyba pytanie powinno brzmiec: Czy ktoś w ogóle zagląda na to forum??


Tylko administrator www.forum.dominicana.com.pl a jego zdenerwowałeś :-x tym pytaniem więc prawdopodobnie Ci nie odpowie. :mrgreen: :-/

Poza tym skoro przeczytałeś juz tyle opini to pewnie masz wyrobione zdanie. :-D
_________________
www.dominicana.com.pl Dominikana Filmy Zdjęcia Informacje Hotele Telewizja Radio Muzyka
Polub nas na FB https://www.facebook.com/DominicanaComPl
Pozdrawiam Salseros
 
 
coralgol 
PIRAT Z KARAIBÓW

Wiek: 42
Dołączył: 23 Lis 2008
Posty: 188
Skąd: Havana
Wysłany: 24-08-2010, 02:56   Gran Bahia Principe La Romana

Gran Bahia La Romana
hotel piekny wszystko ok , tylko prady wlasnie sa takie jak ktos ci wskazal ! z tym ze woda czysta i nie stanowi to zadnego problemy dla kogos kto tylko idzie sie kapac , a nie goni z aparatem za rybami !
hotel jest polozony jakies 25 minut na zachod od la romana i jest jedynym w okolicy , nastepne 45 min i jestes w boca chica i jeszcze kawalek do santo domingo !
Osobiscie polecam ci Dreams La romana , ale wybor nalezy do ciebie.




_________________
Hola
 
 
Kasia6555 
SZORUJĄCY POKŁADY

Dołączyła: 12 Kwi 2012
Posty: 8
Wysłany: 13-04-2012, 16:05   

Wybieram sie własnie do tego hotelu....czy ta woda tam jest aż tak faltalna?
 
 
Salseros 
Administrator


Wiek: 45
Dołączył: 25 Maj 2007
Posty: 1157
Wysłany: 13-04-2012, 18:49   

Kasia6555, Tak jak wyżej pisał coralgol woda jest czysta więc się nie martw. :-P No chyba że trafisz na jakiś sztorm lub huragan na Dominikanie w tym okresie to wtedy zmartwienia są wskazane :roll:
_________________
www.dominicana.com.pl Dominikana Filmy Zdjęcia Informacje Hotele Telewizja Radio Muzyka
Polub nas na FB https://www.facebook.com/DominicanaComPl
Pozdrawiam Salseros
 
 
Naveed123 
SZCZUR LĄDOWY

Wiek: 36
Dołączył: 15 Sie 2013
Posty: 1
Skąd: Faisalabad
Wysłany: 15-08-2013, 14:17   poosting coomments................

w końcu Morze Karaibskie :evil: :evil:
_________________
braindumps Braindumps
Certkiller cissp certification Certkiller cissp certification
 
 
 
omen 
NAWIGATOR

Dołączyła: 28 Cze 2008
Posty: 26
Wysłany: 08-10-2013, 21:22   

Ja się wybieram do Bahia Principe Bougenvilla w La Romana w kwietniu.Wiem,że woda może mieć rózny kolor i przejrzystość , bo niedaleko uchodzi tam całkiem spora rzeka.To mi nie przeszkadza, bo wiem,że mętność wody pochodzi od naturalnych zanieczyszczeń typu muł, a nie od jakiejś chemicznej fabryki.Turkusowej wody już się naoglądałam i mogę się obejść.
Dominikana ma różne walory i chcę zobaczyć coś innego niż PC.I kocham SPOKÓJ i plaże porośnięte palmami i tę ciepłą wodę w morzu i 30 stopni w cieniu, nawet kocham ciepłe ulewy.
No, kocham tę Dominikanę w całości.
 
 
omen 
NAWIGATOR

Dołączyła: 28 Cze 2008
Posty: 26
Wysłany: 08-05-2014, 19:14   

Byłam w Bougenvilli dwa tygodnie na poczatku kwietnia.
Hotel jest super!
Nowy, elegancki, czyściutki i zadbany.Wielkie pokoje z wielkimi łazienkami, pieknie urządzone z wszystkimi szykanami typu barek( z alkoholami też), żelazka, sejfy itp.Jacuzzi na szczęście na swoim miejscu czyli w łazience nie w pokoju.
Bardzo fajne jedzenie w bufecie, zwłaszcza mnóstwo warzyw , owoców morza i różnych ryb oraz wyjatkowo smacznych i dojrzałych owoców.Szampan (cava) i wina trzech rodzajów do posiłków plus karta win.
Markowe alkohole, ale niestety szybko sie kończyły i potem trzeba czekać 3-4 dni na następne.
Mnóstwo leżaków pod palmami na plaży, można było leżeć tuż przy samym morzu i w cieniu palm.
Wyjatkowo estetycznie w resturacji, po kazdych gościach zmieniano natychmiast obrusy, ładne sztućce i talerze.
Szkoda tylko że goście z Kanady i Stanów nie dorastali do tego wszystkiego, za to dostarczali trochę rozrywki, zwłaszcza mania dezynfekcji rąk po i prze posiłkiem i noszenia wszędzie ze sobą kubasów wielkości wiaderka z dekielkiem i słomką w środku ( do basenu i do morza też).
Do tego hotelu wrócimy, bo trudno go będzie przebić.
 
 
MikeM 
PIRAT Z KARAIBÓW

Wiek: 37
Dołączył: 02 Kwi 2011
Posty: 738
Skąd: Punta Cana
Wysłany: 16-05-2019, 15:43   

Niezly hotel w ogole ta siec trzyma poziom jako tako w porownaniu z Barcello. No i te Jacuzi w pokoju to wszedzie maja w Punta Canie tez. Bardzo dobra rzecza jest ze to tak jak by kilka hoteli w jednym czyli kazdy dobierze cos na wlasna kieszen. A jak kieszen na wpol pusta to brac najtanszy i wieczorem koszule z dlugim rekawem zeby zakryc opaske i isc do knajp z tych drogich hoteli na terenie co maja ciemne opaski :D.
_________________
.....
miminternational@ymail.com
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - recenzje anime
Template spacevision v 0.3 modified by Nasedo. Done by Salseros

Forum dominikana

Dominikana wakacje, zdjęcia, informacje

Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 16