UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie)
Forum Dominikana www.forum.dominicana.com.pl  Strona Główna

Poprzedni temat :: Następny temat
Dominikana w Maju 2009
Autor Wiadomość
ewelinka1986 
SZORUJĄCY POKŁADY

Wysłany: 25-05-2009, 22:14   

RAF,
oferta moze być dobra na pazdziernik,bo to okres huraganów
w obszarze basenu Morza Karaibskiego,
Moja znajoma leciała w pazdzierniku wlasnie do Punta Cana i zmienili jej cel podróży na Playa Dorada,
bo na wschodzie był sztorm....
Osobiscie po przeczytaniu opini i wiadomosci na temat pogody na Dominikane,
nie wybrałabym sie tam jesienią.
Co do szczepionek,to wziełam je w marcu,
jesli chodzi o hotel to jestem spokojna.
Poza tym mozna miec w pokoj sejf:)
lece z Anglii:)
pozdrawiam!

RAF 
SZORUJĄCY POKŁADY

Wysłany: 26-05-2009, 00:46   

Bardzo dzięki za odpowiedzi :lol:
A październik to już w sumie końcówka tego okresu hur. no i huragany tam raczej aż tak często się nie zdarzają a cena tego hotelu mnie zastanawia jest strasznie dobra bo na ten sam okres inne hotele w tej samej klasie są nawet o kilka set funtów droższe , nie wiem czy to dobrze czy nie ?
Naprawdę mam straszną ochotę tam jechać ,a z sejfem to na pewno bym go brał jak by nie było w pokoju no i podobno jest tam problem z obsługą która za bardzo po angielsku nie mówi a ja hiszpańskiego ni w ząb .
Jestem już coraz bliżej do zabukoania tego wyjazdu ale jak na razie jeszcze waham się nad tym hotelem , poczekam może jeszcze trochę jak więcej ludzi wróci i podzielą się opiniami :mrgreen:

ewelinka1986 
SZORUJĄCY POKŁADY

Wysłany: 26-05-2009, 16:23   

jak rezerwowałam mój termin to tez była to jedna z tanszych ofert,
a teraz jedna z najdroższych w porównaniu do innych hoteli:)

RAF 
SZORUJĄCY POKŁADY

Wysłany: 26-05-2009, 18:36   

A nie oriętujesz się czy gdzies kolo tego hotelu można sobie fajnie po snoorlować bo nigdzie nie mogę znaleść nic na ten temat wybrałem dominikanę głównie ze względu na możliwość snoorklingu i możliwość oglądania raf koralowych wiesz coś może więcej na ten temat ?

ewelinka1986 
SZORUJĄCY POKŁADY

Wysłany: 27-05-2009, 16:24   

Nie wiem ,
musiałbyś poczytać i znaleść informacje na ten temat,
to znaczy co do oklicy...
Mnie osobiscie zależy na białym piasku, turkusowej wodzie i mnóstwie słońca,
a z tego co wiem tego na pewno tam nie zabraknie :))))))))))
Mam zamiar również wybrać się na kilka wycieczek,wiem
ze jest kilka ciekawych opcjii:w tym nurkowanie ;-)

RAF 
SZORUJĄCY POKŁADY

Wysłany: 27-05-2009, 18:52   

Nawiązałem kontakt z " lapta "który wrócił właśnie z C.C.P jest bardzo zadowolony :-D co do rafy przy tym hotelu stwierdził że jest lekko rozczarowany ale co dokładnie to ma znaczyć to nie wiem ponieważ czekam na odpowiedzi na jeszcze kilka innych pytań jak tylko ie otrzymam to od razu zamieszczę ja na forum tak aby inni też mogli z nich skorzystać ale z tego co mi na razie napisał to jestem coraz bliżej zabookowania tego hotelu w najbliższym czasie dalsze posty :mrgreen: :mrgreen: :-P

ewelinka1986 
SZORUJĄCY POKŁADY

Wysłany: 28-05-2009, 16:28   

ok,
prośba do LAPTY:
Napisz jak było na Dominikanie pokrótce na forum :mrgreen:

RAF 
SZORUJĄCY POKŁADY

Wysłany: 31-05-2009, 17:09   

A to co odpisał mi "lapta" na temat Caribe Club Princess:
Jezeli chodzi o Dominikane to masz racje wlasnie wrucilismy z tamtad i musze przyznac ze jestesmy zadowoleni, rowniez przed wyjazdem naczetalismy sie roznych opini na temat tego Hotelu. Moim zdaniem wiekszosc negatywnych opini byla nieprawdziwa chociaz spotkalismy ludzi ktorzy nazeklali na swoje pokoje, ale mysle ze mieli zbyt wygorowane oczekiwania co do 4 gwiazdkowego hotelu w tej czesci swiata:) ale jezeli podrozowales juz wczesniej po swiecie to pewnie wiesz ze standarty w hotelach wypoczynkowych roznia sie od tych ktore mozemy znalesc w centrach miast Europy czy USA Jezeli chodzi o obsluge to musze przyznac ze bylismy mile zaskoczeni po tym co naczytalismy sie na necie, jedzenie rowniez bylo bardzo dobre takze mysle ze spokojnie moge Ci polecic ten hotel.
jezeli chodzi o rafe to niemoge nic powiedziec bo nie bylismy specjanie na rafie, bylismy na Caraibe festival a to krutki rejs po morzu ,plywanie z rekinami i plaszczkami a w powrotniej drodze zatrzymalismy sie na chwile przy jakiejs tam rafie ale niewiem czy to bylo to o czym mowisz. jezeli chodzi o caraibe festival to mozesz soboie odposcic kosztuje to jakies 90 dolarow od osoby i moim zdaniem porazka, ale jest cos podobnego tylko ze z inna firma to organizuje i ponoc jest lepiej mozna ich znalesc na plazy hotelowej. jezeli chodzi o plywanie z delfinami to jest takie miejsce w Punta Cana i nazywa sie Manti Park cena jakies 90 dolarow bo np w Thomsonie maja inna wycieczke w Puerto Plata ale ona kosztuje 360 dolarow od osoby:)
Jezeli chodzi o komunikacje w jezyku anigielskim to nie ma tym zadnego problemu nie musisz kupowc zadnych rozmowek:) sejf jest w pokoju ale trzeba za niego zaplacic 48 dolarow za dwa tygonie no i laptopa do niego nie zmiescisz:)
pytales rowniez o travel agency my rowniez lecielismy z Thomsona i musze przyznac ze wszystko bylo ok. Hotel wyglada tak jak na zdieciach ze stronki thomsona, a co do pazdziernika to trudno mi powiedziec miejscowi mowia zeby nie przyjezdzac tam we wrzesniu takze mysle ze poczatek pazdziernika moze byc rozny:) ja na Twoim miejscu raczej wybral bym koniec pazdziernika jezeli chodzi o rezydenta z Thomsona to jest on tam na stale nawet mieszka w tym hotelu.
musze Ci powiedziec ze najlepsze ceny jakie wdzialem na Thomsonie byly na 7 tygodnii przed naszym wylotem takze mysle ze nie powinnienes sie spieszyc z bookowaniem tylko poczekac do wrzesnia i zabokwac tak jak mowie na 8-7 tygodni przead planowanym urlopem My zaplacilismy za Caraibe Club Princes 1600 funtow a kilka dni wczesniej kosztowal ponad 2000:) takze naprawde warto sprawdzac ceny codziennie my zabokowalismy na 9 tygodni przed odlotem ale jak mowilem na 7 tygodni przed widzialem kilka razy oferty za 1400 funtow takze mysle ze warto poczekac bo duzo miejsc sie zwalnia zewzgledu na to ze Ci ktorzy bokuja duzo wczesniej to placa tylko po 100 funtow depozytu, a na 8 tygodni przed wylote musza zaplacic balans czyli wtedy naprawde wychodzi kto leci a kto nie i sporo miejsc sie zwalnia dlatego ceny tak spadaj:)

ewelinka1986 
SZORUJĄCY POKŁADY

Wysłany: 31-05-2009, 19:25   

dziękować,dziekować! za tak obszrena odpowiedz!!!
Nic tylko lecieć!!!
Powodzenia w bookowaniu:)))

RAF 
SZORUJĄCY POKŁADY

Wysłany: 31-05-2009, 21:26   

dzięki bardzo ale niestety dalej się waham , wszystkie moje wątpliwości dotyczące hotelu zostały rozwiane przez" laptę " poprzez szereg rozmów i pytań więc to mam za sobą.Jedyne wątpliwości to mam co do miesiąca no i budżetu na mój budżet to tylko mi październik zostaje a jak się orientujesz to jest miesiąc huraganów no i to jest na razie jest jedna jedyna rzecz która mnie na razie skutecznie powstrzymuje od bookowania tego wyjazdu.Wiem że ostatnio huragany omijają tą część dominikany ale zagrożenie jest naprawdę realne a ja raczej należę do osób które nie podejmują bardzo ryzykownych decyzji .Jak na razie jestem 70 % za może poczekam jeszcze trochę zobaczymy co się będzie działo na oceanie ( pogodowo ) senoptycy przepowiadają przeciętny sezon na ten rejon z możliwością rozwinięcia się co najmniej 2-3 huraganów . Ale jak wszyscy wiedzą prognozy prognozami no i miejsca tez nigdy nie są znane więc na razie nie ma poważnych zagrożen.Więc naprawdę mam niezły mętlik w głowie teraz.Tak naprawdę nie musi to być Dominikana na moje wakacie ale naprawde zależy mi na plażowaniu i snoorlkowaniu może jak ty wrócisz to opowiesz coś o rafie koło tego hotelu może to mnie przekona hihi , może masz jakąś inną propozycję dla mnie :?: :!: :?:

kasandra 
SZCZUR LĄDOWY

Wysłany: 10-06-2009, 17:31   

wycieczka do sprzedania na koniec czerwca dla 2 osob ,punta cana ,wiecej informacjii,
PISAĆ!!!

Odpowiedz do tematu