Wysłany: 03-11-2011, 11:33 Dominikana w Grudniu 2011
Według kalendarza Majów koniec świata nastąpi w 2012 roku. Może warto sie zastanowić czy ostatniego Sylwestra w swoim zyciu nie warto by było spędzić na dominikańskiej plaży wśród radosnej muzyki popijając napój (oczywiście) bezalkoholowy z wnętrza kokosa
Wczasowicze wybierający się na Sylwestra na Dominikanie oraz zmarźlaki wybierające się w Grudniu 2011 w rejony Punta Cana, Bavaro, Puerto Plata niech się dopisują w tym temacie.
margareta1976, Jeśli wysłałaś PW to wiadomość jest do odczytania po zalogowaniu na forum a do adresata przychodzi mail że ma wiadomość w skrzynce na forum. (Warto sprawdzić czy mail z forum nie znajduje sie w folderze spam aby to sie nie powtórzyło wystarczy dodać adres forum (@t) dominicana.com.pl do białej listy lub oznaczyć że to nie spam) Na forum możesz też sprawdzić czy PW zostało odczytane wchodząc do folderu "do wysłania" jeśli tam znajduje się wiadomość to adresat jej jeszcze nie odczytał.
Hejka, Ja znajomymi jestesmy w Punta Cana 29.12-05.01, hotel Grand Paradise Bavaria.Piszcie na maila spilanc@interia.pl......mozemy razem zaimprezowac:)
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie możesz załączać plików na tym forum Nie możesz ściągać załączników na tym forum