UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie)
Forum Dominikana www.forum.dominicana.com.pl  Strona Główna

Poprzedni temat :: Następny temat
Dominikana w Grudniu 2010
Autor Wiadomość
msitsi 
SZCZUR LĄDOWY

Wysłany: 10-12-2010, 10:20   

i co ludziska wylatujący niebawem z Berlina ?? :-( wszystko zasypane - loty odwołują ...czyżbym święta miała spędzić na lotnisku ?:-( czy w razie odwolania lotu i koczowania na lotnisku zwrócą kasę za wycieczke ? martwi mnie to wszystko ..

renatao84 
SZORUJĄCY POKŁADY

Wysłany: 14-12-2010, 18:22   

Nie ma co sie zamrwiac. Ja wlasnie jestem w hotelu i powiem szczerze ze moglabym siedziec w domu. jestem od 4 grudnia, 2 dni z lekkim sloncem byly. od wczoraj pada deszcze. jak sprawdzalam pogode to jest tak na calej dominikanie. i ma byc przez kolejne dni. urlop masakra. bogu dzieki ze mam wi fi w hotelu. jeszcze 4 dni ale stracilam juz nadzieje na poprawe. wroce stad bielsza niz przylecialam.(solarium przed)

CARLOS 
SZCZUR LĄDOWY

Wysłany: 02-01-2011, 14:18   

Witam już po powrocie z zimowej Dominikany. Ależ ciężko zmieniać zimę dominikańską na europejską. Faktycznie od 5.12 był w sumie taki pochmurny i lekko deszczowy tydzień. Jednak to była doskonała pogoda, aby spędzać ten czas pływając w oceanie omywającym Costa y Playa Dorada. W wodzie było cieplej niż na plaży. Niezapomniane też wrażenia z jady motocyklem z dominikańskimi przyjaciółmi trasą Playa Dorada - Puerto Plata w ciepłym tropikalnym deszczu. Z kolei tydzień przed świętami to była prawdziwa dominikańska zima w Playa Dorada tylko palące słońce :) i tak aż do wyjazdu 27.12. Także 3 tygodnie na wyspie to czas w sam raz, aby zaznać różnych klimatów, odpocząć, pojeździć i poznać nocne życie nie w hotelach dla gringos a prawdziwych dominikańskich nocnych lokali, gdzie jest egzotycznie już pod tym względem, że się jest jedynym białym wśród "czekoladowych" miejscowych. Polecam AllInc resorty tylko na posiłki i czasem spanie i poznawanie prawdziwej Dominikany, poza strzeżonymi murami terenu dla białych. Super niezapomniane wrażenia z integrowania się z lokalnymi uśmiechniętymi, otwartymi i życzliwymi Dominikańczykami.

Odpowiedz do tematu