UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie)
Forum Dominikana www.forum.dominicana.com.pl  Strona Główna

Poprzedni temat :: Następny temat
Dojazd z lotniska do Bavaro
Autor Wiadomość
romanewas 
SZCZUR LĄDOWY

Wysłany: 07-01-2015, 11:04   Dojazd z lotniska do Bavaro

Ląduję jutro po południu na lotnisku w Punta Cana i chcę spróbować dostać się GuaGua do Bavaro:) Czy dobrze kombinuję, że mam łapać najpierw spod lotniska kierunek Veron po dojeździe do Veron przesiąść się na kierunek Cabeza de Toro i tam znajdę bus do Cortecito? Pytanie czy są jakieś tabliczki na nich czy jak rozpoznać który bus gdzie jedzie?
ps.Ile kosztuje bilet w busie za osobę i czy z walizką mogę wejść?

elkursy 
SZCZUR LĄDOWY

Wysłany: 09-01-2015, 10:03   

Podpinam się pod pytanie kolegi :) jadę tam za dwa tygodnie i chciałbym mieć jako takie rozeznanie ;)

feliz 
PIRAT Z KARAIBÓW

Wysłany: 11-01-2015, 20:31   

Mój mąż mówi że taniej i lepiej Ci wyjdzie wziąć taxi...Tylko takie z korporacji a nie stojące na ulicy.

feliz 
PIRAT Z KARAIBÓW

Wysłany: 11-01-2015, 20:34   

Expreso Bavaro - jedzie z lotniska do Bavaro za 400 pesos.

Izabelca 
SZCZUR LĄDOWY

Wysłany: 17-02-2016, 09:25   Dojazd z lotniska

Hej
ponawiam temat o dojazd z lotniska do Bavaro -a dokładniej do dzielnicy (EL CORTECITO).
Nasz samolot ląduje o 18.50, więc ok 19.30 - 20.00 dopiero będziemy szukać transportu. Czy jeszcze będą kursowały busiki? Czy jest bezpośredni dojazd z lotniska o tej godzinie?
Jeżeli się zdecydujemy na taxi to ile max powinniśmy zapłacić? Chodzi mi o znalezienie kogoś z poza mafii taksówkowej (tańszego)

Izabelca 
SZCZUR LĄDOWY

Wysłany: 07-03-2016, 13:38   

hej
właśnie wróciłam z Dominikany i taxi biorą po 30-35$ -oczywiście trzeba się potargować ale nie jakoś mocno :)
Mój kolega z Bavaro na lotnisko pojechał nawet za 25$

carbon 
PIRAT Z KARAIBÓW

Wysłany: 08-03-2016, 01:53   

Hi
No to pochwal sie tu nam troszeczke , jakie wrazenia jaki resort , servis itp. :-)

Izabelca 
SZCZUR LĄDOWY

Wysłany: 09-03-2016, 10:02   

Nie mieszkaliśmy w hotelu tylko w prywatnych apartamentach znalezionych na stronie airbnb.pl -cena ok 40$ za noc (pokój 2-osobowy z prywatną łazienką). Warunki super! dużo lepsze niż w niskobudżetowych hotelach a dodatkowo w pełni wyposażona kuchnia do dyspozycji :)

Wynegocjowane z gościem z plaży ceny całodniowych wycieczek (z El Cortecito):
Saona 50$ /os.
w cenie: dojazd busem do portu, speed boat, przystanek w naturalnym basenie z rozgwiazdami, ok 3 godz na wyspie, powrót katamaranem, bus do hotelu, na wyspie obiad, napoje (również alkohol)

Samana 90$ /os.
w cenie: bus, speed boat, wieloryby (nawet przepływał pod naszą łódką :)), wyspa Bacardi, wodospad el Limon, obiad, napoje

janek01 
PIRAT Z KARAIBÓW

Wysłany: 09-03-2016, 16:16   

Jak katamaranem z Saona to Mano Juan i Canto de la playa nie zaliczyliście, jest czego żałować.

carbon 
PIRAT Z KARAIBÓW

Wysłany: 10-03-2016, 03:38   

No to cena za saone naprawde dobra , we wrzesniy ub roku zadali na plazy 75$.
Co do apartamentow , to jak daleko od plazy mieliscie , no i gdzie robiliscie zakupy no bo przeciez cos musieliscie jesc , w bavaro jest spory market ale obskornie sie prezentowal z zewnatrz ,mnatomiast bywalem w centrum handlowym palma real , tam maja market w miare zaopatrzony, znaczy kupowalem tam rum ale produktow sporzywczych mieli tam sporo.
Zreszta taka forma u mnie by odpadla , wole all , nie musze sie martwic o co zjesc na sniadanie czy lunch , wszystko na miejscu i pod reka , a tak taki kawal przeleciec samolotem i jeszcze na zakupy do sporzywczaka chodzic albo szukac jakis knajp ze sniadaniem obiadem i kolacja , niewspomne o bezpieczenstwie , bo juz sporo turystow na miescie opedzlowali .

Odpowiedz do tematu