UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie)
Forum Dominikana www.forum.dominicana.com.pl  Strona Główna

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Salseros
22-09-2008, 20:02
Do którego hotelu na wybrzeżu wschodnim, Dominikana
Autor Wiadomość
mizia 
WILK MORSKI

Wysłany: 09-05-2008, 18:31   

andi sirenis jest od palladium bardzo daleko zobacz tutaj to mapka http://www.punta-cana.inf...nbavaro-gr.jpg. Sirenis jest malo popularny wsrod polakow dlatego jest o nim bardzo malo informacji...

andi126 
NAWIGATOR

Wysłany: 09-05-2008, 18:34   

Czy ten Sirenis Tropical Suites jest daleko od Grand Palladium? Widzialas go moze? I jeszcze mam pyt czy wycieczke kupilas przez internet (chyba taniej) czy w biurze i kiedy najlepiej kupic,teraz czy jeszcze poczekac? Chodzi mi po glowie ten Palladium :-) a to wszystko przez Ciebie :-P
Pozdrawiam i dzieki za odp

nagdusia 
PIRAT Z KARAIBÓW

Wysłany: 12-05-2008, 21:44   

Jesli chodzi jak kupilam wycieczke odpowiedz przez biuro Thomson, kiedy najlepiej kupic ciezko powiedziec. Wszystko zalezy, ja wole wykupic wczesniej, wtedy wiem ze musze uzbierac i koniec. Nie lubie nic zalatwiac na ostatnia chwile. Teraz sa promocje w Thomsonie na przyszly rok, co bedzie pozniej nie wiem, mozna tez kupic last minutes ale wtedy nie masz zabardzo wyboru.... Radze wejsc na www.thomson.co.uk tam mozna tez podgladnac na mapie jak i gdzie sa rozlokowane resorty.
Czemu w styczniu chcecie jechac?

andi126 
NAWIGATOR

Wysłany: 13-05-2008, 06:49   

nagdusia, wlasnie intensywnie sledze ceny i faktycznie sa teraz promocje tylko jak kupujesz przez internet to jest taniej a w biurze pokazuja mi katalog i ceny sa juz wyzsze... Dlaczego w styczniu bo wlasnie w styczniu miedzy (1-10) jest najtaniej bo ludzie sa splukani po swietach... A potem to juz ceny powoli rosna-sprawdz sobie wpisujac rozne terminy wyjazdu, chyba sie jednak zdecydujemy na ten Twoj hotel :-) Pozdrawiam serdecznie

nagdusia 
PIRAT Z KARAIBÓW

Wysłany: 13-05-2008, 12:55   

Tak przez internet niby taniej ale jak dolicza reszte kosztow tzn ubezpieczenia itd to nie jest tak pieknie... ja z ostatnich wakacji lepsza oferte mialam z biura niz z netu :lol: W biurze tez sie mozesz targowac i na pewno zaoferuja znizke. Sprobuj.

aleksandra 
SZCZUR LĄDOWY

Wysłany: 23-05-2008, 22:39   Grand Palladium, Occidental Grand Flamenco czy RIU Naiboa

Podpowiedzcie. Mamy do wyboru Grand Palladium Resort & Spa i już prawie zdecydowaliśmy się na niego ale zastanawiamy się nad Occidental Grand Flamenco lub RIU Naiboa. Który jest waszym zdaniem optymalny dla rodziny z sześcioletnim dzieckiem? :mrgreen:

jomico 
WILK MORSKI

Wysłany: 24-05-2008, 10:26   Re: GrandPalladium, Grand Flamenco czy Riu Naiboa

Aleksandra,
Absolutnie Grand Palladium!!! Szczególnie jeśli jedziecie z dzieckiem: duży teren, niska zabudowa, wysoki standard. Wprawdzie niczego nie brakuje Flamenco- ten hotel jest bardzo rozrywkowy - ale niektórzy Turyści skarżyli się czasem na kłopoty z klimatyzacją, wodą (czasem nie było ciepłej) oraz na problemy na plaży z wolnymi leżakami.
Zresztą 1 gwiazdka różnicy :) Osobiście jeśli jechałabym z ukochanym to wybrałabym Flamenco (lubimy jak się dużo dzieje :), jeśli jednak z dzieckiem to na pewno Palladium. Jakbyś miała jakieś pytania to oczywiście pisz śmiało!
PS: jak jeszcze nie wykupiłaś wczasów to mogę Ci sprawdzić ceny Organizatorów-tak aby dobrać najatrakcyjniejszą opcję dla Waszej rodzinki :)

aleksandra 
SZCZUR LĄDOWY

Wysłany: 24-05-2008, 22:50   

Jomico,
Dziękuję za odpowiedź. Jeszcze nic nie kupiliśmy. Jeżeli możesz proszę podeślij ceny. :lol:

jomico 
WILK MORSKI

Wysłany: 26-05-2008, 12:16   

Z przyjemnością Ci prześlę propozycje, niemniej podaj termin od kiedy możecie wyruszać do raju :) :-)

pitero 
SZCZUR LĄDOWY

Wysłany: 02-06-2008, 09:41   

Jadę do tego hotelu w czerwcu, będę w dniach 15-30 czerwca. wybiera się ktoś jeszcze?

r2r 
NAWIGATOR

Wysłany: 03-07-2008, 20:05   Kto do Riu Hotels & Resorts, Punta Cana

Jak w temacie. My lecimy do RIU PC 0,10,08. Może ktoś dołączy w tym terminie.
W grupie weselej :-D
Pozdrowionka

g_monisia 
SZCZUR LĄDOWY

Wysłany: 08-07-2008, 21:46   

My lecimy 12 października do RIU Taino/Punta Cana

mamut 
SZCZUR LĄDOWY

Wysłany: 18-08-2008, 21:35   Kto do Majestic Colonial, Punta Cana

Był ktos w Majestic Colonial na PC ?
Lecę sama i zastanawiam się dlaczego nie ma opisów tego hotelu na forach?

evve1987 
SZCZUR LĄDOWY

Wysłany: 03-09-2008, 22:51   Hotel Barcelo Bavaro Beach

czy ktos z Was zna ten hotel?

luker 
SZORUJĄCY POKŁADY

Wysłany: 09-09-2008, 15:29   Kto do Iberostar Bavaro Resort, Punta Cana

Był może ktoś w tych hotelach z Neckermannem,jakieś opinie?

Odpowiedz do tematu