UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie)
Forum Dominikana www.forum.dominicana.com.pl  Strona Główna

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Salseros
22-09-2008, 20:19
Do którego hotelu ... Dominikana
Autor Wiadomość
kanadol12345 
SZCZUR LĄDOWY

Wysłany: 26-08-2008, 03:20   Do którego hotelu ... Dominikana

Pomóżcie wybrać hotel ...

Planujemy wyjazd na Dominikane w okresie swiat Bozego Narodzenia. Mamy do wykorzystania timeshare i do wyboru kilka hoteli. Bedzie to nasz pierwszy wyjazd na Dominikane. Chcielismy wiec podpytac, ktore regiony sa atrakcyjniejsze pod wzgledem pogody i plaz oraz lokalnych atrakcji. Mamy do wyboru dwa hotele na poludniu - Coral Costa Caribe w Playa Juan Dolio niedaleko Santo Domingo i Oasis Canoa w Bayahibe, rowniez w tamtej okolicy. Kolejny hotel polozony jest na polnocy w Puerto Plata i nazywa sie Grand Oasis Marien. Jezeli ktos korzystal badz zna te resorty, uprzejmie prosimy o opinie zarowno te zle jak i dobre. Z gory dziekujemy i pozdrawiamy. Renata i Tomek.

dobryczlowiek 
SZCZUR LĄDOWY

Wysłany: 06-02-2009, 00:50   

Wybieram sie z zona na Dominikane w maju jaki hotel polecacie...

rewol15 
SZCZUR LĄDOWY

Wysłany: 04-04-2009, 11:44   wybór hotelu

witam wszytkich zastanawiam sie z dziewczyną nad wyborem hotelu mamy dwia opcje Gran Bahia Principe Cayacoa lub Gran Bahia Principe Cayo Levantado chodzi nam o aktywnie spedzony urlop (wycieczki zwiedzanie itp) bardzo prosze o pomoc czy jest moze jakas osoba która odwiedziła jedno z tych miejsc

Salseros 
Administrator

Wysłany: 04-04-2009, 14:47   

To 3 zdjęcia z Gran Bahia Principe Cayo Levantado *****GL (Gran Lux). Hotel jest jedynym na małej wysepce zwanej Bacardi lub Cayolevantado. Z Gran Bahia Principe Cayo Levantado możecie wykupić sobie jakieś wycieczki, chociaż jest to hotel z wyższej półki jeśli chodzi o Dominikanę (Klasa GL) Jeżeli lubicie nurkować to tam będziecie mieli co do oglądania.

To 3 zdjęcia z Gran Bahia Principe Cayacoa ***** Hotel jest na półwyspie Samana przez co macie 'bezpośredni dostęp do lądu'.

Ja bym wybrał Bacardi - dostęp np. do wycieczki na wodospad El Limon taki sam z obu hoteli, macie całą wyspę dla siebie na codzień (inni kupuja na nią jednodniową wycieczkę). W obu hotelach występuje ta sama informacja o wycieczkach takich jak Altos de Chavon czy o wyprawie na wyspe Saona.

rewol15 
SZCZUR LĄDOWY

Wysłany: 05-04-2009, 10:39   

dzieki serdeczna za info na stronie Gran Bahia Principe Cayo Levantado znalazłem tylko trzy oferty wycieczek myslisz ze maj bogatsza oferte

rewol15 
SZCZUR LĄDOWY

Wysłany: 05-04-2009, 11:03   

Salseros zastanawiam sie czy to dobry wybór spedziłem wczoraj kilka godzin szukajac dobrej ofert i teraz mam taki metlik w głowie ze nie wiem co wybrac (moze Iberostar Punta Cana lub jakis inny hotel)koszt pierwszego hotelu to 1200f drugi jest o 500f tanszy moje dziewczyna jest za druga opcja poniewaz te 500f mozemy spozytkowac na wycieczki na miejscu nasz budżet to 1200 funtów moze cos polecisz dzieki za odpowiedz pozdrawiam

Salseros 
Administrator

Wysłany: 05-04-2009, 19:01   

Jeżeli macie szansę być w hotelu na Samana (nie ważne Cayo Levantado czy Cayacoa) To uwierzcie że warto wybrać właśnie ten rejon. A co do wycieczek to zawsze możecie wypożyczyć samochód i zwiedzić co tylko chcecie. Będąc na Północy jest do zobaczenia dużo więcej niż w rejonie Bavaro. Całe Samana jest dużo ładniejsze niż Bavaro, a i plaży takiej jak jest na Cayo Levantado pozazdroszczą wam Bavarowicze. Bo to wysepka z białym piaskiem. Do tego wszystkiego dodam ze tam macie tak jakby wliczone
1. wycieczka na cayo levantado :lol: (około 100usd)
2. snorkling (około 50 usd)

Mało kto ma możliwość spędzenia urlopu na wyspie, którą można zwiedzić pieszo w ciągu kilku godzin. Po prostu tam zapomnicie o całym świecie.

rewol15 
SZCZUR LĄDOWY

Wysłany: 06-04-2009, 17:08   

chciałbym napisac email do hotelu zeby przedstawili oferte wycieczek jakie posiadaja ale nie moge znalezc ich adresu ?

jomico 
WILK MORSKI

Wysłany: 08-04-2009, 07:35   

Rewol - gdzieś na jakimś forum znalazłam taki adres: Bahia_Principe@soltour.es - ale nie dam głowy, że aktualny.

bedaga 
SZORUJĄCY POKŁADY

Wysłany: 16-12-2009, 14:54   Ktory hotel na Dominikanie

Czesc,
Czy ktos moze doradzic jakis fajny i tani hotel na Dominikanie. Jestem na etapie planowania swojego urlopu i w styczniu chcialabym wyjechac na Dominikane, ale za bardzo nie wiem ktory region wybrac, no i gdzie sie zatrzymac za przyzwoita cene. Czy ktos mi moze podeslac jakies namiary?
Dzieki,

Salseros 
Administrator

Wysłany: 16-12-2009, 15:10   

bedaga, Musisz bardziej określić jaki typ wakacji preferujesz zwiedzanie czy lezakowanie. Co oczekujesz od hotelu na Dominikanie. Czy jedzesz tam jako singiel czy z chłopakiem albo rodziną. Jaką plaże chcesz zobaczyć, czy interesują Cię góry itp..

bedaga 
SZORUJĄCY POKŁADY

Wysłany: 16-12-2009, 15:56   

Salseros, masz racje, powinnam sie nieco bardziej okreslic;-) Glownie interesuje mnie wypoczynek blisko plazy i wody, ale oczywiscie jakas dodatkowa wycieczke po wyspie chetnie sobie zrobie (preferuje takie organizowane przez lokalne biura). Wyladuje na lotnisku w Punta Cana jesli to ma znaczenie ze wzgledu na odleglosci. Jesli chodzi o hotel to chcialabym zeby oprocz przyzwoitej ceny byl na poziomie nie gorszym niz 3-4 gwiazdki (troche luksusu nie zaszkodzi;-). W gre wchodzilyby takze jakies domki, mieszkania, apartamenty (choc nie wiem czy jest wystarczajaco bezpiecznie na Dominikanie coby wykorzystywac tego typu opcje).
Pozdrawiam

bedaga 
SZORUJĄCY POKŁADY

Wysłany: 16-12-2009, 15:57   

a i jeszcze zapomnialam dodac ze jade tam z mezem i siostra;-)
z gory dziekuje za wszelakie rady

Salseros 
Administrator

Wysłany: 17-12-2009, 00:30   

Wybraliście Punta Cana i nie ma możliwości polecenia Wam Puerto Plata czy Samana. Hotele na wybrzeżu w Bavaro (Punta Cana) raczej wszystkie które są dostępne są przy plaży oraz ich standard to 3 i więcej gwiazdek. Czyli "każdy" hotel spełni wasz standard. W hotelach jest mnóstwo lokalnych biur podróży (wycieczkowych) u których w bardzo dobrej cenie bedzieci mogli kupić wycieczkę fakultatywną. Jeśli chcesz dowiedzieć sie jakie wycieczki i co ciekawego jest do zobaczenia na Dominikanie to odsyłam Cię do działu na tym forum z wycieczkami fakultatywnymi oraz do naszej głównej strony www.dominicana.com.pl gdzie znajdziesz zdjęcia i filmy z tych wycieczek i ciekawych miejsc.
Osobiscie polecam Hotel o nazwie Grand Paradise Bavaro gdzie i wieczorkiem jest co robić. Dyskoteka itp. Warto tez abyście wybrali się do dyskoteki usytułowanej w jaskiniach o nazwie Imagin Punta Cana Cuevas Disco. Na tą dyskoteke możecie pojechać z hotelu zorganizowanym transportem. Więcej możesz przeczytać na tym forum w dziale Dyskoteki-Nocne życie.

bedaga 
SZORUJĄCY POKŁADY

Wysłany: 17-12-2009, 09:26   

Dziekuje za informacje. Czy to znaczy ze Puerto Plata czy Samana sa na tyle daleko od lotniska w Punta Cana, ze nie ma szans dojechac?? A moze te rejony sa ciekawsze, ladniejsze i bardziej je polecasz?? Tak jak wspomnialam jestem na etapie planowania wyjazdu wiec moglabym pomyslec o zmianie lotniska. Czy w Punta Cana (i okolicy) warto cos zobaczyc?

Odpowiedz do tematu