UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie)
Forum Dominikana www.forum.dominicana.com.pl  Strona Główna

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Salseros
22-09-2008, 20:19
Do którego hotelu ... Dominikana
Autor Wiadomość
arturro 
NAWIGATOR

Wysłany: 20-12-2009, 16:49   

bedaga napisał/a:
Czy to znaczy ze Puerto Plata czy Samana sa na tyle daleko od lotniska w Punta Cana, ze nie ma szans dojechac??
'

to jest tak jak zapytac czy gdansk jest blisko krakowa,
zerknij na mapke np w google.

Salseros 
Administrator

Wysłany: 21-12-2009, 16:21   Mapa Dominikany

bedaga, Wszędzie możesz dojechać, dopłynąć lub polecieć wynajętym helikopterem. Jeśli kogoś stać na taki standard to polecam bo to fajna sprawa. Z Punta Cana możesz te wszystkie miejsca zwiedzić samochodem o ile poświęcisz na te wycieczki przynajmniej 20 dni. Punta Cana ma jeden problem gdziekolwiek chcesz się udać musisz najpierw jechać do Santo Domingo bo inaczej drogą lądową ciężko się dostać.
Tutaj mapka poglądowa z drogami i większymi miastami kliknji aby powiększyć

agmat14 
SZORUJĄCY POKŁADY

Wysłany: 13-06-2010, 18:11   

Witam

planuję podróż na Dominikanę z mężem, co prawda jeszcze daleko do wyjazdu, bo chciałabym pojechać w lutym ale już tak sobie oglądam przewodniki i strony biur podróży. Nie wiem jaki region wybrać jako punkt głównego pobytu, najbardziej interesuje mnie piękna turkusowa woda oraz biały piasek. Jednak chciałabym również obejrzeć wiele na wyspie (Santo Domingo, przylądek Samana i Park NArodowy los Haities, Boca Chica - nurkowanie do wraków, Altos de Chavon, Park Narodowy Del Este (Isla saona i Isla Catalina i wodospady w rejonach Cibao) to na początek. chciałabym się dowiedzieć jaki wobec tego powinnam wybrać hotel - gdzie usytułowany aby mieć najlepszy dojazd wszędzie i najpiękniejsze plaże. Planuję zwiedzanie wyspy albo poprzez wypożyczanie auta albo poprzez wykupienie jednio-dwudniowych wycieczek z biur podróży miejscowych, czy wszystkie regiony zapewniają wycieczki z wybrane przez mnie miejsce?
Proszę o wszelkie informację na ten temat

Salseros 
Administrator

Wysłany: 14-06-2010, 15:15   

agmat14, Wybierz południową część Dominikany. Miasteczkami turystycznymi na południu są Boca-Chica (bardzo rozrywkowe), Juan Dolio, La Romana, Bayahibe. Z tych miejscowości jest "blisko" do nurkowania do wraków, Santo Domingo, Altos de Chavon, Park Narodowy Del Este, Isla Saona i Isla Catalina. Natomiast wciąż "daleko" do pozostałych miejsc wymienionych przez Ciebie.

agmat14 
SZORUJĄCY POKŁADY

Wysłany: 11-09-2010, 16:52   

Witam
jeszcze wracając do tematu czy nie jest tak, że w miejscowościach na południu - tych La Romana, Bayahibe, które są mniejszymi miejscowościami od Punta Cana jest mniejszy dostęp do firm turystycznych (czy hotelowych czy miejscowych) organizujących wycieczki dla turystów. Jeszcze nie wiem w jaki sposób będziemy podróżować po wyspie ale gdybyśmy chcieli skorzystać z miejscowych biur podróży czy też hotelowych to w Punta Cana będzie lepszy wybór niż w tych mniejszych podanych przez Ciebie Salseros?

Salseros 
Administrator

Wysłany: 11-09-2010, 19:45   

agmat14, Pewnie masz racje.

Smile 
SZCZUR LĄDOWY

Wysłany: 30-01-2011, 14:18   

witam,
czy ktoś może polecić TANI nocleg (ew. z opcją all inclusive DO WYBORU) w punta cana lub okolicach? z tego co czytam to ciężko znaleźć coś poniżej 50$ za noc/2 os...?

Jacek17 
SZCZUR LĄDOWY

Wysłany: 04-07-2011, 18:36   Hotel Coral Costa Caribe

Mam pytanie czy ktos byl w tym Hotelu?, jakie warunki tam panuja , i co warto zwiedzic?

coralgol 
PIRAT Z KARAIBÓW

Wysłany: 18-08-2011, 10:45   

lysolek to sie nazywa spam.

Łysolek 
SZORUJĄCY POKŁADY

Wysłany: 18-08-2011, 11:15   

coralgol napisał/a:
lysolek to sie nazywa spam.

dlaczego Coralgol odnośniki do innych stron nazywasz spamem ? podałem przykładowe strony z których akurat ja korzystałem, w necie masz setki takich stron , na których można znaleźć opinie o danym hotelu , wiec nie rozumiem co nazywasz spamem ?

coralgol 
PIRAT Z KARAIBÓW

Wysłany: 19-08-2011, 01:33   

i wszystko jasne ;-)

Borowiecki 
SZCZUR LĄDOWY

Wysłany: 10-01-2013, 00:00   

Zawsze chciałem wybrać się na Dominikanę. Słyszałem, że to cudowne miejsce.

Konsul 
Korpus Dyplomatyczny
Konsul RP w Puerto Plata

Wysłany: 10-01-2013, 01:34   

No mało kto wyjeżdża z Dominikany niezadowolony .
Republika Dominikańska

7tomas7 
SZORUJĄCY POKŁADY

Wysłany: 24-05-2013, 09:41   

Na Dominikanie jest ogólnie super. Zabawa gwarantowana i każdy będzie miło wspominał ten czas. Zgadzam się w wami.

kasiaw90
[Usunięty]

Wysłany: 14-11-2013, 11:10   

Zgadzam się z przedmówcami. Ciężko wyjechać z Dominikany niezadowolonym! Ja tu jeszcze na pewno wrócę :)

Odpowiedz do tematu