UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie)
Forum Dominikana www.forum.dominicana.com.pl  Strona Główna

Poprzedni temat :: Następny temat
Dam 1000 DOLAROW !!!
Autor Wiadomość
Daniel 
NAWIGATOR

Wysłany: 20-12-2012, 12:39   Dam 1000 DOLAROW !!!

Witam wszystkich uzytkownikow tej strony.
Moze moj post dla kogos bedzie dziwny, ale pytam powaznie...
Dam 1000 $ dla osoby ktora znajdzie prace dla mnie i mojej dziewczyny (Dominikanki)...
Jestem z wyksztalcenia technik elektryk. Dwu letnie doswiadczenie jako elektro-mechanik w fabryce gdzie do dzisiaj pracuje(USA) Moze dla kogos bedzie to dziwne ze z USA chce na Dominikane, ale chce ze wzgledu na moja dziewczyne ( nie pytajcie prosze czemu nie wezme jeje do USA-chcialbym bardzo, ale nie jest to takie proste) wiec chcialbym na jkis czas wyjechac na Dominikane i z Nia zamieszkac, tylko ze bez pracy nie da sie zyc-wiec stad moja prosba do Was. Jesli ktos z obecnych na tym forum ma jakas dzialalnosc na Dominikanie i potrzebuje pracownikow prosze o kontakt ze mna...PS. Mam prawo jazdy...

rnn 
WILK MORSKI

Wysłany: 20-12-2012, 14:43   

a praca ma byc za 200 czy 300 usd miesiecznie ;-) ?

Daniel 
NAWIGATOR

Wysłany: 21-12-2012, 10:44   

Jesli jest to praca z zakwaterowaniem i wyzywieniem mozemy blizej porozmwiac...szukam konkretow i prosze, Ja biore to na powaznie...POZDRAWIAM

carbon 
PIRAT Z KARAIBÓW

Wysłany: 21-12-2012, 13:15   

To sie zakochales facet , ale na powaznie jaki masz status w usa , a po drugie to dlaczego chcesz mieszkac na dominikanie a nie wziac dziewczyny np do Polski a pozniej np Anglia , Holandia itp , ten sposob wydaje sie byc rozsadniejszy niz klepac biede na dominikanie ,z milosci samej ciezko wyzyc a i ta potrafi stopniec jesli warunkow do zycia brak . Takze posluchaj starszego kolegi z usa no i przemysl sprawe , bo w europie przy odrobinie wysilku mozecie prowadzic normalne zycie a na rd zawsze mozecie jechac na wakacje jak to robi wielu naszych rodakow

Daniel 
NAWIGATOR

Wysłany: 25-12-2012, 08:30   

Tak zakochalem sie...Jestem jak narazie resident, ale po nowym roku bede skladal papiery o obywatelstwo. Dziekuje "carbon" za dobra rade...ale moze wyjasnie o co mi dokladnie chodzi. Chcialbym wyjechac na Dominikane tylko na jakis czas by blizej poznac moja dziewczyne..by zaczac z Nia normalnie zyc, bo samo dzwonienie do siebie i odwiedzanie ( to bedzie moj 3 raz w przeciagu 9 m-c) to troche malo by poznac kogos i wziasc z Nim slub. Bo nie mozna powiedziec komus ze sie z Nim bedzie do konca zycia skoro nie wiesz jak to jest z ta osoba bydzic sie i klasc kazdego dnia. Takze jestem gotow wyjechac na Dominikane jesli tylko ktos zaoferuje Nam godna i uczciwa prace, moze to byc praca sezonowa. Gdy bede pewny ze jest mi z Nia dobrze na codzien...pobierzemy sie a wten czas otworzy sie jej droga do USA i bedziemy mogli tutaj razem zamieszkac. Sadze ze zylo by sie Nam tutaj lepiej niz w Europie...bo gdybym chcial Ja sprowadzic do Polski tak samo musielibysmy sie pobrac. Jestem mlody, ale mam szacunek do kobiet, takze niechcialbym Jej skrzywidzic w przyszlosci moimi zle przemyslanymi decyzjami. Mam nadzieje ze Ona mnie zrouzmie ze nie nalezy sie zbytnio spieszyc z powaznymi decyzjami...KOCHAM JA i nie ukrywam tego...ze jest mi zle bez Niej - ale to zrouzmiale bo teskie za Nia...Serdecznie POZDRAWIAM...WESOLYCH SWIAT !!!

carbon 
PIRAT Z KARAIBÓW

Wysłany: 26-12-2012, 00:21   

Hi
No czyli nie jest zle niedlugo zrobisz obywatelstwo i mozesz wyslac jej dokumenty na wize K1 ,wtedy nie powinno byc klopotow zeby tu przyjechala . Tak wiec w sumie byles u niej juz 3 razy w ciagu roku co tez nie jest zle do tego macie skype i tel , wiec nie myslisz ze moze lepiej jeszcze z raz ja odwiedzic i czekac spokojnie na obywatelstwo niz jechac tam i mieszkac . Pamietaj ze podczas skladania dokumentow na obywatelstwo musisz wykazac ciaglosc pobytu w usa przez 5 lat i nie mozesz jej przerwac na dluzej niz pol roku , poza tym beda tez chcieli zaswiadczenia z pracy , zarobki podadki itp .
Taka wiec czy nie lepiej byc cierpliwym i zrobic najpierw obywatelstwo a pozniej ja tu szybko zciagnac na wize narzeczenska ?
No a z tym poznaniem blizszym , to moja babcia sw pamieci mawiala ze predzej zjesz beczke soli niz dobrze poznasz drugiego czlowieka .
Takze widzisz czy to polka , amerykanka , dominikanka , ryzyko zawsze jest bo gdyby nie bylo to pojecie rozwod pewnie by nie istnialo

Odpowiedz do tematu