UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie)
Forum Dominikana www.forum.dominicana.com.pl  Strona Główna

Poprzedni temat :: Następny temat
Czy zabierac ze sobą płetwy, maske, rurke? czy jest co oglądac czy hotelu?
Autor Wiadomość
pati_ll 
SZCZUR LĄDOWY

Wysłany: 24-10-2011, 14:32   Czy zabierac ze sobą płetwy, maske, rurke? czy jest co ogląd

Witam, gdyby ktos mi odpowiedział bede wdzieczna, poniewaz taki podstawowy sprzet tylko do powierzchniowego pływania troche miejsca w bagazu zajmuje szczegolnie płetwy....bede w hotelu w punta cana okolice bavaro dokładnie dreams palm beach. ?Czy przy hotelu jest co ogladac pod wodą? na pewno wybiore sie tez na wyspe Saona moze tam przydadza sie takie rzeczy?
I jeszcze pytanie czy osoba która średnio pływa utrzyma sie swobodnie na wodzie tzn czy zasolenie jest spore czy tez nie?
może głupie pytania :oops: :oops: ale bylismy jak na razie tylko w Egipcie kilka razy i tam było co oglądac :mrgreen:

pati_ll 
SZCZUR LĄDOWY

Wysłany: 28-10-2011, 08:40   

?? :?: :?: :-( podpowie ktos bo za tydzien jade ;-)

Salseros 
Administrator

Wysłany: 28-10-2011, 09:39   

pati_ll, Wybierając się na wycieczki sprzęt powinnaś dostać od organizatora.

olenka-sk 
SZCZUR LĄDOWY

Wysłany: 08-11-2011, 10:52   

Nie ma sensu brać sprzętu ABC na Dominikane. Przy hotelu nic nie zobaczysz, plaża w Bavaro jest niby osłonieta rafą ale bardzo zniszczoną, rybek prawie nie ma, to nie to co Egipt. Na Saonie wogóle nie ma rafy. Jak chcesz zobaczyc ładną rafę to jest tylko na wyspie Catalina, sprzet ABC dostaniesz od organizatorów więc na jeden raz napweno szkoda miejsca w walizce, wiem bo sama załowałam ze wzięłam swój, przy płaceniu za nadbagaż przy wylocie załowałam jeszce bardziej miałam ochotę wyrzucić płetwy tylko mąż mnie powstrzymał:)

Nauczona doswiadczeniem 8 kg nadbagażu i spowodowaniej tym ostrej dopłaty do wakacji polecam wszystkim zabieranie do walizki tylko kostiumu kompielowego, bielizny, paru wygodnych ciuchów i kremów do opalania z filtrem min 30. miejsce które zajęły by w walizkach kilogramy naoprawdę zbendnych ciuchów należy zachować na litry dobrego rumu i kilogramy pysznej kawy, zeby nie trzeba było martwić się o nadbagaż przy odprawie:)

Odpowiedz do tematu