UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie)
Forum Dominikana www.forum.dominicana.com.pl  Strona Główna

Poprzedni temat :: Następny temat
CZY DOMINIKANKI SA WIERNE ??
Autor Wiadomość
Daniel 
NAWIGATOR

Wysłany: 05-04-2013, 08:34   CZY DOMINIKANKI SA WIERNE ??

Czy dominikanki sa wierne SWOIM FACETOM - MOZNA IM BEWZGLEDIE UFAC ??? Czy lubia zmyslac by wyludzic pieniadze od swojego faceta ???

MarekPP 
PIRAT Z KARAIBÓW

Wysłany: 05-04-2013, 18:16   

Nie nie są wierne i wyłudzanie pieniędzy od gringo jest tutaj normą .

Daniel 
NAWIGATOR

Wysłany: 06-04-2013, 09:45   

Dzieki Marku za szybka odpowiedz...ale Ja mam na mysli moja dziewczyne a nie gringo...Wiec sadzisz ze Dominikanki nie sa wierne swoim facetom, ze jesli mowi ze kocha itp. to oznacza ze klamie by tylko utrzymac kogos kto pomoze jej finansowo ???? Ze moze w prosto w oczy powiedziec ze nic zlego nie robi a w gruncie rzeczy jest co innego, za twoimi plecami spotyka sie z innymi i Cie zdradza ????

MarekPP 
PIRAT Z KARAIBÓW

Wysłany: 06-04-2013, 15:03   

Nie lubię generalizować ale MOCNO brałbym taką opcję pod uwagę .

Daniel 
NAWIGATOR

Wysłany: 06-04-2013, 20:10   

Marku a miales takie doswiadczenie z Dominikankami lub Twoi znajomi ktorzy sie w nich zakochali...?? Mowie tutaj o milosci...

Zenon S 
PIRAT Z KARAIBÓW

Wysłany: 06-04-2013, 20:18   

Proponuje zmienic pytanie na :

Czy kobiety sa wierne?

I jeszcze naszla mnie mnie taka refleksja :
Kobiety nie zmienisz , mozesz zmienic kobiete ale to i tak nic nie zmieni...

MarekPP 
PIRAT Z KARAIBÓW

Wysłany: 06-04-2013, 20:40   

Zenek napisz koledze swoje zdanie :) pls .

MarekPP 
PIRAT Z KARAIBÓW

Wysłany: 06-04-2013, 20:55   

I jest takie słowo " peladora " albo " sabia" albo " una avivata "

rnn 
WILK MORSKI

Wysłany: 06-04-2013, 21:57   

autorowi watku proponuje sie "obudzic" ;-) ))

Salseros 
Administrator

Wysłany: 06-04-2013, 22:16   

Zenon S napisał/a:
Proponuje zmienic pytanie na :

Czy kobiety sa wierne?

I jeszcze naszla mnie mnie taka refleksja :
Kobiety nie zmienisz , mozesz zmienic kobiete ale to i tak nic nie zmieni...

:roll: :roll: :lol:

krzysiek 
NAWIGATOR

Wysłany: 06-04-2013, 22:18   

Mój przyjaciel (Niemiec) z Berlina mówi tak: Mit der Frau ist gut, aber ohne Frau noch besser, co w tłumaczeniu na język polski oznacza: Z żoną jest dobrze ale bez żony jeszcze lepiej. A ponadto jest taka piosenka zespołu Budki Suflera, którą zapewnie Pan zna pt: Nie wierz nigdy kobiecie. Polecam tą piosenkę. A Dominikanki - to przecież 100%, a może nawet 200% kobiety !!! (byłem na Dominikanie więc widziałem, słyszałem i poczułem). A więc Panie Danielu ma Pan (jak to mawiał niejaki super agent Stirlic w sowieckim serialu pt: 17 mgieł wiosny) poważny materiał do przemyślenia. A myślenie ma kolosalną przyszłość - jak powiedział z kolei tow. Lenin. I dlatego warto uczyć się historii, słuchać opinii innych, a nawet analizować treść niektórych piosenek.

sirga 
WŁADCA TORTUGI

Wysłany: 07-04-2013, 16:50   

Ejże chłopcy ;-) jak tak można wszystkie kobiety do jednego wora wrzucić? :-/

Daniel, wydaje mi się że skoro zacząłeś szukać odpowiedzi na tego typu pytania to właściwie znasz odpowiedź na większość z nich. Problemem może być raczej ... szukam odpowiedzi, które mnie usatysfakcjonują ponieważ innych nie dopuszczam do siebie ... nie chcę by okazały się prawdziwe ... boję się, że są prawdziwe ...
Ty zwyczajnie chcesz, żeby inni potwierdzili że dla kobiety w której się zakochałeś/którą kochasz jesteś tym jedynym. Ale tutaj takiego potwierdzenia nie znajdziesz ...

krzysiek 
NAWIGATOR

Wysłany: 09-04-2013, 20:00   

Proszę Pani, ja wszystkie kobiety do jednego worka nie wrzucam i jeśli Panią lub
inne Panie obraziłem - to przepraszam.

Czasami jest tak, jak w tej piosence J. Iglesiasa

Las cosa de la vida

"Amor, las cosa de la vida son así
Por no saber amarte te perdí
Y hoy cómo me arrepiento
Ya ves, el tiempo sólo viene a confirmar
Que con amor jamás hay que jugar,
Amor es sentimiento

Duele pensar
Que tú ya no me amas
Duele mucho más
Saber que no hay mañana...
Amor, las cosas de la vida son así
Jugué con el amor y te perdi
Y hoy vuelvo solo a casa"

Kochanie, takie właśnie jest życie.
Nie potrafiłem ciebie pokochać i dlatego ciebie straciłem
i dzisiaj tego żałuję.
Widzisz jak czas potwierdza,
że z miłością nigdy nie można igrać,
bo miłość - to uczucie.

Boli mnie myśl,
że nie mnie już kochasz.
Boli mnie myśl bo wiem,
że następnego dnia już nie będzie,
ale kochanie, takie właśnie jest życie.
Igrałem z miłością i straciłem ją.
A teraz wracam do domu sam.

nn 
SZCZUR LĄDOWY

Wysłany: 11-04-2013, 13:18   

fajny temat, to jak to w koń jest z tymi dominikankami?

krzysiek 
NAWIGATOR

Wysłany: 12-04-2013, 09:57   

Wspólne oświadczenie rzecznika Komitetu Obrony Mężczyzn (KOM) i rzecznika Komitetu Obrony Kobiet (KOK):
W celu wyjaśnienia narastających kontrowersji dot. problemu wierności / niewierności kobiet, a także w celu opracowania uregulowań prawnych w tym zakresie, powołano w kwietniu b.r. komitety KOM i KOK, w skład których wchodzą przedstawiciele/przedstawicielki ugrupowań parlamentarnych, a także osoby z poza parlamentu. Z uwagi na napięty kalendarz, już od kilku dni do późnych godzin nocnych, a nawet do wczesnych godzin rannych prowadzone są intensywnie, wspólne prace obu komitetów. Dobra współpraca członków komitetów może jeszcze w tym roku zaowocować m.in. opracowaniem nowych przepisów. Istotnym zagadnieniem jest ustalenie, czy niewierność kobiet można traktować jako przestępstwo, które zostanie precyzyjnie zdefiniowane w odpowiednich paragrafach, a jeśli tak, to jaki powinien być wymiar kary dla kobiet dopuszczających się niewierności (kary pieniężne czy kary pozbawienia wolności i w jakim wymiarze?). Wstępne ustalenia komisji wskazują na to, że w wielu przypadkach powinny to być jednak kary pozbawienia wolności lecz maksymalnie do 2 lat (zdaniem niektórych członków KOM nawet do 5 lat). Niektórzy proponują inne rozwiązanie polegające na tym, że w przypadku małżeństwa, w którym jednoznacznie mamy do czynienia z naruszeniem wierności przez małżonkę, małżonkowi przysługuje prawo wnioskowania o natychmiastowe rozwiązanie związku małżeńskiego, a cała wspólnota majątkowa automatycznie (z urzędu) przechodzi w ręce małżonka. Niektóre członkinie KOK zgłosiły propozycję, aby opracować podobne przepisy dot. niewierności mężczyzn. Większość członków KOM z zadowoleniem przyjęło tą propozycję lecz zwróciło uwagę na fakt, że wymagać to będzie przede wszystkim dodatkowych środków finansowych z budżetu państwa, jeszcze bliższej integracji członków/członkiń komitetów KOM i KOK i jeszcze bardziej intensywnej i dłuższej pracy, a nocne powroty po posiedzeniach przekształcą się w zasadzie w poranne powroty. Niektórzy członkowie KOM i członkinie KOK zaprotestowali przeciwko już zbyt długim (ich zdaniem) posiedzeniom, które generalnie nadwerężają zdrowie, stwarzają kłopoty z powrotem do domu/hotelu i uniemożliwiają normalne funkcjonowanie następnego dnia, co bardzo często skutkuje ich nieobecnością na posiedzeniach parlamentu. Jednak większość członków KOM i członkiń KOK podkreśliło, że praca parlamentarzystów – to praca dla dobra obywateli, która wymaga wielu wyrzeczeń i dlatego gotowi są poświęcić swój prywatny czas i pracować jeszcze częściej, jeszcze dłużej i jeszcze intensywniej niż dotychczas. Wielu członków/członkiń obu komitetów wyrażało także opinie, że wspólna praca obu komitetów jest swego rodzaju fenomenem na scenie politycznej i pokazuje wszystkim, że można się bardziej łączyć niż dzielić. A w przyszłości niewykluczone będzie utworzenie wspólnego ugrupowania KOMIK (Komitet Obrony Mężczyzn I Kobiet). O dalszych postępach w pracach komitetów będziemy Państwa informowali na bieżąco

Rzecznik Komitetu Obrony Mężczyzn: Michał Bawidamek
Rzecznik Komitetu Obrony Kobiet: Genowefa Puszczalska- Chętna

Odpowiedz do tematu