UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie)
Forum Dominikana www.forum.dominicana.com.pl  Strona Główna

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Salseros
17-11-2007, 04:09
Najprzyjaźniejszy naród na świecie
Autor Wiadomość
langusta 
SZCZUR LĄDOWY

Wysłany: 13-06-2007, 08:51   Najprzyjaźniejszy naród na świecie

ooo jak tu puściutko
kolejne forum typu jaki hotel wybrać, co zobaczyć na Dominikanie oraz byłem, widziałem
może faktycznie ta wyspa coś w sobie ma
statystyki mówią,że Dominikańczycy to najprzyjaźniejszy naród na świecie
więc " przeżyj to sam..."

karola
SZCZUR LĄDOWY

Wysłany: 14-06-2007, 06:26   

nie wiem co mówią statystyki nigdy takowych nie widziałam ale z doświadczeń osobiście przeżytych zgadzam się z tobą langusta
jeśli chodzi o forum zbyt jaskrawe jak dla mnie ale takich z przydatnymi informacjami nigdy za dużo
Dominikana to uroczy zakątek chociaż Wenezuela podobała mi się bardziej,szczególnie przyroda i więcej można zobaczyć, żeby tak jeszcze tamtejsi ludzie chcieli być tak przyjaźni jak dominikańczycy

scarabaeus
SZORUJĄCY POKŁADY

Wysłany: 15-06-2007, 11:40   

Ludzie z Dominikany są naprawdę przyjaźnie nastawieni do turystów, otwarci, pomocni i tak uprzejmi, że udzielą wam odpowiedzi na zadane pytanie nawet wtedy, kiedy nie do końca ją znają :roll:

zenek 
PIRAT Z KARAIBÓW

Wysłany: 02-07-2007, 10:35   

Moze nie przesadzajcie z tym najprzyjazniejszym narodem ...
Tu jest bardzo wysoka przestepczosc. Moze w centrach turystycznych wszystko jest pod ochrona ale Santo Domingo to jedno z najniebezpieczniejszych miast

olga 
SZORUJĄCY POKŁADY

Wysłany: 13-07-2007, 13:20   

W każdym kraju jest coś czego należy się wystrzegać i w każdym państwie istnieje przestępczość ale prawda jest jedna DOMINIKAŃCZYCY LUBIĄ POLAKÓW

jon 
SZORUJĄCY POKŁADY

Wysłany: 26-07-2007, 17:33   

Cześć Zenek
Nie jest tak żle ,byłem na Dominicanie w lutym i nikt z maczetą mnie nie ganiał.
Jest to krai napewno dórzych kontrastów z jednej strony super chotele z drugiej malutkie chałupki ale z tego co widziałem są zadowoleni. Potwierdzam Olga Dominikańczycy lubią Polaków

fiftol 
SZCZUR LĄDOWY

Wysłany: 17-12-2007, 23:13   

Właśnie wróciliśmy z Punta Cana. Pierwszy raz byliśmy "w raju". Myślę że nie ma drugiego tak pięknego miejsca na ziemi. Przed wyjazdem mówiono nam o niebezpieczeństwach czyhających na turystów, biedzie itp. bredniach. Dominikana jest bardzo bezpiecznym krajem, a bieda jest mniejsza niż w Polsce. Dominikańczycy są bardzo życzliwi dla turystów. Polacy mieszkający na wyspach czują się bezpieczniej a co najważniejsze posiadają takie same prawa jak Dominikańczycy. Jedynym zagrożeniem na Karaibach są tajfuny i cyklony. Następne nasze wyjazdy napewno będą skierowane w tamte strony. Pozdrawiam wszystkich wyjeżdżających i już im zazdroszcze tych pięknych palm i gorących plaż.

sirga 
WŁADCA TORTUGI

Wysłany: 17-12-2007, 23:28   

fiftol w jakim hotelu byliście i na jakim poziomie były wieczorne shows?
Czy korzystaliście z wycieczek po wyspie?

fiftol 
SZCZUR LĄDOWY

Wysłany: 17-12-2007, 23:37   

Mieszkaliśmy w Hotelu GRAND PALLADIUM, imprezy na plazy sa od rana do wieczora, a po 22.00 występy w amfiteatrze. Z wycieczek ( wcześniej ustalonych ) nie korzystaliśmy ze względu na przechodzący w tych dniach cyklon OLGA na zachodnim wybrzeżu, co odczuliśmy we wtorek 11.12 - deszcz i duże fale. W tym dniu był zakaz wszelkich kąpieli.

sirga 
WŁADCA TORTUGI

Wysłany: 17-12-2007, 23:43   

Jeśli chodzi o Olge to zrobiło się głośno ... myślę, że wszyscy zainteresowani są na bieżąco.
Natomiast jeśli chodzi o wycieczki ... będzie po co wrócić !!!
Pozdrawiam

zenek 
PIRAT Z KARAIBÓW

Wysłany: 18-12-2007, 17:11   

Fiftol!
Polacy ani zaden inni cudzoziemcy na Dominikanie nie maja takich samych praw jak dominikanczycy. Nie wiem skad masz takie wiadomosci.

anula_un 
SZCZUR LĄDOWY

Wysłany: 17-09-2008, 11:07   

również dla mnie Dominikana okazała się "moim" miejscem na świecie!! Ludzie są kochani, taka życzliwość z nich bije, to niesamowite. Poznałam tak=m wiele ciekawych osób, z którymi do dziś ( po 2 latach) utrzymuje kontakt.
Cudo!! na szczęście właśnie planuje kolejne odwiedziny w Raju:)

coralgol 
PIRAT Z KARAIBÓW

Wysłany: 23-11-2008, 20:57   

Calutenkie Caraiby to ludzie bardzo przyjazni i weseli - wyjatek to jamaica ale to inna historia.

Laura24 
WILK MORSKI

Wysłany: 22-01-2010, 19:05   

Jak dla mnie ludzie super, czasem aż czułam się skrępowana ich otwartością, chociaż sama nie należę do nieśmiałych.
Najbardziej jednak rozwalali mnie faceci mniej więcej w moim wieku. Przysięgam takiego podrywu nigdzie nie
widziałam. Szok!!! Walą prosto z mostu i mówią takie rzeczy, że ciągle paliłam buraka. Z drugiej strony, nie
są nachalni i jak mówisz nie to jest nie.

Salseros 
Administrator

Wysłany: 22-01-2010, 22:13   

Laura24 napisał/a:
Z drugiej strony, nie
są nachalni i jak mówisz nie to jest nie.

Możesz rozwinąć ten wątek bo wiele kobiet to zainteresuje. Więc co jeśli powiesz tak?

Odpowiedz do tematu