UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie)
Forum Dominikana www.forum.dominicana.com.pl  Strona Główna

Poprzedni temat :: Następny temat
Air Berlin
Autor Wiadomość
janek01 
PIRAT Z KARAIBÓW


Wiek: 63
Dołączył: 07 Sty 2012
Posty: 148
Wysłany: 28-02-2016, 11:18   Air Berlin

Witam wszystkich, w kwietniu zaliczamy po raz kolejny trasę Europa - Punta Cana.
Tym razem i zarazem pierwszy raz z Air Berlin, Monachium - Punta Cana lot AB 7346.
Może jakieś spostrzeżenia, uwagi ?
Z góry serdeczne dzięki
_________________
Pozdrawiam Janek
 
 

SeoHost.pl

Salseros 
Administrator


Wiek: 45
Dołączył: 25 Maj 2007
Posty: 1157
Wysłany: 28-02-2016, 18:30   

Ja mam bardzo dobre doswiadczenia z Air Berlin - nigdy nie pamiętam całego lotu :P :roll:
_________________
www.dominicana.com.pl Dominikana Filmy Zdjęcia Informacje Hotele Telewizja Radio Muzyka
Polub nas na FB https://www.facebook.com/DominicanaComPl
Pozdrawiam Salseros
 
 
janek01 
PIRAT Z KARAIBÓW


Wiek: 63
Dołączył: 07 Sty 2012
Posty: 148
Wysłany: 05-04-2016, 00:52   

Salseros napisał/a:
Ja mam bardzo dobre doswiadczenia z Air Berlin - nigdy nie pamiętam całego lotu :P :roll:
Mój pierwszy lot Z AirBerlin zaliczony i już wiem dlaczego kolega ( jeśli tak wolno ) nie pamięta lotu ;-) . A zupełnie serio jeden z lepszych moich lotów na Dominikanę i napewno nie ostatni.
_________________
Pozdrawiam Janek
 
 
MikeM 
PIRAT Z KARAIBÓW

Wiek: 37
Dołączył: 02 Kwi 2011
Posty: 738
Skąd: Punta Cana
Wysłany: 05-04-2016, 13:50   

Natomiast bardzo sie pogorszyl Air France w ostatnim roku, ciagle cos sie dzieje na tych samolotach teraz zaczeli dawac buteleczki wina zeby ludzie sie wyluzowali, miesiac temu to mama przyleciala niezle na bombie, ale i tak stwierdzila (mimo tych buteleczek) ze jakos uslug strasznie spadla na pysk... Berlin sie trzyma ale cenowo jest dosc drogi w porownania z Francem ktory lata za 600$ w obie strony z Paryza do P.C.
_________________
.....
miminternational@ymail.com
 
 
MikeM 
PIRAT Z KARAIBÓW

Wiek: 37
Dołączył: 02 Kwi 2011
Posty: 738
Skąd: Punta Cana
Wysłany: 14-08-2016, 14:20   

Nie wiem jak z PL albo niemiec, ale ze Szwajcarii i Francji Air France jest bezkonkurencyjny i jeden z najtanszych.
Nie mowie tu o Jet Air Flyjach i innych biudzet lotach, w ktorych to tylko szlak trafia przez cala podroz...
_________________
.....
miminternational@ymail.com
 
 
Zenon S 
PIRAT Z KARAIBÓW

Dołączył: 14 Cze 2011
Posty: 356
Wysłany: 14-08-2016, 16:53   

Nie narzekajcie , mamy juz dominikanskie linie PAWA , oni rozwala rynek .... :mrgreen:
 
 
janek01 
PIRAT Z KARAIBÓW


Wiek: 63
Dołączył: 07 Sty 2012
Posty: 148
Wysłany: 14-08-2016, 20:19   

MikeM napisał/a:
Nie mowie tu o Jet Air Flyjach i innych biudzet lotach, w ktorych to tylko szlak trafia przez cala podroz...

Dlaczego? chyba w 2014 lecieliśmy z Jet Air Fly Dreamliner_em, było całkiem przyzwoicie i nawet wygodnie. Jedyny minus międzylądowanie Santo Domingo
_________________
Pozdrawiam Janek
 
 
MikeM 
PIRAT Z KARAIBÓW

Wiek: 37
Dołączył: 02 Kwi 2011
Posty: 738
Skąd: Punta Cana
Wysłany: 15-08-2016, 02:33   

Jedzenie to zart. Bagaz tylko 20 kilo (w Air France 32), stuardesy nic sie nie staraja i w ogole widac ze cieli koszta na wszystkim co tylko mozna. Mi najbardziej na bagazu zalezy im wiecej tym lepiej bo na naszej wyspie to duzo duzo czego brakuje i zawsze pelne walizy wiec kazde kilo sie liczy :D. No i jak lece tyle godzin to lubie w komforcie i przekasic cos zjadliwego :D.
P.S. Nie az tak zly ten Jet ale mi nie pasuje pozatym zeby leciec za 149Euro to trzeba z Brusseli a to mi nie po drodze w ogole, dlatego preferuje AirF. Berlinem dawno nie latalem ale pamietam ze ostatni raz cos mnie strasznie wk....o juz nie pamietam nawet co ale wiem ze cos odwalili powaznego.
_________________
.....
miminternational@ymail.com
 
 
MikeM 
PIRAT Z KARAIBÓW

Wiek: 37
Dołączył: 02 Kwi 2011
Posty: 738
Skąd: Punta Cana
Wysłany: 15-08-2016, 02:34   

Zenon S napisał/a:
Nie narzekajcie , mamy juz dominikanskie linie PAWA , oni rozwala rynek .... :mrgreen:

Rynek nie rozwala ale samoloty to tak, ciekawe jaka firma wziela sobie na glowe taki duzy problem jak ubezpieczenie dominikanskich samolotow hehe juz pewnie straty licza :)))
_________________
.....
miminternational@ymail.com
 
 
freho 
SZCZUR LĄDOWY

Dołączył: 04 Paź 2016
Posty: 2
Wysłany: 04-10-2016, 18:04   

no jedzenie to fakt jest ochydne ale zjadliwe :)
 
 
janek01 
PIRAT Z KARAIBÓW


Wiek: 63
Dołączył: 07 Sty 2012
Posty: 148
Wysłany: 12-10-2016, 18:55   

No to wygląda na to, że Air Berlinem już długo nie polatamy. Rozsypują się, jest próba połączenia z TUI fly, ale sporo protestów jest
_________________
Pozdrawiam Janek
 
 
MikeM 
PIRAT Z KARAIBÓW

Wiek: 37
Dołączył: 02 Kwi 2011
Posty: 738
Skąd: Punta Cana
Wysłany: 28-11-2016, 16:00   

janek01 napisał/a:
No to wygląda na to, że Air Berlinem już długo nie polatamy. Rozsypują się, jest próba połączenia z TUI fly, ale sporo protestów jest


Juz sie polaczyli.
_________________
.....
miminternational@ymail.com
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template spacevision v 0.3 modified by Nasedo. Done by Salseros

Forum dominikana

Dominikana wakacje, zdjęcia, informacje

Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 16