UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie)
Forum Dominikana www.forum.dominicana.com.pl  Strona Główna

Poprzedni temat :: Następny temat
Boca Chica
Autor Wiadomość
Jagoda 
SZORUJĄCY POKŁADY

Wysłany: 22-08-2012, 10:52   Boca Chica

We wrzesniu wybieram się do Boca Chica (hotel Be Live Hamaca). Jak oceniacie tę miejscowość? Jak wyglądają plaże (bo na oficjanych fotkach bajecznie), w jakich restauracjach warto zjeśc, a jakich unikać? Gdzie jest dobra kawiarnia? Czy polecacie jakieś miejscowe biuro oferujące wycieczki fakultatywne? Gdzie jest przystanek autobusu do Santo Domingo? Czy wieczorem jest bezpiecznie na ulicach?
Wiem, wiem...dużo tego :) Będę jednak wdzięczna za pomoc i podpowiedzi.

Dondeestas 
SZORUJĄCY POKŁADY

Wysłany: 08-09-2012, 10:45   

Jagódka, miejscowość maluśka ale urocza! Jeśli nie szukasz kłopotów, to one Ciebie nie znajdą. Tak jak pisałam, całe życie wioski toczy się wokół jednej ulicy Calle Duarte. Tam skupione są wszystkie restauracyjki, kawiarenki, dyskoteki, sklepiki z pamiątkami. Po 3 dniach będziesz znała prawie wszystkich i to ma swój urok, wieczorem również możesz się tam czuć bezpiecznie o ile będziesz trzymała się miejsc gdzie przebywają turyści. Przystanek autobusowy jest miedzy parkiem a kościołem, ale nie ma bezpośredniego połączenia z Santo Domingo. Wsiadasz, mówisz gdzie chcesz jechać i kierowca wysadzi Cie w miejscu, gdzie należy się przesiąść. Aktualnie jest trzech operatorów wycieczek lokalnych:
1) Erica, pewnie czytałaś o niej w przewodniku, jak najbardziej polecam
2) Pedro Diaz Tour, atrakcyjne ceny ale nie wywiązuje się często ze zobowiązań, brudne autokary, brak obiecanego rumu na pokładzie, zdecydowanie nie polecam
3) Recreacion Tour, miesci sie również przy Calle Duarte, w pobliżu hotelu Don Juan, no cóż....no przyjaciel mój i męża, ceny porównywalne do Erici, zawsze na najwyższym poziomie obsługa
Podsumowując, życzę Ci wspaniałych wakacji, jestem przekonana, że widok prześlicznej plaży szybko zrekompensuje zmęczenie po długiej podróży.
Ja za każdym razem spędzam tam cudownie czas, tam też poznałam swojego męża :)
Baw się dobrze, buen viaje!
Pozdrawiam Cię serdecznie,
Aga

Dondeestas 
SZORUJĄCY POKŁADY

Wysłany: 08-09-2012, 10:48   

P.S. każda restauracja jest godna polecenia, wszędzie jest smacznie!

Odpowiedz do tematu