UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie)
Forum Dominikana www.forum.dominicana.com.pl  Strona Główna

Poprzedni temat :: Następny temat
Biura Podróży i Linie Lotnicze UK, Dominikana
Autor Wiadomość
andi126 
NAWIGATOR

Wysłany: 21-12-2008, 09:35   

w zasadzie to niedrogo ale... jesli doliczysz lot, transfer... ja osobiscie polecam skorzystanie z biura podrozy np Thomas Cook lub Thomson napewno cena bedzie porownywalna jak nie nizsza ale o nic sie juz nie martwisz. Ja przerabialem ta sama opcjie i juz za 3 tyg lece wlasnie z Thomas Cook do Punta Cana na 2 tyg :-) Pozdrawiam

Rija 
SZORUJĄCY POKŁADY

Wysłany: 31-12-2008, 11:44   

A czy moglabym zapytac ile kosztowala cie ta wycieczka na 2 tygodznie na Punto Cana?
Kupowaliscie wycieczke w biurze czy przez neta?

andi126 
NAWIGATOR

Wysłany: 01-01-2009, 00:37   

Kupilismy wycieczke w biurze,najpierw sprawdzilismy przez neta ile kosztuje ta sama wycieczka na stronie internetowej thomascook a potem za ta sama cene kupilismy w biurze. Hotel exellence punta cana 5* tylko dla osob doroslych,jeden z lepszych chyba typowy dla par w podroz poslubna,bardzo romantyczny... relacje szczegolowa zdam juz niedlugo jak wrocimy cena Ł2200 za 2 osoby za 2 tygonie ze wszystkim, all incl

Rija 
SZORUJĄCY POKŁADY

Wysłany: 06-01-2009, 13:06   

No to naprawde atrakcyjna cena, szczerze powiem, ze nigdzie nie znalazlam takiej ceny, jesli chodzi o ten hotel i 2 tygodnie pobytu.
Ja planuje Dominikane na marzec,mam nadzieje, ze rowniez znajde cos w atrakcyjnej cenie. Pozdrawiam i zycze udanych wakacji.

andi126 
NAWIGATOR

Wysłany: 06-01-2009, 15:46   

Dzieki!! Co ja polecam to upatrzec sobie jakis hotel i tak jak ja przez 2-3 mies sprawdzac oferte na stronie internetowej co 2 dni az sie uzna,ze to wlasnie ta cena ... ;-) W moim przypadku ta cena utrzymala sie tylko 3 dni. Wylatujemy juz w nastepna srode az nie moge sie doczekac, jedyna obawa to zeby zoladek nie zwariowal. Szczepilismy sie tez w UK w razie co, oczywiscie za free, z tego co wiem to w Polsce takie szczepionki ok 500zl kosztuja.

Rija 
SZORUJĄCY POKŁADY

Wysłany: 07-01-2009, 12:56   

Przeciwko czemu sie szczepiliscie?
Gdzie i jak sie nazywa szczepionka. Ja tez mieszkam w UK, wiec moze sama sie zaszczepie.

Pozdrawiam

manekin 
SZCZUR LĄDOWY

Wysłany: 02-04-2009, 10:01   punta cana z first choice - ubezpieczenie

witam
jak wyglada sprawa ubezpiecznia przy zakupie wycieczki z first choice, czy jest mozliwosc zrezygnowania z niego? czy ktos juz to praktykowal?
dzieki za wszelkie info

Salseros 
Administrator

Wysłany: 02-04-2009, 11:45   

Jeżeli nie masz rezydentury UK to wykupienie takiego ubezpieczenia nic Ci nie da. Brytyjskie ubezpieczenia podróżne są tylko dla rezydentów UK. Także kiedy pani w biurze zapyta czy chcesz ubezpieczenie to powiedz że nie masz rezydentury i będziesz miał ubezpieczenie z polski.

zyga39 
SZORUJĄCY POKŁADY

Wysłany: 02-04-2009, 21:46   

Salseros napisał/a:
Jeżeli nie masz rezydentury UK to wykupienie takiego ubezpieczenia nic Ci nie da. Brytyjskie ubezpieczenia podróżne są tylko dla rezydentów UK. Także kiedy pani w biurze zapyta czy chcesz ubezpieczenie to powiedz że nie masz rezydentury i będziesz miał ubezpieczenie z polski.

A to ciekawa informacja. Nie miałem pojęcia że ubezpieczenie podróżne z angielskiej firmy nie będzie się liczyło.
Jakie firmy polecacie z polskich ubezpieczycieli? Sprawdziłem cenę w Allianz i wyszło mi za średni zestaw 143 zł na 2 osoby.

Laura24 
WILK MORSKI

Wysłany: 15-08-2009, 11:39   

Witam :)

Czy może ktoś korzystał z usług tego biura http://www.caribbeancollection.co.uk ? Czy komuś coś wiadomo na ich temat?

Z góry dzięki za odpowiedź.

Salseros 
Administrator

Wysłany: 15-08-2009, 14:22   

caribbeancollection.co.uk jest raczej pewnym biurem lecz trzeba dobrze czytać co się kupuje. W większości proponowanych wczasów nie ma wliczone w cenę transferów z lotniska do hotelu czy posiłku podczas lotu lub innych małych ale czasem bardzo potrzebnych i ułatwiających wakacje rzeczy. Maja jedne z najniższych cen w U.K. caribbeancollection.co.uk należy do bardzo dużej sieci The Global Travel Group. Ma również gwarancje ATOL oraz IATA co dobrze świadczy o biurze i daje większa finansową pewność.

Laura24 
WILK MORSKI

Wysłany: 15-08-2009, 20:43   

Dzięki wielkie za odpowiedź. Czyli nie jest to jakieś lewe biuro? Ale cóż ryzyko chyba istnieje zawsze, nawet z tych starych biur, nigdy nie wiadomo, które może zbankrutować :mrgreen: .

Czyli będę uważnie czytać zanim coś wybiorę, dzięki jeszcze raz ;)

Salseros 
Administrator

Wysłany: 16-08-2009, 11:56   

O bankructwo bym się nie martwł. Te biura oprócz zabezpieczeń ATOL i IATA działaja na wielu rynkach zagranicznych, częściej bywa tak że te gorsze są wchłaniane przez te większe ale o bankructwie nie słyszałem. Nie powinnaś ich porównywać z Polskimi. Nasze krajowe czasem specjalnie bankrutują bo wbrew pozorą bywa to dla nich opłacalne.

Laura24 
WILK MORSKI

Wysłany: 16-08-2009, 15:33   

A no widzisz, słyszy się różne rzeczy, jak to ludzie zamiast wakacji mieli tylko nerwy, no i wtedy masz obawy. Ja się kompletnie nie znam na działaniu takowych biur, tym bardziej w UK.

Tylko mam lekkiego stracha kupować przez net, w końcu to nie małe pieniądze.

Laura24 
WILK MORSKI

Wysłany: 16-08-2009, 15:36   

A możesz mi powiedzieć co oznacza 6 Seats Remaining?? Tak mam na czerwono w ofercie.

I jeszcze jedno. Czy lepiej wykupić transfer z lotniska czy jechać taksówką np?

Odpowiedz do tematu